سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 44

موضوع: دانلود گالری داتسو 1.6.2 فول فارسی

تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

پاسخ : دانلود گالری داتسو 1.6.2 فول فارسی

سلام دستت درد نکنه آقا جواد
    عالی بود فقط چند تا ایراد داشت که باید رفع بشه :
    1) محل فعلی حضور کاربر در گالری به همراه اکثر عناوین چپ چین هستند که باید راست چین بشن ( به شکل زیر توجه کنین : )

2) سیستم ایجکسی که روی تصاویر برای بزرگ شدن راه انداختین عالیه ولی یه مشکل بسیار بزرگ داره
    و اون هم اینه که بعد از بزرگ شدن عکس توسط این تکنیک ، اجازه سیو کردن عکس رو نمی ده و وقتی راست کلیک می کنی
    هیچ چیزی برای سیو نشون داده نمی شه . اگر این امکان اصلاح بشه می شه کاری کرد که دیگه اصلا کلیک دانلود عکس حذف بشه و کاربر تو همون مرحله بتونه تصویر رو سیو کنه

3)در بخش تنظیمات گالری در این آدرس : : تنظیمات > تنظیمات > نمایش بازدید ها که مربوط میشه به بخش سربرگ ها در ترجمه نسخه قبلی
    دو تا مشکل وجود داره البته یکیش به شما ربط داره و یکی به داتسو
    الف ) : محتویات نظیر آرا و نظرات چپ چین هستند و باید راست چین بشن
    ب) : این دو مولفه ای که الان نشون داده می شه یعنی نظرات و آرا اصلا نیازی نیست باشن و باید بجای اونها دو مولفه حجم عکس و سایز اون نمایش داده بشه که کاربر اطلاعات جامعی
    رو قبل از کلیک بر روی عکس بدست بیاره وگرنه به چه دردش می خوره که بدون چند تا به این نظر ارسال شده و ...

4) همچنان بارگیری کلی تصاویر ( از فایل زیپ ) مشکل داره و بعضی اوقات آپلود می کنه وبعضی اوقات میگه کردم ولی نمی کنه ! (حتی در لوکال ) )

5) سیستم رای گیری آژاکش طبق معمول مشکل همیشگی رو داره و اون اینه که ستاره هایی که برای نظر دادن هستند چون بی رنگ هستند ( یعنی وقتی که هنوز هیچ رأی ثبت نشده است )
    قابل مشاهده برای کاربر نیستند و فرد اگر شانسی از روش رد بشه می فهمه که اینجا میشه رای داد !
    برای رفع این مشکل بهتره ستاره ها در حالت عدم وجود رای دارای یک حاشیه قرمز رنگ باشن تا کاربر متوجه بشه که اینجا چیزی وجود داره !

خدا خیرت بده در کل عالی بود
    انشالله این موارد هم رفع بفرمایید .
    ممنون
    یاعلی مدد

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

[quote author=پـــســـر مــهـربــــــــون link=topic=19187.msg102119#msg102119 date=1235158622]
    مشكل خاصي نداشت. فقط من تاريخ شمسي توش نديدما! به ميلادي مينويسه! بقيه هم اين مورد رو تست كنن، شايد من اشتباه ميكنم!

يا حق
    [/quote]
    در قسمت بخش کاربری تاریخ کاملاً شمسی شده

[quote author=fuxco link=topic=19187.msg102121#msg102121 date=1235160019]
    سلام دستت درد نکنه آقا جواد
    عالی بود فقط چند تا ایراد داشت که باید رفع بشه :
    1) محل فعلی حضور کاربر در گالری به همراه اکثر عناوین چپ چین هستند که باید راست چین بشن ( به شکل زیر توجه کنین : )

