سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: کسی تقویم شمسی برای مودل داره؟؟؟

تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

کسی تقویم شمسی برای مودل داره؟؟؟

سلام
    آیا از دوستان کسی از مودل استفاده می کنه و کلاْ کسی تقویم شمسی برای مودل داره؟؟؟

من از آخرین ورژن مودل بهمراه پچ فارسی اون که تو این آدرس موجوده استفاده میکنم.[مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    تنها مشکلم نبود تقویم شمسی برای این سیستم هست!!!

آقای حسین زلفی تقویمی آماده کردن و تو این آدرس قرار دادند که البته بعد از نصب مودل بهم میریزه و کلاْ صفحه سفید می یاد.
    [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

ممنون می شم اگه کسی جواب مشکل منو می دونه توی همین تاپیک جواب بده و یا با ایمیلم تماس بگیره.
    هزینه دارشم مشکل نداره؟؟؟ (نمیدونم والله!!!) ;D

ممنون از همه...

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

پاسخ : کسی تقویم شمسی برای مودل داره؟؟؟

یکی از دوستان تو پیفام خصوصی مطرح کرد. گفتم جوابشو اینجا هم بذارم بد نیست!!!

مودل یک سیستم مدیریت محتوای آموزشیه که خیلی هم بزرگ و کار درسته.

این سیستم یک ماژول calendar داره که من می خوام فقط نمایش اون به شکل شمسی باشه. دلیلشم اینه که می خوام با هر دو زبان En و Fa براحتی و بدون مشکل کار کنه!

چیزی که می خوام مشابهش رو توی آدرس زیر می شه مشاهده کرد اما متاسفانه مسولین سایت هیچ پاسخی نمیدن. و چون خودمم برنامه نویس نیستم از عهدش بر نمی یام!!!

آیا شما می تونی کمکم کنی؟؟؟

اینم اون آدرس : ahooeg.org/Elearning/index.php?lang=fa_utf8

اینم سایت رسمی مودل : .moodle.org

تشکر شده 32 بار در 30 ارسال

مودل فارسی رو تیم مامبولرن به صورت فارسی داره اگر خواستید می تونید سفارش بدید

در ضمن شمسی کردن تاریخ مودل به همین راحتی نیست که در چند تاپیک خلاصه کرد حتما باید کد نویسی بلد باشید تا انجام بدید

یاعلی

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

سلام

مهدی جان ، jalali calendar رو سرچ کن هم جاوااسکریپتش هست و هم PHP که می تونی ازشون استفاده کنی .

نتایج رو هم تو این تاپیک بذار شاید برای دیگران هم کاربردی باشه .
    پایدار باشید
    امیر

شاید این پست به لحاظ زمانی خیلی با پست های قبلی اختلاف داشته باشه، ولی خب ممکنه به درد بعضیا بخوره.
    متاسفانه ما عادت کردیم تو فروم‌ها فقط دنبال رفع نیازهای خودمون باشیم. من هم خودم خیلی دنبال این موضوع گشتم و خیلی جستجو کردم. ولی بیشتر چیزایی که پیدا می کردم سوال های مشابهی بود که افراد پرسیده بودن و متاسفانه در هیچکدوم از اونها بحث به نتیجه قابل استفاده ای نمی رسید.

خوشبختانه چند وقته که خود سایت مودل به طور رسمی یه قسمت برای کاربرای فارسی زبان درست کرده که لینکش اینه:
    [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

من خودم از مطالبش خیلی استفاده بردم. یه جا هم که نیاز داشتم یه کاری به صورت حرفه ای انجام بشه رفتم سراغ تیم فارسی مودل. آدرس سایتشونم اینه: [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    حالا من نمی گم که حتما به اینا مراجعه کنید (اصلا به من چه. به قول معروف من نه سر پیازم نه ته پیاز)، ولی می گم که حداقل قبل از اینکه پولی خرج کنید یه سری به قسمت فارسی خود مودل بزنید. من خیلی از نیازهام به صورت مجانی اونجا برطرف شد. نیازهایی که کلی تبلیغ تو اینترنت برای انجام دادنشون شده بود و خدا تومن هم از آدم می خواستن.

با توجه به اینکه خود من یه مدت همش داشتم اینور و اونور دنبال یه مطلب یا سایت مفید می گشتم و متاسفانه خیلی سخت چیزی به دست میاوردم، خواستم این مطلب رو تو اکثر جاهایی که اون بحث ها بدون نتیجه ی نهایی باقی مونده بودند بفرستم تا لااقل به درد بقیه بخوره.

تشکر شده 1,716 بار در 1,204 ارسال

سلام

ممنون که این ارسال رو انجام دادید. اما فکر میکنم زبان فارسی این نرم افزار به تازگی آماده شده باشه و در زمانی که این بحث انجام میشده هنوز فارسی موجود نبوده! درسته ؟! شایدم من اشتباه میکنم.

یا حق

سلام

فکر می کنم که حق با شما باشه. به خاط همین اولش گفتم که با وجود این که مطلبم به لحاظ زمانی خیلی دیرتر از پست های قبلی هست ...

زبان فارسی و تقویم شمسی استاندارد برای مودل بطور پیشفر

همین ابتدا بابت زنده کردن این تاپیک مرده ازتون عضر می‌خوام اما به نظرم لازم اومد اینجا هم اطلاع رسانی شه!!!

لطفاْ اگر به مودل و فرهنگ کدباز و یا حتی به زبان شیرین فارسی علاقه دارید، برای کمک به استفاده از این زبان در مودل بصورت پیشفرض (هسته) به لینک زیر مراجعه کنید و طبق نوشته‌های آن عمل کنید.
    [size=15pt]http://www.moshtaghi.ir/weblog/2009/08/persian-moodle/[/size]

اگر دلتون خواست می‌تونید برای کمک بیشتر این لینک را در هر جایی که صلاح می‌دانید با دیگران به اشتراک بگذارید و آنها را به شرکت در این حرکت دعوت کنید

تشکر شده 1,716 بار در 1,204 ارسال

سلام
    مهدی جان. یک توضیج کوتاه از مودل داری؟ منظورم اینه که در یک متن اونرو معرفی کرده باشن و توانایی ها و تغییرات در زبان فارسی و ... رو ذکر کرده باشه و توضیحی موجود باشه. خیلی دنبال یه توضیح به زبان فارسی براش گشتم، اما هیچی موجود نبود.

یه توضیح باشه معرفیش میکنیم که اولین یافته در گوگل باشه :دی

یا حق

جاهایی در موردش نوشته شده، البته هیچ کدوم کامل و جامع نیست. در اولین فرصت یه جمع بندی می‌کنم و توی ویکی مامبو قرار می‌دم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)