سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: مشکل در نصب پلاگین مهاجرت

تشکر شده 17 بار در 14 ارسال

مشکل در نصب پلاگین مهاجرت

سلام
    من می خوام از جومکلا 1.5 به 2.5 مهاجرت کنم برای همین روی سایتم یک نسخه 2.5 نصب کردم و کامپوننت مهاجرتی که تو برای دانلود تو همین سایت جوملا فارسی قرار داده شده رو روی اون نصب کردم. اول یک کم مشکل Ftp داشت که با خوندن راهنمایی ها مشکل حل شد و کامپوننت روی جوملا 2.5 نصب شد
    این کامپوننت یک پلاگین هم داره که باید رو جوملا 1.45 نصب کنم و کلیدش رو برای جوملا 2.5 بفرستم. خلاصه کنم هرکاری کردم نشد. تمام پیغام خطاهای ممکن برای نصب رو داد و آخرشم نصب نشد
    قبل اینکه کسی توصیه کنه به خوندن آموزش ها بگم که اونا رو خوندم و انجام دادم. به نظرم سایت مشکل safe mod نداشته باشه چون تونستم کامپوننت رو روی جوملا 2.5 نصب کنم.
    فایلم رو با ftp به صورت بازشده و باز نشده ببه tmp سایت فرستادم و ازو انجا نصب کنم باز نشد
    کسی راهی چیزی میشناسه ممنون میشم

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

یک نکته یادم رفت بگم
    وقتی به قسمت نمایش دسترسی ها در منوی help میرم دسترسی تمام شاخه ها وقتی 777 میکنم قابل ویرایش و سبز میشه ولی دوتا شاخهtmp , log همونطور غیرقابل ویرایش/قرمز می مونه
    هم با فایل منیجر سایت و هم با ftpzila تست کردم. تو اونجا مدش 777 میشه ولی در قسمت دسترسی جوملا اونو قرمز و غیرقابل ویرایش نشون میده

راهی نداره کامپوننت مهاجرت redMIGRATOR بدون کلید کارش رو شروع کنه؟

من مشکلم حل شد می نویسم تا شاید یکی دیگه این مشکل رو داشت بتونه ردش کنه
    مشکل من یک آدرس غلط برای tmp بود. در واقع میشه گفت آدرس غلط نبود بلکه کامل نبود. جاهای دیگه با همین آدرس کار میکرد ولی تو اینجا گیر داده بود و نمیزاشت نصب کنه و آخر بصورت اتفاقی و از سر ناچاری به اون آدرس دست زدم و درست شد
    نتیجه اخلاقیس این میشه که همه آدرس های tmp , logs رو درست تایپ کنید و دسترسی های شاخه های logs,tmp,chache رو 777 کنید
    نتیجه اخلاقی دوم هم اینکه هیچ چیزی بی حساب و کتاب نیست و به همه نقاط دقت کنید

Team
    تشکر شده 1,090 بار در 812 ارسال
    دوست عزیز سلام

از اینکه خود به تنهایی مشکل خودتون رو حل کردید بهتون تبریک میگم.

موفق باشید.

7. کاربر مقابل از محمد محسنی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

من اون مشکلم حل شد ولی به نظر کامپوننت redMigrate اشکال داره
    وسط کار هی وای می استه و. انگار که خوابش برده باشه باید یکبار دیگه بزنی شروع کنه که در این صورت هم میگه دیتای قبلی باید پاک بشه
    توی یک نسخه که امتحان میکردم با صرفنظر از چک کردن و چندین بار بیدار کردن از خواب بالاخره با موفقیت انجام شد ولی در نسخه ای که از قالبش خوشم میومد وقت انتقال بخش ها دیگه جلو نرفت که نرفت

یک مشکل هم که بعد از کلی دنگ و فنگ تونستم از شرش راحت بشم این بود که وسط کار مهاجرت یک دفعه دیگه انتقال می ایستاد و به قولی فریز می شد. از نو که شروع میکردم میرفت رو 0 وای می استاد و ...
    اگر این اتفاق افتاد به داخل دیتا بیس و جداول مربوط به redmigrate رفتم و اونجا شمارنده ای به نظرم CID بود که روی عدد مورد نظر گیر کرده بود. خودم اونو یکدونه تغییر میدادم و بعد کامپوننت رو یکبار رفرش میکردم باز میومد از اون نقطه ای که من بهش گفتم شروع میکرد فقط دقت کنید که تو تنظیماتش از قسمت صرفنظر skip check اول فعال شده باشه تا به دیتای قبلی که انتقال داده گیر نده
    ممکنه اینو مجبور بشید چند بار انجام بدید. برای من که جواب داد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)