2) سیستم ایجکسی که روی تصاویر برای بزرگ شدن راه انداختین عالیه ولی یه مشکل بسیار بزرگ داره
    و اون هم اینه که بعد از بزرگ شدن عکس توسط این تکنیک ، اجازه سیو کردن عکس رو نمی ده و وقتی راست کلیک می کنی
    هیچ چیزی برای سیو نشون داده نمی شه . اگر این امکان اصلاح بشه می شه کاری کرد که دیگه اصلا کلیک دانلود عکس حذف بشه و کاربر تو همون مرحله بتونه تصویر رو سیو کنه

3)در بخش تنظیمات گالری در این آدرس : : تنظیمات > تنظیمات > نمایش بازدید ها که مربوط میشه به بخش سربرگ ها در ترجمه نسخه قبلی
    دو تا مشکل وجود داره البته یکیش به شما ربط داره و یکی به داتسو
    الف ) : محتویات نظیر آرا و نظرات چپ چین هستند و باید راست چین بشن
    ب) : این دو مولفه ای که الان نشون داده می شه یعنی نظرات و آرا اصلا نیازی نیست باشن و باید بجای اونها دو مولفه حجم عکس و سایز اون نمایش داده بشه که کاربر اطلاعات جامعی
    رو قبل از کلیک بر روی عکس بدست بیاره وگرنه به چه دردش می خوره که بدون چند تا به این نظر ارسال شده و ...

4) همچنان بارگیری کلی تصاویر ( از فایل زیپ ) مشکل داره و بعضی اوقات آپلود می کنه وبعضی اوقات میگه کردم ولی نمی کنه ! (حتی در لوکال ) )

5) سیستم رای گیری آژاکش طبق معمول مشکل همیشگی رو داره و اون اینه که ستاره هایی که برای نظر دادن هستند چون بی رنگ هستند ( یعنی وقتی که هنوز هیچ رأی ثبت نشده است )
    قابل مشاهده برای کاربر نیستند و فرد اگر شانسی از روش رد بشه می فهمه که اینجا میشه رای داد !
    برای رفع این مشکل بهتره ستاره ها در حالت عدم وجود رای دارای یک حاشیه قرمز رنگ باشن تا کاربر متوجه بشه که اینجا چیزی وجود داره !

خدا خیرت بده در کل عالی بود
    انشالله این موارد هم رفع بفرمایید .
    ممنون
    یاعلی مدد
    [/quote]
    1- مربوط میشه به قالب شما [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید] کنید متوجه منظورم خواهید شد.

2-نیازی نیست روی عکس کلیک کنید تا به صورت آجاکسی نشون داده شده و اون رو ذخیره کنید این قابلیت فقط برای نمایش تصویر هست . برای ذخیره تصویر (در صورتی که مدیر سایت این گزینه را یعنی اجازه به ذخیره تصویر برای کاربران رو داده باشه ) در قسمتی که اطلاعات عکس نشون داده میشه کافیه روی آیکون ذخیره کلیک کنید تا تصویر دانلود شود

3-
    الف ) فکر نکنم خیلی چیز مهمی باشه اگه مدیران سلاح دونستند چشم ردیفش میکنم
    ب ) این تنظیمات در کامپوننت موجود میباشد

4 - مربوط به سرور میشه ( احتمالاً پرمیشین پوشه ها قابل دسترسی نیست)

5- سیستم Ajax rating star از پایه اینطوری نوشته و ساخته شده . و یه سیستم معروف میباشد ( که بنده سیستم رای گیری برای سایت رو هم ترجمه کردم بههمین صورت بوده )

در صورتی که مشکلی بود من در خدمتم . فکر نکنم کامپوننت مشکلی داشته باشه چون من عادت دارم اون رو توی تمام نسخه های مامبو انتشار مامبولرن تست کنم حتی کوچکترین مشکلی که ببینم سریعاً رفع میکنم و به هیچ وجه اکستنشنی که مشکل داشته باشه انتشار نمیدم .
    با تشکر محمد جواد ددهشهری

