سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: چگونگی اتصال به بانک

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

چگونگی اتصال به بانک

با سلام
    مطلبی که به نظرم خیلی کاربردی و مهم میاد در مورد چگونگی وصل کردن پرداخت سایت به بانک هستش.
    ماژولهای پرداخت متعددی برای سیستم ها و افزونه ها و کامپوننت های گوناگون در همه سیستم ها وجود داره که مهمترین اونها پرداخت بانک سامان و بانک پارسیان هستن.
    من خودم همین پرداخت اینترنتی بانک سامان رو در روی سیستم کمرس دارم.
    اما چگونگی اتصال اون و تعریف مرچنت آی دی و سایر موارد لازم رو خوبه اینجا به بحث گذاشت
    البته شاید این نوع بحث ها به دلایلی برای برخی عزیزان خوشایند نباشه به دلایلی (مادی)
    آیا میشه بدون اینکه دردسرهای بانک رو متحمل بشیم و... با این اسکریپتها صحیح و راحت کار _ و کسب درآمد _ کنیم؟
    با تشکر

** فونت از حالت bold خارج شد
    ** عنوان تاپیک ویرایش شد

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 16 بار در 16 ارسال

پاسخ : چگونگی اتصال به بانک

سلام

دقیقا سوال شما چیست؟
    نحوه ی اتصال به بانک و نیاز به راهنمایی در کدنویسی؟
    یا درخواست اسکریپت آماده برای اتصال به بانک؟

یا علی

دقیقا" سوال اینه : چطوری باید اسکریپتی که دارم و نصب کردم را عملیاتی کنم؟ برای بانک؟
    چون بعضی از سایت ها گفته بودند اسکریپتی که می فروشند نیازی به مراجعه به بانک برای گرفتن پین کد مشتری ندارد و این حرفها .
    من هم ماژول فروشگاه جوملایی را دارم هم خود سیستم های معروف فروشگاه ساز و هم اسکریپت پرداخت اینترنتی. فقط برای اتصال به درگاه پرداخت نیاز به اطلاعات دقیق تر دارم.
    به بانک هم مراجعه خواهم کرد اما مطمئنم که بانک اسناد و مدارکی نظیر ثبت شرکت خواهد خواست که من این گواهی را برای این کار و عقد قرارداد با بانک ندارم.

تشکر شده 16 بار در 16 ارسال

سلام

برای فعال نمودن سرویس پرداخت اینترنتی روی یک حساب حتما باید به بانک مراجعه کنید و درخواست بدید.
    اکثر بانکها همچون سامان شرط اولشون اینه که پرداخت اینترنتی رو برای حسابی فعال میکنند که صاحب حساب "شخص حقوقی" باشد یعنی به ثبت رسیده باشد.
    تعداد اندکی از بانکها به "شخص حقیقی" هم این سرویس رو میدن اما با کلی شرط و شروط و اخذ سفته و....

در مورد فروشگاههای اینترنتی خیلی از افراد همچون شما که شرکت ثبت شده ندارند راه دیگری رو انتخاب میکنند و اون استفاده از سیستم هایی همچون ایران مارکت سنتر هست. یعنی شما بعنوان فروشنده در این سیستم وارد میشید. سپس خریداری که میخواد از شما جنسی رو بخره در لحظه ی سفارش به سایت واسط هدایت میشه و ثبت میکنه. جنس توسط مامور پست از شما اخذ میشه و برای خریدار ارسال میشه و هزینه ی کالا دریافت میشه.
    سپس شرکت واسط هزینه ی دریافت شده رو به حساب شما واریز میکنه.

یا علی

ممنونم کبیری عزیز
    بله با این سیستم ها که خیلی هم مناسب به نظر نمیا و پروسه خنده داری دارند کاملا آشنا هستم. اما از این جهت که بعضی سایت ها مدعی بودند نیازی به مراجعه به بانک نداره فروشگاه سازی که ارائه میدن (البته پولی ارائه میدن نه رایگان) ، در صددم که ببینم قضیه چطوریه؟
    ضمنا بنده به زودی کار و کاسبی افرادی که از همین انجمن ها تونستن چند تا اسکریپت و سیستم فارسی شده بدست بیارن رو به هم خواهم کرد چرا که متاسفانه همه دارند یا حاصل زحمات دیگران رو _که رایگان منتشر شده_ میفروشن یا سیستمی که دیگران فارسی فرمودند _ نه نوشته باشند _ پولی عرضه میکنند.
    من که مخالفم. نظر شما چیه؟

** علائم نگارشی اضافی حذف شد.

سلام

من از جوملا 1.5 دارم استفاده می کنم و از بانک اقتصاد نوین هم پرداخت آنلاین گرفتم
    اما در راه اندازیش به مشکل خوردم ( نمی تونم verify کنم )
    کسی هست بتونه به من کمک کنه؟

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)