سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: سئو سایت با جوملا

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

سئو سایت با جوملا

با سلام

من شنیدم پلاگین سئو جوملا از بقیه پلاگین های مدیریت های محتوا قوی تره!
    آیا همین طوره؟؟؟

همانند همچین سایتی ( [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید] ) میخوام طراحی کنم.

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

مشکل با ویرچومارت

باعرض سلام و خسته نباشید
    من به این مکشل برخورد کردم و نمی دونم چی کار کنم این فولدر های هم که گفته ساختم ولی باز این خطارو میده
    ور هرچی هم دنبال ی قالب برای فروشگاه می گردم پیدا نمی کنم ادرس سایتم pparadis.ir لطفا کمک کنید ممنون می شم

تشکر شده 1,716 بار در 1,204 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط finetco95 [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    با سلام

من شنیدم پلاگین سئو جوملا از بقیه پلاگین های مدیریت های محتوا قوی تره!
    آیا همین طوره؟؟؟

همانند همچین سایتی ( [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید] ) میخوام طراحی کنم.
    سلام

سوال شما نا مفهوم هست! کذوم پلاگین منظورتونه؟! در مقایسه با کدام پلاگین ؟!

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen730 [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    باعرض سلام و خسته نباشید
    من به این مکشل برخورد کردم و نمی دونم چی کار کنم این فولدر های هم که گفته ساختم ولی باز این خطارو میده
    ور هرچی هم دنبال ی قالب برای فروشگاه می گردم پیدا نمی کنم ادرس سایتم pparadis.ir لطفا کمک کنید ممنون می شم
    سلام

لطفاً برای سوال خودتون تاپیک اختصاصی بزنید!

موفق باشید

شیخ صدوق شمالی، کوچه شهید تقوی (کوچه شماره ۴۱)، بن بست ژ
    سلام دوست عزیز شاید این مقاله به شما درباره مقایسه پلاگین جوملا در سئو با بقیه کمک کنه
    [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

نقل قول نوشته اصلی توسط amaziran [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    سلام دوست عزیز شاید این مقاله به شما درباره مقایسه پلاگین جوملا در سئو با بقیه کمک کنه
    [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    سلام!

خوش آمدید به انجمن و اولین ارسال شما به کاربری که اولین ارسالش سوال بوده رو به فال نیک میگیریم، و معرفی سایتتون در انجمن جوملا فارسی رو هم تبریک میگم.

مقاله نسبتاً قدیمی به نظر میرسه! چون بسیاری از تغییرات نسخه جدید جوملا رو در نظر نگرفته و خیلی هم نویسنده با جوملا آشنایی کافی نداشته است! بطور مثال قسمت "ساختار لینک" رو اگر مشاهده کنید و هرکسی که یکبار با جوملا کار کرده باشه میدونه که این قسمت (و بسیاری از قسمتهای دیگه) درست نیست و نوشته ها حتی برای نسخه جوملا ۱ شاید باشه که مال 6 یا 7 سال قبل باید باشه! (البته شاید بعد از این ارسال این مطلب ویرایش بشه اما کش گوگل رو میتونن بخونن دوستان تا متوجه صحبت من بشوند)

ضمناً عبارت پلاگین صرفاً برای وردپرس استفاده میشه و جوملا علاوه بر پلاگین - دارای کامپوننت و ماژول هم هست!

ضمن اینکه وردپرس هم سیستم بسیاری خوبی هست اما مقایسه جوملا و وردپرس و حتی دروپال یک موضوع لوسی هست که پر از مطالب و ... هست که عموماً دوستان وردپرسی غیرتمندانه پافشاری میکنند روی وردپرس :دی

منتظر پاسخهای بهتر و مفیدتر شما به کاربران انجمن جوملا فارسی هستم.

موفق باشید
    ویرایش توسط مهدی. : 07-27-2016 در ساعت 04:19 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)