2-نیازی نیست روی عکس کلیک کنید تا به صورت آجاکسی نشون داده شده و اون رو ذخیره کنید این قابلیت فقط برای نمایش تصویر هست . برای ذخیره تصویر (در صورتی که مدیر سایت این گزینه را یعنی اجازه به ذخیره تصویر برای کاربران رو داده باشه ) در قسمتی که اطلاعات عکس نشون داده میشه کافیه روی آیکون ذخیره کلیک کنید تا تصویر دانلود شود
    البته بد نیست که بشه وقتی سایز بزرگه عکس رو تو ایجکس می بینی سیو بتونی بکنی نه ؟ خوب چرا نباید این قابلیت رو داشته باشه ؟
    در ضمن شما تو آدرس سایت خودتون ( در مورد 1) ) تنظیمات رو طوری تنظیم کردید که ایجکس غیر فعاله و هم گزینه دانلود عکس وجود داره اما وقتی رو عکس کلیک می کنی عکس رو در سایز بزرگ نشون می ده و میشه با رایت کلیک عکس رو سیو کرد . می شه بفرمایید برای انجام چنین کاری دقیقا کدام تنظیمات را بی و کدام را خیر قرار دادید ؟ چون من هر کاری کردم نشد ! البته یه بار شد ولی وقتی عکس بزرگ می شد تو اپرا می شد سیوش کرد ولی تو اینترنت اکسپولرر تا روش رایت کلیک می کردی عکس بسته می شد و نمی شد سیوش کرد !
    فکر می کنم بد نباشه که هم بشه کلید دانلود وجود داشته باشه و هم وقتی روش کلیک می کنیم پس از نمایش سایز بزرگ عکس بشه سیوش کرد .

الف ) فکر نکنم خیلی چیز مهمی باشه اگه مدیران سلاح دونستند چشم ردیفش میکنم
    ب ) این تنظیمات در کامپوننت موجود میباشد
    الف ) مهم که زیاد نیست ولی یه سیستم فارسی باید همه چیزش راستچین باشه و بهینه برای فارسی زبانان باشه و گرنه این مورد اصلا به چشم نمی آد ( البته برای کم دقتها)
    ب) می شه بفرمایید این تنظیمات در کجای کامپوننت موجود است ؟ من هر چی گشتم فقط این بود که سربرگها یا یا همون نمایش بازدیدها می شه نشون داده بشه یا نه و نمیشه تنظیم کرد که جای آرا و نظر مثلا سایز و حجم رو نشون بده

مربوط به سرور میشه ( احتمالاً پرمیشین پوشه ها قابل دسترسی نیست)
    بر روی لوکال هاست هم مشکل داره !

سیستم Ajax rating star از پایه اینطوری نوشته و ساخته شده . و یه سیستم معروف میباشد ( که بنده سیستم رای گیری برای سایت رو هم ترجمه کردم بههمین صورت بوده )
    درسته ولی به هر حال به نظر مشکل داره اگر اصلاح بشه خیلی بهتره شاید با یه تغییر ساده بشه اصلاحش کرد برا همین چرا اصلاح نشه ؟

در صورتی که مشکلی بود من در خدمتم . فکر نکنم کامپوننت مشکلی داشته باشه چون من عادت دارم اون رو توی تمام نسخه های مامبو انتشار مامبولرن تست کنم حتی کوچکترین مشکلی که ببینم سریعاً رفع میکنم و به هیچ وجه اکستنشنی که مشکل داشته باشه انتشار نمیدم .
    من که تشکر کردم و گفتم مشکلات کوچیک و غیر تاثیر گذار هستند ! فقط گفتم اگر اینها هم اصلاح بشه عالی میشه
    به هر حال از اینکه زحمت تهیه این کامپیوننت عالی رو و انتشار اون به صورت رایگان رو کشیدید بسیار سپاسگزارم
    یاعلی

تشکر شده 10 بار در 9 ارسال

سلام.دو تا مورد در ترجمه هست که عرض می کنم :

یکی اینکه مثلا بالی مجموعه ها و اینا می نویسه : "درون این مجموعه 3 تصاویر موجود است." یا مثلا جلوی مجموعه ها می نویسه : "3 تصاویر" که اگه واژه ی تصاویر بشه تصویر بهتره.

