سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29

موضوع: »» کامپوننت های پیشنهادی برای فارسی سازی !

تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

پاسخ : »» کامپوننت های پیشنهادی برای فارسی سازی !

من قبلاً توی ترجمه های گروهی کار کردم . بنده راه حلی ارائه دادم که مدیران خیلی استقبال کردند . البته اولین فارسی سازی اسکریپت رو دارم میگم
    برای فارسی سازی یک اسکریپت بسیار معروف و کاربردی حدود 23 فایل بود که باید ترجمه میشد . ما 4 نفر بودیم + بنده که 5 نفر میشدیم فایل ها رو تقسیم کردیم بین 4 نفر بعد شروع به ترجمه کردیم . بعد از اتمام ترجمه کل فایل ها رو طبق دسته بندی برای فارسی سازی اسکریپت به مدیر گروه ارائه شد که اشکالات رو بر طرف کردند و اسکریپت رو انتشار دادند .
    حالا من میگم اینجا هم دو سه نفر داوطلبانه بیایم یه تیم کوچولو زیر نظر مامبولرن فارسی سازی اکستنشن ها رو به عهده بگیریم .
    یا علی

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

[quote author=pctaz link=topic=13410.msg77279#msg77279 date=1214985309]
    من قبلاً توی ترجمه های گروهی کار کردم . بنده راه حلی ارائه دادم که مدیران خیلی استقبال کردند . البته اولین فارسی سازی اسکریپت رو دارم میگم
    برای فارسی سازی یک اسکریپت بسیار معروف و کاربردی حدود 23 فایل بود که باید ترجمه میشد . ما 4 نفر بودیم + بنده که 5 نفر میشدیم فایل ها رو تقسیم کردیم بین 4 نفر بعد شروع به ترجمه کردیم . بعد از اتمام ترجمه کل فایل ها رو طبق دسته بندی برای فارسی سازی اسکریپت به مدیر گروه ارائه شد که اشکالات رو بر طرف کردند و اسکریپت رو انتشار دادند .
    حالا من میگم اینجا هم دو سه نفر داوطلبانه بیایم یه تیم کوچولو زیر نظر مامبولرن فارسی سازی اکستنشن ها رو به عهده بگیریم .
    یا علی
    [/quote]

راستش من مشکلی با ترجمه اش ندارم اما این کامپوننت به نظر من خیلی چیز جالبی نیست ! آخه اگه کسی انجمن حرفه ای میخواد که این ها اصلا استفاده ای ندارند . نخواد هم که استقبال زیادی نمیشه .

خوب محمد عزیز و سایر دوستان این هم یک کامپوننت که چند تا هم ماژول اضافه داره من تستش کردم روی لوکال کار میکنه اما نیاز به کمی تغییرات ( ارور هایی که توی Admin CP میده را خیلی بهش اهمیت نده ) اما برای بخش کاربری نیاز به کمی کار روش داره :

Hot Or Not :

سیستمی برای بررسی تصاویر و رای دادن به آن ها .

دانلود کامپوننت اصلی + ماژول های موجود برای از جمله : منوی اصلی اون - آخرین نظرات - عکس قبلی نمایش داده شده و ... .

[مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

موفق باشید
    شهریار

این یک کامپوننت فوق العاده برای نوشتن Review :

Simple Review :

[مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

با مامبو کمی مشکل داره اما در در مجموع مشکلی نداره ببینید کسی میتونه مشکلش را حل کنه ( توی اضافه کردن بررسی جدید )

موفق باشید
    شهریار

با سلام

یکی از کامپوننتهای بسیار خوب فکر می کنم CB باشه : joomlapolis.com
    و مکملش هم کامپوننت missus که سایتش: [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    و همچنین:
    [quote author=
    [quote author=فیروزمندان link=topic=13410.msg76469#msg76469 date=1214389376]
    کامپوننت Mamboboard 1.5.8 Stable Released هم منتشر شد

برای افرادی که دوست دارن انجمن رو به صورت کامپوننت در سایت داشته باشند و از مامبو سری 4.6 استفاده کنن عالیه ...

