سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: کد دروازه پرداخت (مرچنت کد)

تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

Question کد دروازه پرداخت (مرچنت کد)

با سلام خدمت اساتید جوملا
    چندی پیش از pay.ir درخواست خدمات پرداخت برای فروش چند محصول ساده در سایتم داشتم
    آنها خدمات خوبی داشتند و داشتم می آموختم که چطور استفاده کنم، که ناگهان ف-ی-ل-ت-ر شدند و هنوز هم مشخص نیست چرا ف-ی-ل-ت-ر شدند و تا کی قرار است ف-ی-ل-ت-رینگشان ادامه یابد
    به هر حال، از شرکت دیگری خدمات درخواست کردم و امروز آنها به من کد دروازه پرداخت یا مرچنت کد داده اند
    ولی نمی دانم چطور باید از این کُد استفاده کنم تا بتوانم محصولات فایلی یا فیزیکی سایت را به فروش برسانم؟
    قبلا افزونه ویرچومارت را نصب کرده ام. ولی مشخص نیست که چطور باید تنظیمش کنم و این کد را کجایش باید وارد کنم؟ همچنین اینکه زبانه های کشویی اش اصلا کار نمی کنند و بیرون نمی آیند تا واحد پول و کشور و غیره اش تنظیم بشود. گاه و بی گاه هم خطاهایی در بالا به نمایش در می آورد که بیشتر سردرگمی می آورد.
    دوستان عزیز، در صورت امکان، توضیح دهید اساسا یک فرآیند خرید توسط بازدید کننده اینترنتی، از شروع تا پایان، چه فلوچارتی دارد و چطور مراحل اش انجام می شود؟
    نقش مرچنت کد در این فرآیند چیست ؟
    و در صورتی که خرید توسط خریدار موفقیت آمیز بود، چطور باید فایل فروخته شده را در اختیارش قرار داد تا دانلود کند؟
    ویرایش توسط ciciyan : 02-14-2017 در ساعت 11:39 AM دلیل: حذف خودکار کلمه ف-ی-ل-ت-ر

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

Team
    تشکر شده 836 بار در 779 ارسال
    با درود
    سایت پی دان ای ار همان پی لاین سابق می باشد که مشکلی در ارائه خدمات ندارد و با *****ینگ بانک مرکزی مواجه نشده است !
    در مورد استفاده از کد درگاه پرداخت شما نیاز به داشتن پلاگین پرداخت سایت سرویس دهنده و افزونه مربوطه می باشید. باید پلاگین مثلا درگاه ویرچومارت را نصب کنید و در بخش تنظیمات پلاکین در فروشگاه کد درگاه را وارد نمایید

4. کاربر مقابل از RezaDesign عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ممنون
    به خاطر راهنمایی شما
    باید اینهایی که گفتید رو اجرا کنم و باز اگه به مشکل خوردم گزارش بدم
    ولی باید دوباره تاکید کنم که،
    سایت پی دات آی آر، حدود ده روزه که به طور کامل ف-ی-ل-ت-ر- شده... منظورم اینه که از تهران ف-ی-ل-ت-ر-ه... شاید هنوز از شهرستان ها قابل باز کردنه... ولی من از تهران دیگه نتونستم وارد قسمت کاربریم توی اون سایت بشم و وقتی در مرورگر آدرسش رو وارد کنید و اینتر بزنید، با سایت پیوند ها مواجه می شید! (بازم تاکید می کنم که، از تهران و با سرویس دهنده اینترنت من اینطوری شده... و ممکنه هنوز از سایر استان ها اینطور نباشه)

Team
    شاید همین چیزی که شما میگیر باشه چون من خودم ازشون سرویس دارم و کار میکنه
    tenpay.ir
    bitpay.ir
    pay.ir
    zarinpal.com
    اینها بفعلا سرویس دهیشون خوبه..