دیگه اینکه موقعی که کاربر کد امنیتی را اشتباه وارد می کنه می نویسه : کد تائیدیه صحیح نمیباشد لطفاض مجداداً سعی کنید.

اگه این موارد را تصحیح کنید خیلی خوبه.حالا من باز اگه به موردی برخورد کردم می گم انشاءا...
    تاریخ شمسی اش هم خیلی خوبه ممنون.

دوستان اگه مشکلی داره زودتر بفرمایید تا این کامپوننت را مجید جان زودتر منتشر کنند.

یـــــــــــــــــــاعـــ ــــــــــــــلی

--------------------------------------------------------------------------------
    سلام . این سوال رو در سوالات عمومی نوشته بودم که دوستان گفتند در کامپوننت ها مطرح کنم و من درا ونجا مطرح کردم و خلاصه گفتند در اینجا مطرح کن که بلاخره رسیدم به اینجا و بابت پست های اضافی و نادانسته ، معذرت میخوام ...

من نسخه جدید گالری داتسو رو نصب کردم و باز هم به چند مشکل جدید بر خوردم که کم کم دارم به این فکر می افتم اسکریپت جداگانه برای گالری عکس استفاده کنم چون داتسو جدا از امکانات عالیش که نمیشه ازش چشم پوشید ولی واقعا اعصابم رو خورد کرده و سه روزی هست که هرکاری میکنم دوباره یه مشکل جدید پیش میاد ! مثلا :

سایز و تنظیمات تصویر رو هرچی تغییر میدم باز هم وقتی روی تصویر کلیک میکنی تصویر بصورت فول اسکرین و با سنگینی و حجم چند برابر و مدت زمان زیاد باز میشه ! یعنی مثلا یک عکس 400 در 400 پیکسلی با حجم 30 کیلوبایت رو تبدیل میکنه به 1024.1024 پیکسل با حجم 145 کیلوبایت و کیفیت بسیار پایین (بخاطر زوم بالا)

در تنظیماتش هم هر تغییری میدم باز هم همینطوره .
    ساخت تصویر بند انگشتی: GD Version: bundled (2.0.34 compatible)
    تغییر سایز تصاویر با سایز اصلی: خیر / بلی
    عرض تصاویر با سایز اصلی: 500
    ارتفاع تصاویر با سایز اصلی: 500

این گزینه ها هیچ تاثیری ندارند و کامپوننت کار خودش رو میکنه !

(مشکلات زیر زیاد مهم نیست و میشه غیر فعال کرد)

مشکل دوم هم که حالا زیاد مهم نیست چون نظرات رو غیر فعال کردم ولی :
    کد امنیتی بصورت ضربدر نمایش داده میشه و چیزی توش نیست (حتی اگر رفرش کنی)
    اگر کد امنیتی رو غیر فعال کنی بعد از ثبت نظر پیغام : همیشه ارور ارسال شما حاوی اسپم مییباشد رو میده !

مشکل سوم و چهارم و ...
    برخی تصاویر بصورت ضربدر نمایش داه میشوند . حتی در بند انگشتی - معمولا در هر صفحه 2.3 تصویر اینطور میشه که بصورت دوره ای روی تصاویر دیگه هم همینطور میشه . مثلا دفعه اول تصویر شماره 2 ضربدر . دفعه دوم تصویر 2 درسته ولی مثلا 5 بصورت ضربدره !

هنگام آپلود بصورت زیب هم بعضی وقت ها اصلا تصویری آپلود نمیشه ولی پیغام آپلود شد میده و بعضی وقت ها هم بعد از آپلود ، صفحه اینترنت اکسپلورر کلهم بسته و محو میشه .
    حالا این موارد آخری زیاد مهم نیست ولی سایز تصویر خیلی مهمه .