آخرین نسخه + ماژول ها و مامبوت های این کامپوننت رو میتونید از آدرس زیر دانلود کنید :
    mambo-code.org/gf/project/mamboboard/frs/

[/quote]

[quote author=ميثم مينايي link=topic=13410.msg78563#msg78563 date=1215939717]
    با سلام

یکی از کامپوننتهای بسیار خوب فکر می کنم CB باشه : joomlapolis.com
    و مکملش هم کامپوننت missus که سایتش: [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    و همچنین:
    [quote author=
    [quote author=فیروزمندان link=topic=13410.msg76469#msg76469 date=1214389376]
    کامپوننت Mamboboard 1.5.8 Stable Released هم منتشر شد

برای افرادی که دوست دارن انجمن رو به صورت کامپوننت در سایت داشته باشند و از مامبو سری 4.6 استفاده کنن عالیه ...

آخرین نسخه + ماژول ها و مامبوت های این کامپوننت رو میتونید از آدرس زیر دانلود کنید :
    mambo-code.org/gf/project/mamboboard/frs/

[/quote]

[/quote

یک سوالی ایجاد یک برد توی مامبو اونم به این ابتدایی چه کاربردی داره ؟ میثم جان بهتر نیست وقت شریفتون را صرف کار روی پروژه هایی کنید که ارزش استفاده در سایت های بزرگ را داشته باشند ؟ چون این چیزیه که وقت خیلی میبره اما کاربردش خیلی زیاد نیست . شما الان چند تا سایت بزرگ را مثلا میشناسید که از سیستم انجمن ساز خود نیوک استفاده کنند و انجمن های موفقی باشند ؟

قربانت
    شهریار

مامبو برد شاید به پای انجمن سازهای تخصصی نرسه اما خوبیش اینه که CB رو تکمیل میکنه و اگه ما این سه کامپوننت (CB,missus,mamboboard) رو با هم داشته باشیم یک پکیج کامل هست. ممکنه کسی بخواد انجمن حرفه ای نصب کنه اونوقت حرف شما درسته، ولی اگه بخوایم فعالیت سایت و انجمن از هم جدا نشه و انجمن حرفه ای هم مدنظر نباشه فکر می کنم جای کار داشته باشه. تا نظر شما چی باشه؟

[quote author=ميثم مينايي link=topic=13410.msg78692#msg78692 date=1216004955]
    مامبو برد شاید به پای انجمن سازهای تخصصی نرسه اما خوبیش اینه که CB رو تکمیل میکنه و اگه ما این سه کامپوننت (CB,missus,mamboboard) رو با هم داشته باشیم یک پکیج کامل هست. ممکنه کسی بخواد انجمن حرفه ای نصب کنه اونوقت حرف شما درسته، ولی اگه بخوایم فعالیت سایت و انجمن از هم جدا نشه و انجمن حرفه ای هم مدنظر نباشه فکر می کنم جای کار داشته باشه. تا نظر شما چی باشه؟
    [/quote]

بله بودنش چیز خوبیه در این مورد موافقم که داشتن یک انجمن سوار بر سایت خیلی خوبه اما میگم شما دارید زحمت میکشید حیف وقتتون هست روی این بگذارید چرا ؟ چون میشه عین انجمن هایی روی Nuke هست . الان شما چند تا از این انجمن ها را میشناسید نه حرفه ای فعال معمولی باشند ؟

ممنون
    شهریار

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

آیا امکانش هست ماژول webhosting رو فارسی و سازگار با Mambo 4.6.5p Farsi کنید یا اگه چنین کامپوننتی هست نشونم بدید. من هر چی گشتم و هر جا رفتم توی صفحه یوزر خطا میداد. البته من اونی که برداشتم مال جوملا بود!!!!! سازگارش هست؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)