سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: آموزش چت روم

تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

پاسخ : آموزش چت روم

من حدود 20 تا بسته اسكريپت رو از همين سايتي كه معرفي كرديد دانلود كردم. ولي هر كدوم به نحوي ايراد دارن. اكثر اونا بدون عضويت وارد چت روم ميشن، نميشه روم ساخت و و و...

من تو تاپيك "سايت آپلود" گفتم. دوستان عزيز محترم من لينك نميخوام . ميخوام يك چت رو سفارشي براي سايت بسازم حال اگر كسي با برنامه اي يا سايتي كار كرده و آموزشش رو بلده ،‌معرفي كنه. يعني يه نفر قبلا اينكارو انجام داده و ميتونه منو تو ساخت يه چت روم كمك كنه تا ايراداش رو رفع كنم.

آموزش نه لينك

*چت رومي كه بعد از عضويت وارد چت روم بشه. بشه روم ساخت و موارد حرفه اي.... ممنون ميشم.

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 1,716 بار در 1,204 ارسال

باز هم تكرار ميكنم اون كدنويسيها رو همش رو ميتوني تغيير بدي. با php چقدر آشنايي داري؟
    اين چيزي كه شما ميخواي فكر نميكنم و بعيد ميدونم رايگانش باشه! بايد خودت بشيني بنويسي يا اينكه بدي برات بنويسن!

در هر صورت جوينده يابنده هست. نا اميد نشو و دنبالش باش.

ممنون پـــســـر مــهـربــــــــون ، فكر كنم اين بحث تهي نداره! تو اين تاپيك كسي مثه اينكه با هيچ برنامه چتي كار نكرده كه بتونه آموزش بده. ببينيد مثلا سايت Geecee.com چت روم هاي كاملا حرفه اي عرضه ميكنه ولي مشكلش اينجاس كه روي سرور ما نصب نميشه. حال من ميگم كسي نيست كه با يه چت روم كار كرده باشه و به من كامل آموزش بده؟

به هرحال مثه اينكه كسي نيست. از شمام بابت كمك هاتون ممنونم. ديگه سوالي تو اين تاپيك ندارم.

دوست من؛

من خودم قبلاً چنين سايتي راه اندازي كردم و با كمك اسكريپتهاي رايگان در اينترنت هم اينكار رو كردم. ميشه گفتش كه انگاري خودم يك برنامه جديد نوشتم. پس شدني هست! شما هم سعي كن ميتوني. كار خيلي سختي نيستش.

نيكبخت باشيد.

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

سلام دوست عزيز.

خوب شما كه با geecee.com آشنا هستيد. اين سايت يه چت روم حرفه اي رو به كاربران ارائه ميده و تنها مشكلش هم اين هست كه روي سايت خود GeeCee راه اندازي ميشه،‌من خودم از اين سايت استفاده ميكنم و امكانات زيادي داره، از جمله عضويت و صورتك هاي اختصاصي و كنترل پنل براي مديريت و يك محيط زيبا براي چت كردن. اسكريپت هاي موجود در سايت هاي php كمي نقص و كمبود دارن. باز من پيگير كارتون هستم به اين تاپيك سر بزنيد.

دوست من، پسر مهربون اين دوست ما ميخواند كه يك نفر بهشون آموزش بده شما كه گفتيد قبلا با اين اسكريپت كار كرديد؟ خوب اين اسكريپت رو در اختيار دوستمون قرار بده و اگر ايرادي تو راه اندازيش داشت كمكش كنيد.

با تشكر

سلام - دوست من PediLP عزيز بسيار خخوب هستش كه شما به فكر كمك كردن در انجمن هستيد. انشاالله از توانمندي هاي شما استفاده بشه و بتونيم بيشتر از الطاف شما بهره‌مند بشيم.
    متأسفانه نميتونم اون نرم افزار رو در اختيار كسي قرار بدم.
    اولاً ميدزدنش! (البته سوءتفاهم نشه ها - منظورم شخص نيست، هركي اسكريپتي گيرش بياد سوءاستفاده ميكنه و ميخواد به نام خودش بفروشه - منظورم اصلاً هيچيك از دوستان نيست - منظورم اونايي هستش كه شيطون تو جلدشون رفته!)
    دوماً براي يك سايت بصورت اختصاصي نوشتمش!
    سوماً نابرده رنج؛ گنج ميسر نميشود.
    چهارماً ايشون اصلاً كارشون راه افتاده و ديگه كاري به اين موضع ندارن!