اینم لینک : که فعلا تستی 2 تا گالری رو قرار دادم تا ببینم مشکلی هست یا نیست که هست

[مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

دوست عزیز[quote author=totti link=topic=19187.msg103644#msg103644 date=1236784208]
    --------------------------------------------------------------------------------
    سلام . این سوال رو در سوالات عمومی نوشته بودم که دوستان گفتند در کامپوننت ها مطرح کنم و من درا ونجا مطرح کردم و خلاصه گفتند در اینجا مطرح کن که بلاخره رسیدم به اینجا و بابت پست های اضافی و نادانسته ، معذرت میخوام ...

من نسخه جدید گالری داتسو رو نصب کردم و باز هم به چند مشکل جدید بر خوردم که کم کم دارم به این فکر می افتم اسکریپت جداگانه برای گالری عکس استفاده کنم چون داتسو جدا از امکانات عالیش که نمیشه ازش چشم پوشید ولی واقعا اعصابم رو خورد کرده و سه روزی هست که هرکاری میکنم دوباره یه مشکل جدید پیش میاد ! مثلا :

سایز و تنظیمات تصویر رو هرچی تغییر میدم باز هم وقتی روی تصویر کلیک میکنی تصویر بصورت فول اسکرین و با سنگینی و حجم چند برابر و مدت زمان زیاد باز میشه ! یعنی مثلا یک عکس 400 در 400 پیکسلی با حجم 30 کیلوبایت رو تبدیل میکنه به 1024.1024 پیکسل با حجم 145 کیلوبایت و کیفیت بسیار پایین (بخاطر زوم بالا)

در تنظیماتش هم هر تغییری میدم باز هم همینطوره .
    ساخت تصویر بند انگشتی: GD Version: bundled (2.0.34 compatible)
    تغییر سایز تصاویر با سایز اصلی: خیر / بلی
    عرض تصاویر با سایز اصلی: 500
    ارتفاع تصاویر با سایز اصلی: 500

این گزینه ها هیچ تاثیری ندارند و کامپوننت کار خودش رو میکنه !

(مشکلات زیر زیاد مهم نیست و میشه غیر فعال کرد)

مشکل دوم هم که حالا زیاد مهم نیست چون نظرات رو غیر فعال کردم ولی :
    کد امنیتی بصورت ضربدر نمایش داده میشه و چیزی توش نیست (حتی اگر رفرش کنی)
    اگر کد امنیتی رو غیر فعال کنی بعد از ثبت نظر پیغام : همیشه ارور ارسال شما حاوی اسپم مییباشد رو میده !

مشکل سوم و چهارم و ...
    برخی تصاویر بصورت ضربدر نمایش داه میشوند . حتی در بند انگشتی - معمولا در هر صفحه 2.3 تصویر اینطور میشه که بصورت دوره ای روی تصاویر دیگه هم همینطور میشه . مثلا دفعه اول تصویر شماره 2 ضربدر . دفعه دوم تصویر 2 درسته ولی مثلا 5 بصورت ضربدره !

هنگام آپلود بصورت زیب هم بعضی وقت ها اصلا تصویری آپلود نمیشه ولی پیغام آپلود شد میده و بعضی وقت ها هم بعد از آپلود ، صفحه اینترنت اکسپلورر کلهم بسته و محو میشه .
    حالا این موارد آخری زیاد مهم نیست ولی سایز تصویر خیلی مهمه .

اینم لینک : که فعلا تستی 2 تا گالری رو قرار دادم تا ببینم مشکلی هست یا نیست که هست

[مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    [/quote]

در رابطه با مشکل اول باید بگم که سطح دسترسی پوشه ها و فایل ها رو باید قابل نوشتن بگذارید .
    در مورد مشکل دم هم مشکل از قالب شماست . و مطمئناً از نسخه 4.6.5 فارسی استفاده میکنید .
    میتونید یوزر نیم و پسورد سایت رو به صورت خصوصی برام بفرستید تا امتحانش کنم

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

اشکال در remove کردن گالری داتسو

سلام
    گالری داتسو را با موفقیت نصب کردم ولی هنگام حذف کردن آن با خطا های زیر برخورد می کنم . لطفا کمک کنید .