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaDesign [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    با درود
    سایت پی دان ای ار همان پی لاین سابق می باشد که مشکلی در ارائه خدمات ندارد و با *****ینگ بانک مرکزی مواجه نشده است !
    در مورد استفاده از کد درگاه پرداخت شما نیاز به داشتن پلاگین پرداخت سایت سرویس دهنده و افزونه مربوطه می باشید. باید پلاگین مثلا درگاه ویرچومارت را نصب کنید و در بخش تنظیمات پلاکین در فروشگاه کد درگاه را وارد نمایید

با سلام مجدد
    خیلی تلاش کردم ویرچومارت رو راه اندازی کنم و مِرچَنت کُد رو وارد کنم و فروشگاه سایتم رو راه بندازم
    ولی متاسفانه هنوز موفق نشدم
    هیچ یک از منوهای کشویی ویرچومارتم کار نمی کنند
    هیچ کدومش موقع تنظیم کردن بیرون نمیاد که بشه مثلا کشور رو از افغانستان به ایران تغییر داد
    یا واحد پول رو از افغانی به ریال تغییر داد
    آیا سایت یا مرجعی تصویری هست تا در مورد تنظیم کردن و راه اندازی فروشگاه با ویرچومارت و جوملا 3.5 راهنمایی کرده باشه؟
    متشکر می شم راهنمایی کنید.
    ممنون

Team
    منو ها کار نمیکنه بی شک ایراد از جای دیگه باید باشه.. برای اطمینان کش جوملا خودتون از منو اصلی مدیریت خالی کنید شاید جی کوئری ها تداخل پیدا کرده باشند.. اگر هم نه افزونه رو حذف کنید و از سایت اصلی سازنده دانلود و نصب کنید سپس فایل زبان رو هم از خود سایتشون بگیرید و نصب کنید
    اما مرچنت کد : ببینید برای درگاه پرداخت شما نیاز به پلاگین دارید که نصب کنید و کد درگاه رو در پلاگین وارد نمایید.
    مثال: شما از درگاه واسط الف سرویس تهیه کرده اید حال باید در صفحه اول سایت مورد نظر وارد بخش پلاگین ها بشید و پلاگین پرداخت Virtuemart J3x رو دانلود و نصب کنید و سپس کد مرچنت رو در تنظیمات پلاگین وارد نمایید
    اگر شما درگاه مستقیم از خود بانک دارید باز هم نیاز به پلاگین دارید
    مثلا از بانک ملت درگاه تهیه کرده اید حال نیاز به پلاگین پرداخت ویرچومارت بانک ملت خواهید داشت و تنظیماتش همه شبیه به هم هستند
    ویرایش توسط RezaDesign : 02-17-2017 در ساعت 07:30 PM

9. کاربر مقابل از RezaDesign عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaDesign [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    منو ها کار نمیکنه بی شک ایراد از جای دیگه باید باشه.. برای اطمینان کش جوملا خودتون از منو اصلی مدیریت خالی کنید شاید جی کوئری ها تداخل پیدا کرده باشند.. اگر هم نه افزونه رو حذف کنید و از سایت اصلی سازنده دانلود و نصب کنید سپس فایل زبان رو هم از خود سایتشون بگیرید و نصب کنید
    اما مرچنت کد : ببینید برای درگاه پرداخت شما نیاز به پلاگین دارید که نصب کنید و کد درگاه رو در پلاگین وارد نمایید.
    مثال: شما از درگاه واسط الف سرویس تهیه کرده اید حال باید در صفحه اول سایت مورد نظر وارد بخش پلاگین ها بشید و پلاگین پرداخت Virtuemart J3x رو دانلود و نصب کنید و سپس کد مرچنت رو در تنظیمات پلاگین وارد نمایید
    اگر شما درگاه مستقیم از خود بانک دارید باز هم نیاز به پلاگین دارید
    مثلا از بانک ملت درگاه تهیه کرده اید حال نیاز به پلاگین پرداخت ویرچومارت بانک ملت خواهید داشت و تنظیماتش همه شبیه به هم هستند

به خاطر پاسخ دقیق شما ، ممنونم رضا دیزاین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)