سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: نصب zend

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

نصب zend

سلام

ممنون مي شوم اگر در مورد نصب zend و مكان نصب آن و همينطور انتخاب web server آن توضيح دهيد

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

iransbs
    Guest

Re: نصب zend

توجه داشته باشید که برنامه Zend یک برنامه پولی می باشد و استفاده به صورت رایگان آن مجاز نیست
    ولی برای دریافت Zend studio که ویرایش گر پی اچ پی می باشد را می توانید از سایت [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید] دانلود کنید

موفق و پیروز باشید
    یا علی

Admin
    تشکر شده 1,338 بار در 652 ارسال

بهرام جان منظور دوستمون Zend Optimizer هست .

که این آموزش هم به زودی روی سایت قرار میگیره .

یا علی

من موندم چرا سايت مامبو لرن بجاي اينكه از يك نرم افزار خاصي واسه قفل گذاري و اينكودينگ سيستم هاي مديريت محتواش استفاده كنه اومده از زيند آپتيمايزر استفاده كرده ... اونم بصورت انحصاري ...

آقاي فيروزمندان شما هم انگار دارين روش آقا روح الله خان بلوردي رو ميرين ولي به روش و سبك ديگه اي !

كلا سياست سيستم هاي سورس باز يا همون آپن سورس و كد باز اينه كه سيستم رو گسترش بدهند نه اينكه انحصاري بكنن ولي خوب از بعضي جهات هم حق رو به شما ميدم بخاطر اينكه بعضي ها سوء استفاده ميكنن و زحمات شما رو توي يك لحظه از بين مي برند ولي به هر حال آقا اين نرم افزار رو هم زياد انحصاريش نكنين...

در ضمن من قبلا هم پيشنهاد داده بودم بهتون كه يك كتاب واسه اين مامبو ترجمه و تاليف بشه كه منم گفتم ميتونم كمكتون بكنم ولي خوب صدايي در نيومد ولي من خودم خيلي مشتاق هستم كه چنين كتابي چاپ بشه ... انشالله.

در ضمن روي سيستم هاي مديريت محتوا در زمينه هاي آموزشي و تجارتي چرا فعاليت نميكنين؟ مخصوصا سيستم هاي پرتال آموزشي ...

يا علي و موفق باشين

تشکر شده 2 بار در 1 ارسال

در مورد مامبوی کد شده مامبو لرن شنیدم که یه عده تونستن اون رو نال کنند درسته آقای فیروزمندان؟!!!!!!!!!!

آقا معذرت معني اين كد چه چيزي هستش؟
    The XML page cannot be displayed
    Cannot view XML input using XSL style sheet. Please correct the error and then click the Refresh button, or try again later.

--------------------------------------------------------------------------------

System does not support the specified encoding. Error processing resource '[مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]. ...

<?xml version="1.0" encoding=""?><!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "[مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]...

راستي يك چيز ديگه

آيا اين آدرس به درد ميخوره واسه نرم افزار زيند آپتيمايزر؟
    [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

در ضمن من جاي شما بودم زيند رو ور ميداشتم و بجاش واسه اون پروژه هايي كه روشون خيلي زحمت كشيدين و دوست ندارين همينطوري مفتكي بدين رمزگذاري ميكردم و اون يكي ها كه مهم نيستن رو سورس باز ميذاشتين...

يا علي و موفق باشين

Admin
    تشکر شده 1,338 بار در 652 ارسال

سلام

- اگر یه بررسی کنید اکثر برنامه نویسهای PHP برای کد کردن سرس خود از Zend Optimizer استفاده میکنند چرا که در این زمینه بهترین هست . ( این موضوع رو اگر برنامه نویس PHP باشید متوجه خواهید شد )

- منظورتون رو از انحصاری نفهمیدم !! لطفا توضیح بیشتری بدید .

- ما به هیچ وجه مامبو رو انحصاری نکردیم . Source انگلیسی اون موجود هست و تمامی developer ها میتونن به گسترش اون بپردازند . اما شما اگر قوانین GNU رو مطالعه کنید در صورتی که تیمی در کدها تغییراتی ایجاد کنه میتونه اون رو با لایسنس خودش منتشر کنه و ما هم طبق لایسنس خودمون عمل کردیم .
    کار ما نه خلاف قوانین مامبو و نه قوانین GNU است . مطمئن باشید اگر اینگونه بود شرکت Miro به ما اجازه انتشار نسخ فارسی رو نمیداد و ما رو به عنوان نماینده رسمی معرفی نمیکرد .

در این زمینه پیشنهاد میکنم قوانین GNU رو با دقت مطالعه کنید .

- در مورد راه و روش پیش گرفته شده توسط مامبولرن : فکر نمیکنم راهی که تیم مامبولرن در پیش گرفته ذره ای شباهت با سبک آقای بلوردی داشته باشه . ( در این مورد با بررسی انجمن و گفته های یوزر های مختلف به این موضوع کاملا واقف خواهید شد )

- برای ترجمه هم ممنون میشم اگر CV کامل خودتون رو برای ما ارسال کنید .

- این مورد هم در برنامه های آینده تیم قرار داره .

- در مورد سوالی که در تاپیک بعد کردید : خواهش میکنم قوانین انجمن رو مطالعه کنید . برای مطرح کردن موضوع جدید تاپیکی جدید ایجاد کنید .