Severe: Uninstaller error with /home/manasan/public_html/mana/administrator/components/com_datsogallery/datsogallery.xml: component com_gallery SQL error DB function failed with error number 1146
    Table 'manasan_manadb.mos_datsogallery' doesn't exist SQL=DELETE FROM `mos_datsogallery`
    SQL =
    DELETE FROM `mos_datsogallery`
    Severe: Uninstaller error with /home/manasan/public_html/mana/administrator/components/com_datsogallery/datsogallery.xml: component com_gallery SQL error DB function failed with error number 1051
    Unknown table 'mos_datsogallery' SQL=DROP TABLE `mos_datsogallery`
    SQL =
    DROP TABLE `mos_datsogallery`
    Severe: Uninstaller error with /home/manasan/public_html/mana/administrator/components/com_datsogallery/datsogallery.xml: component com_gallery SQL error DB function failed with error number 1146
    Table 'manasan_manadb.mos_datsogallery_comments&#03 9; doesn't exist SQL=DELETE FROM `mos_datsogallery_comments`
    SQL =
    DELETE FROM `mos_datsogallery_comments`
    Severe: Uninstaller error with /home/manasan/public_html/mana/administrator/components/com_datsogallery/datsogallery.xml: component com_gallery SQL error DB function failed with error number 1051
    Unknown table 'mos_datsogallery_comments' SQL=DROP TABLE `mos_datsogallery_comments`
    SQL =
    DROP TABLE `mos_datsogallery_comments`
    Unknown table 'mos_datsogallery_catg' SQL=DROP TABLE `mos_datsogallery_catg`
    SQL =
    DROP TABLE `mos_datsogallery_catg`
    Unknown table 'mos_datsogallery_votes' SQL=DROP TABLE `mos_datsogallery_votes`
    SQL =
    DROP TABLE `mos_datsogallery_votes`

تشکر شده 32 بار در 30 ارسال

مشکلی نباید باشه

عموما این خطا ها از طرف سرور شما هست

با عرض سلام و خسته نباشيد
    لطف بزرگي كرديد در حق ما كه اين گالري را فارسي كرديد. خودم مي خواستم اين كار رو انجام بدم اما هم كمي سوادشو نداشتم هم حوصله اين كار رو ^-^
    در هر صورت توي اين كار شما يه مشكل ديگه اي هم هست و مشكل اينجاست كه شما متن ترجمه را در فايل english.php داتسو گالري ذخيره كرديد و اين موضوع باعث ميشه كه اگه شما داراي سايت 2 زبانه باشيد و مخصوصاً از كامپوننت 2 زبانه "Nokkaew" استفاده كنيد در زبان فارسي و انگليسي سايت هر 2 به زبان فارسي نمايش داده مي شود.

البته ما در يك تايپيكي قبل از كار ترجمه شما [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید] اين بحث رو انجام داديم و نتايجي هم در بر داشت. اگه دوست داشتيد بخونيد و اين اصلاحيه رو داخل ترجمه خود قرار بديد.

فقط در اين كاري كه انجام داديم يك مشكل عمده وجود داره
    اين مشكل اين هستش كه اگه سايت شما با زبان فارسي لود بشه (يعني پيش فرض سايت فارسي باشه) داتسو گالري با زبان انگليسي لود ميشه. البته بعد از كليك كردن روي انگليسي و كليك مجدد بر روي فارسي اين مشكل حل ميشه.
    به نظر شما ميشه راه حلي براي موضوع پيدا كرد؟؟؟

براي راهنمايي اين موضوع از اين آدرس ديدن فرمائيد: [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

با سپاس از لطف شما

ارور در گالری داتسو 1.6.2 فول فارسی

سلام

هنگام کلیک بر روی تصویر بند انگشتی ، گالری داتسو فول فارسی در ie7 این ارور توسط ie نمایش داده می شود:

این ارور در فایرفاکس وجود ندارد!

چه باید کرد؟

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)