سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: استفاده از یادداشت پیشرفته با استفاده از کامپوننت AkoComme

تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

استفاده از یادداشت پیشرفته با استفاده از کامپوننت AkoComme

سلام به تمامی دوستان
    من کامپوننت AkoComment رو تغییر دادم و برای اینکه نصبش راحتر بشه و فارسی تر هم بشه .
    خود کامپوننت جدید و توضیحات مربوطه رو می تونید اینجا ببینید.
    [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 137 بار در 90 ارسال

پاسخ : استفاده از یادداشت پیشرفته با استفاده از کامپونن

لطفا اطلاعات بیشتری بدید.

کدوم نسخه AkoComment ؟
    نسخه اصلی رو از کجا دریافت کردید؟
    چه تغییراتی دادید؟

اطلاع از changelog حق استفاده کننده هست و مسئولیت استفاده بدون اطلاع از این تغییرات هم بر عهده خود استفاده کننده هست.

والا راستش من از Cheng Log که گفتید چیزی نمی دونم. بهتر اینطوری بگم من از مامبو خوشم اومد و نصبش کردم . بعد دیدم کم و کاستی زیاد داره ، حالا دارم رو کامپوننت هاش کار می کنم
    این رو از رو خود سایت دانلود کردم، این تاپیک. و ظاهرا ورژنش akocomment 2.0 هست
    [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    همون طور که دید تو این تاپیک این برنامه رو گزاشتید
    من بیشتر از برنامه نویسی می کنم و زیاد از قوانین روی برنامه های Open Source خبر ندارم. دیدم دوستان یه برنامه گزاشتن منم دانلود و نصب کردم ولی دیدم مشکلات زیاد داشت و اینهاشو برطرف کردم.
    1) همون طور که تو این پستی که گزاشتم می بینید باید یکسری کارهای دیفالت تو این کامپوننت انجام بشه تا بشه باهاش کار کرد
    الف) مثلا باید این کارو می کردید تنظیمات > قالب > شکل تاریخ رو اینگونه بنویس: Y/m/d - H:i:s
    ولی من دیدم می شه پیشفرض ها رو در فایل com_akocomment_SE1.zip و بعد config.akocomment.phpl پیدا کردم که توش پیش فرضها بود و بعد این خط رو عوض کردم و جاش اینو گزاشتم که $ac_fdate = "Y/m/d - H:i:s"; که باعث شد که همین کار به طور خودکار و در زمان نصب کامپوننت انجام بشه
    ب) برای عکس های که باعث می شد مثلا متن کج نشون داده بشه متنهایی که نوشته بود انگلیسی بود و من اونها رو تو فایل bot_akocomment_SE.zip و بعد akocommentbot.php عوض کردم و فارسیش کردم تمام اون سوالهایی که می پرسید رو و متن هایی که به عنوان alt برای عکس ها(البته مطمئنا نوع فایل رو به utf-8 تبدیل کردم)
    ج) و در پایان همونطور که در همون تاپیکی که گزاشتم دیدید این آقای سازنده کامپوننت با اون کپی رایتی که پایین سایت گزاشته دیگه پدر همه رو در آورده(که البته حقشم هست) و یکمقدار خیلی زیاد رو عصاب من بود . این بود که همونطور که تو همون تاپیک می بینید

[quote author=majid-66 link=topic=13610.msg76133#msg76133 date=1214116621]
    سلام
    چوی خیلی از دوستان هنگام استفاده از این کامپوننت دچار مشکل شدن من یک جمع بندی اینجا قرار میدم:
    1- فایل کامپوننت و مامبوت از این آدرس دانلود کنید وفایل را استخراج کنید
    2-
    3- کامپوننت یادداشت و مامبوت آن را غیر فعال کنید
    4- از داخل فایل استخراج شده فایل های com_akocomment_SE1.zip و bot_akocomment_SE.zip را نصب کنید
    5- به قسمت مامبوت های بروید و مامبوت AkoCommentBot را منتشر کنید
    6- به تنظیمات کامپوننت یادداشت رفته و در تب" اصلی" قسمت "بخش های معتبر" ، بخش های که می خواهید یادداشت در آن نمایش داده شود را انتخاب کنید و ذخیره کنید
    7- برای حل مشکل تاريخ این مسیر رای طی کنید
    تنظیمات > قالب > شکل تاریخ رو اینگونه بنویس : Y/m/d - H:i:s
    8- و برای حذف متن زیر قسمت یادداشت ها می توانید فایل akocommentbot.php را در مسیر mambots\content ویرایش کنید (Powered by AkoComment Tweaked)
    9- موفق باشید

[/quote]
    این مشکلات رو توضیح داده
    اینا اون کارایی که یادم می اومد
    گفتم بزارم واصه دوستان که بقیه هم بتونن استفاده کنن، البته به دو دلیل تو persiangig فایل ها رو upload کردم. یکی اینکه هی آپدیت می کردم. دوما وقتی از رو لوکال آپلود می کردم (فایل دومی نظرم هست) page not found می داد. منم وقتی از persiangig استفاده کردم بازم همون پیغام رو می داد ولی فایل رو روی هاست نصب می کرد
    خلاصه اینم مخلص کلوم
    حالا اگه جایی از کارم اشکال داشته بهم بگید تا رفعش کنم
    یا حق

باتشکر از شما دوست عزیز .

مشکل هست با کد امنیتی هر کدی که وارد میکنم میگه اشتباه هست .

راه حل :

بهترین کار جایگزین سیستم امنیتی یک کامپوننت با یک سیستم دیگر هست مثل MathGuard که نسخه 2 اون الان به خوبی داره روش کار میکنه .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)