- ما کمتر از 10 فایل مامبو که کلا بازنویسی شدند رو کد کردیم و این با گفته شما تناقضی نداره !!!
    ( شما یه جا گفتید که Zend کردن با قوانین مغایرت داره و یه جا دیگه پیشنهاد این کار رو دادید !!! صحبتهاتون خیلی جالبه )

و اما سیاوش عزیز :

این موضوع غیر ممکن نیست و امکان اون موجود هست اما با سیاستی که در پیش داریم در نسخه های آینده این گروه ها دچار مشکل میشند پس جای نگرانی نیست .

شاید یکی از مشکلاتی که در ایران وجود داره و باعث شده در جا بزنیم متاسفانه همین صحبتهاست . تا الان تیم مامبولرن به صورت کاملا رایگان با تمام نیرو با وجود مشغله های زیادی که هر کدوم از اعضا داشتند به پشتیبانی این مدیریت محتوا پرداخته . جالب اینجاست که تا بحال هیچگونه پشتیبانی مالی هم تیم نداشته .
    خود شما بارها شاهد بودید که اگر جواب یکی از سوال ها بیشتر از 1 ساعت طول بکشه صدای کاربر در میاد و 10 تاپیک میزنه که آقا جواب ما چی شد !!! اما وقتی صحبت از حمایت میشه همه سکوت میکنند گویا تیم مامبولرن وظیفه ای داره و باید حتما به اون عمل کنه ...
    شما اگر تیم مامبولرن و خدمات اون رو با هر یک از تیم های موجود در ایران مقایسه کنید قطعا به نکات جالبی پی میبرید .

بد نیست کمی انصاف داشته باشیم و با کمک به هم و حمایت در جهت شکوفا کردن استعدادها و همچنین در جهت ترویج هرچه بیشتر مامبو و فرهنگ Open Source در ایران عزیز قدم برداریم.

در پایان امیدواریم تیم مامبولرن با مشکلاتی که با اون روبرو هست به نتیجه ای که ساسان يگانگی مدير سايت IranASP.NET رسید نرسه و سرنوشتی مثل سایت iranasp نداشته باشه .

یا علی

دوست عزیز آقای vandjalili
    اگر شما متن یا مقاله یا کتابی رو ترجمه کردید میتونی مثل دوست و همکار گرامی آقای دکتر گودرزی اون رو در اختیار بقیه کاربران قرار بدید تا همه استاده کنن.
    ما از این اقدام دوستان خوشحال میشیم.

با سلام و خسته نباشيد خدمت اعضاي فعال تيم مامبو لرن

قبل از هر چيزي از آقاي فيروزمندان واسه راهنمائيشون ممنونم و اين نكته رو هم بگم كه منم با انحصاري كردن مخالف نيستم و خوب به هر حال اعضاي يك تيم وقت و زمانشون رو گذاشتن و اين رو ترجمه كردند و به اسم و ليسانس خودشون ثبت كردند ولي خوب شما ميتونين كارهاي ديگه اي هم بكنين ... مثلا جديدا پارك فن آوري اطلاعات استان آذربايجانشرقي وام و هزينه خوبي رو واسه طرح هاي پژوهشي در مورد مدرسه و آموزشگاه هاي اينترنتي ميده ... البته من خودم هم ميتونم هماهنگي هايي رو با سازمان پژوهش هاي علمي و صنعتي يا جهاد دانشگاهي در اين باره داشته باشم ... شما ميتونين در يك اقدام منسجم يك سيستم پرتالي رو طراحي كنين مخصوص آموزشگاه ها و مدارس تحت وب و حتي دانشكده هاي آي تي و مجازي ... و اين رو با ليسانس خودتون و با اسم خودتون عرضه كنين كه در اين ميان هم تيم از موقعيت خوب تجاري برخوردار ميشه و هم اينكه بازار رو به سمت خودش جلب ميكنه البته با استناد به پشتيباني قوي كه در تيم شما ديدم ...
    [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

در ضمن درباره تاپيك اون دوستمون آقا سيامك درباره ترجمه و تاليف هم بايد بگم بلي من تاليف زياد داشتم با اسم خودم و زير نظر دپارتمان كامپيوتر و آي تي جهاد دانشگاهي ولي در زمينه هاي مختلف شبكه و اينترنت ... مثلا در زمينه روتر ها و مسيرياب ها و مهندسي اينترنت و مباني شبكه سازي و ... ولي در زمينه سيستم هاي مديريت محتوا چنين چيزي تا بحال ننوشتم و بسيار علاقمند هستم تا كتابي را با اسم (( سيستم مديريت محتوا - مامبو )) به چاپ برسه ...

من در جمع آوري مطالب - ترجمه و تاليف اين كتاب و يا كتابچه با كمال ميل آماده همكاري هستم و حتي اين را در غالب يك طرح پژوهشي هم ميتوانيم مطرح كنيم و به چاپ برسانيم ... در مورد حمايت هاي مالي يا معنوي و تبليغاتي هم من ميتوانم يك كارهايي بكنم جهت همكاري با تيم شما كه انشالله بعدا با آقاي احمدزاده هماهنگي ميكنم و به اطلاعتان ميرسانم ... حتي در مورد فضاي كاري و گسترش تيم و گسترش سيستم هم ميشود كارهاي جالبي كرد ...

به هر حال موفق باشين

علیرضا
    Guest

پاسخ : نصب zend

در خصوص تالیف کتاب با من تماس بگیرید شاید بتونم حمایتتون کنم تا اون کتاب رو منتشر کنین
    04115251447
    09143143170
    علیرضا غضنفری

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین