سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: مشکل نصب در قسمت ایجاد جدولهای پایگاه داده

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

مشکل نصب در قسمت ایجاد جدولهای پایگاه داده

سلام
    پس از انجام سه مرحله ی تنظیمات و پایگاه داده و چکیده ، وارد مرحله نصب میشه ولی در قسمت ایجاد جدولهای پایگاه داده ، برمیگرده به مرحله دوم(پایگاه داده) و این پیغام رو میده:
    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'SET SQL_MODE="NO_AUTO_VALUE_ON_ZERO"' at line 1 SQL=SET SQL_MODE="NO_AUTO_VALUE_ON_ZERO"
    ممنون میشم راهنمایی کنید

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 1,716 بار در 1,204 ارسال
    سلام

جوملا رو از کجا دریافت کردید ؟!
    روی هاست شما جوملای خام بدون مشکل نصب میشه یا خیر ؟

موفق و موید باشید

سلام
    من جوملا رو روی localhost روی wampserver نصب کردم .البته اولش آیکنش نارنجی بود که متوجه شدم پورت 80 توسط IIS express اشغاله و آزادش کردم فایل joomla.sql رو هم با notepad بازش کردم و بجای تمامی ENGINE=InnoDB ها نوشتم ENGINE=MyIsam. توی راهنمای نصب نوشته که اول باید پایگاه داده نصب بشه، منم جوملای خام (بدون sql ) نصب نکردم

سرعت پایین wamp server و قطع شدن مداوم

چون احتمال میدادم این مشکل به دلیل نصب c# باشه پس یه ویندوز به صورت ویرچوال نصب کردم و موفق شدم wamp و جوملا رو کامل نصب کنم. ولی موقع کار خیلی سرعتش پایینه و قطع شدن مداومش خیلی اذیت میکنه(یعنی خیلی وقتا توی صفحه جوملا وقتی روی یه دکمه کلیک میکنم گیر میکنه) و مجبور میشم هر چند دقیقه یک بار دکمه restart all sevices رو توی wamp server بزنم.
    کسی در این مورد میتونه کمک کنه

parsiland
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamranabin [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    چون احتمال میدادم این مشکل به دلیل نصب c# باشه پس یه ویندوز به صورت ویرچوال نصب کردم و موفق شدم wamp و جوملا رو کامل نصب کنم. ولی موقع کار خیلی سرعتش پایینه و قطع شدن مداومش خیلی اذیت میکنه(یعنی خیلی وقتا توی صفحه جوملا وقتی روی یه دکمه کلیک میکنم گیر میکنه) و مجبور میشم هر چند دقیقه یک بار دکمه restart all sevices رو توی wamp server بزنم.
    کسی در این مورد میتونه کمک کنه

درود بر شما !

سرعت پایین ومپ و جوملای شما بخاطر استفاده ی 2 ویندوز میباشد ! یه ویندوز در حالت عادی حداقل 30درصد از رم شما را اشغال میکند ، حال اینکه یه ویندوز مجازی هم نصب کرده اید و حافظه ی بیشتری از رم شما اشغال میشود

100% این وسط برنامه های دیگری هم از حافظه ی اصلی استفاده و به همین جهت سرعت پاسخگویی نرم افزارها پایین می آید./

خواهشمند است در هر پست فقط یک موضوع را بیان کنید

در پناه یزدان
    ویرایش توسط parsiland : 10-24-2015 در ساعت 02:06 PM

درود بر پارسیلند گرامی
    من 8 gig رم دارم و 4 gig رو به vm اختصاص دادم. cpu : i3 هم دارم فک میکردم کافی باشه. از پاسختون ممنونم

تشکر شده 398 بار در 375 ارسال
    سلام
    سیستم شما مشکلی نداره بابت این موضوع حداقل از نظر سخت افزاری هشت گیگ رم پردازش گر i3 که لوجیکال تا 16 هسته بهتون میده این بماند!!!!!!
    اما در مورد ومپ ! وقتی تداخل پورت داشتید 80 مشغوله می تونید از پورت 8080 ( مثال) استفاده کنید !
    نیازی نبود که بخواید مجازی سازی راه بندازید !!!
    حالا اگه می خواید رو همون مجازی سازی کار کنید یه نکته رو در نظر بگیرد
    VM و نرک افزار hyper V برای مجازی سازی تو این مورد به کارتون نمیان!!!
    شما نرم افزار VirtualBox 5.0.8 / Extension Pack رو نصب کنید و با این مشاین مجازی درست کنید مشکل شما حل میشه
    موفق باشید

سلام
    البته من پورت 80 رو به 81 تغییر دادم و چون دیدم آیکنش سبز نشد توی program&feature پورت 80 رو آزاد کردم. حالا که بعد یک ماه تلاش تونستم با یه ویندوز مجازی کارمو راه بندازم(با وجود کند بودن) دیگه نمیخوام ریسک کنم و میخوام همینجوری کار کنم.
    سپاس از شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)