نيكبخت باشيد.

[quote author=پـــســـر مــهـربــــــــون link=topic=17094.msg91178#msg91178 date=1224580147]
    سلام - دوست من PediLP عزيز بسيار خخوب هستش كه شما به فكر كمك كردن در انجمن هستيد. انشاالله از توانمندي هاي شما استفاده بشه و بتونيم بيشتر از الطاف شما بهره‌مند بشيم.
    متأسفانه نميتونم اون نرم افزار رو در اختيار كسي قرار بدم.
    اولاً ميدزدنش! (البته سوءتفاهم نشه ها - منظورم شخص نيست، هركي اسكريپتي گيرش بياد سوءاستفاده ميكنه و ميخواد به نام خودش بفروشه - منظورم اصلاً هيچيك از دوستان نيست - منظورم اونايي هستش كه شيطون تو جلدشون رفته!)
    دوماً براي يك سايت بصورت اختصاصي نوشتمش!
    سوماً نابرده رنج؛ گنج ميسر نميشود.
    چهارماً ايشون اصلاً كارشون راه افتاده و ديگه كاري به اين موضع ندارن!

نيكبخت باشيد.
    [/quote]

پـــســـر مــهـربــــــــون عزيز ممنونم ، شما لطف داريد. تمام حرف هاي شما صحيح ولي مشكل اين دوستمون هنوز حل نشده!

[quote author=martian_man link=topic=17094.msg91019#msg91019 date=1224492582]
    ممنون پـــســـر مــهـربــــــــون ، فكر كنم اين بحث تهي نداره! تو اين تاپيك كسي مثه اينكه با هيچ برنامه چتي كار نكرده كه بتونه آموزش بده. ببينيد مثلا سايت Geecee.com چت روم هاي كاملا حرفه اي عرضه ميكنه ولي مشكلش اينجاس كه روي سرور ما نصب نميشه. حال من ميگم كسي نيست كه با يه چت روم كار كرده باشه و به من كامل آموزش بده؟

به هرحال مثه اينكه كسي نيست. از شمام بابت كمك هاتون ممنونم. ديگه سوالي تو اين تاپيك ندارم.
    [/quote]

باز من پيگير كارش هستم ولي اگر شما هم سايت يا اسكريپت عمومي (غير از اوني كه خودتون اشاره كرديد) داريد براي اين دوست خوبمون بزاريد البته اينبار لينك نديد دوستان! اين دوست عزيزمون يك چت روم با آموزش ميخواند.

با تشكر

جناب PediLP ممنون از شما. فعلا دارم روي Geecee كار ميكنم. ولي با اينكه يه بار نقره داغ شدم. اگر يه مسلمون پيدا شد يه برنامه حرفه اي براي چت معرفي كنه. ممنون.

سلام من یه چندتایی اسکریپت چت دارم . اسامیش رو میزارم ببن اگه تونستی بگیری بگیر و استفاده کن در غیر اینصورت واستون آپ می کنم.

x7chat2 امکانات زیادی داره و php هست.
    ready_chatbox_1-3 اینم php هست .
    chatty
    Chatterbox
    ajaxim_v31 اینم ajax هست و سورسشم که php بد نیست.

اما الان یادم اومد چند وقت پیش یه سورس گرفتم اگه اشتباه نکنم اسمش flashchat بود خیلی کامل بود البته انعطاف پذیر اگه بتونی بگیریش خیلی توپه.

به هر حال یه 22 تا سورس چت php دارم اگه راه نیفتادی بگو واست آپ کنم.
    ضمنا اگر کسی سورس voice چتی داشت بده کلی دعاش می کنم . یک نفر 5-6 سال پیش گفت یه سورس جاوا داره که voice هم داره اما واسم نفرستاد، از همون موقع دارم دنبالش می گردم اما...

به کجا رسید کارت دوست عزیز ؟؟

[size=12pt]کسی سورسی که VOICE رو هم ساپورت کنه نمیشناسه ؟[/size]

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)