سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مشکل درج تاپیک های تکراری

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

مشکل درج تاپیک های تکراری

سلام
    من خیلی وقته این پیشنهاد تو ذهنمه ، هر وقت میام که اینجا مطرح کنم با خودم می گم : "کجای کاری؟! وقتی چنین فکری به ذهن من رسیده مطمئنا خیلی قبل تر به فکر پایه گذاران این انجمن و دوستانی که جواب می دن رسیده و احتمالا شدنی نبوده " و هر بار منصرف می شم که مطرحش کنم اما امشب دیگه گفتم بگم ببینم چه جوابی می گیرم؟

خیلی وقتا آدمای مبتدی (به خاطر تجربه کم یا هر دلیل دیگه) وقتی میان تو انجمن سریع می رن تاپیک می زنن و سوالشونو می پرسن که این مسئله واسه دوستانی که از پیشکسوتان انجمن محسوب می شن یه کم آزاردهنده هست و نهایتا منجر به ارجاع پرسشگر به جستجو در انجمن می شه که این یعنی اضافه شدن تاپیک های زائد تو انجمن.

الان وقتی دکمه new topic رو می زنی به صفحه ای حاوی ادیتور هدایت می شی که سوالتو تایپ کنی.

خب اگه اینجوری بشه که من می خوام بگم اون دسته از دوستانی که از سر عجله داشتن ، جستجو رو فراموش کردن ، واسشون یادآوری می شه!

من می گم که بعد از کلیک روی new topic اول یه سرچ باکس بیاد بدون هیچ ادیتور یا لینک اضافه ای و از کاربر بخواد که سرچ کنه (اینطوری مطمئن هستید که حداقل یه بار سرچ کرده) ، بعد وقتی نتایج ( به تعداد 0 یا n) نمایش داده شد ، در کنار سرچ باکس یه لینک هم اضافه بشه که مثلا "در صورت عدم دریافت پاسخ خود برای ایجاد تاپیک جدید اینجا کلیک کنید" که کاربر با کلیک روی اون به صفحه حاوی ادیتور هدایت بشه!

امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم!

یه پیشنهاد دیگه هم دارم اینکه اگه بشه قوانین انجمن به صورت اسلاید شو یه جا مثلا بالای جایی که مکان فعلی رو نمایش
    می ده ، نمایش داده بشه هم بد نیست ، چون اینجوری قوانین جلوی چشم هستن و اونایی که قوانینو نخوندن ، اینجوری ببینن شاید فرجی بشه!

در پایان از شما دوستان که لطف می کنین و جوابگوی ما هستین بی نهایت ممنونم

پاینده باشید

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 16 بار در 16 ارسال

پاسخ : مشکل درج تاپیک های تکراری

سلام

خیلی ممنون از پیشنهاد شما.
    بله حق با شماست، سیستمی مشابه آنچه فرمودید، باعث بهینه شدن روند ارسال تاپیک میشود.

اما باید در نظر گرفت اینکه با زدن دکمه ی "تاپیک جدید" صفحه ی جستجو باز شود، کمی بی احترامی به حقوق کاربر میباشد.

حالت بهتر اینست که در حین تایپ "عنوان تاپیک" و "متن تاپیک" بصورت اتوماتیک و همزمان با استفاده از تکنولوژی ajax در میان تاپیکهای موجود جستجو انجام شده و نتایج مشابه در زیر باکس تاپیک نمایش داده شود و با تایپ کلمات این نتایج بروز شوند.

با توجه به اینکه مورد فوق نیاز به بررسی فنی و صرف زمان و انرژی دارد، نمیتوان قول قطعی داد اما در صورت امکان این قابلیت رو اضافه خواهیم کرد.

یا علی

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

پاسخ : مشکل درج تاپیک های تکراری

دوباره سلام

[quote author=کبیری link=topic=29722.msg148440#msg148440 date=1286047059]
    خیلی ممنون از پیشنهاد شما.
    [/quote]

خواهش می کنم

اما باید در نظر گرفت اینکه با زدن دکمه ی "تاپیک جدید" صفحه ی جستجو باز شود، کمی بی احترامی به حقوق کاربر میباشد.
    [/quote]

من واقعا قصد جسارت نداشتم،فقط یه پیشنهاد بود که مدتی ذهنمو به خودش مشغول کرده بود!

حالت بهتر اینست که در حین تایپ "عنوان تاپیک" و "متن تاپیک" بصورت اتوماتیک و همزمان با استفاده از تکنولوژی ajax در میان تاپیکهای موجود جستجو انجام شده و نتایج مشابه در زیر باکس تاپیک نمایش داده شود و با تایپ کلمات این نتایج بروز شوند.
    [/quote]

بله ، باید اعتراف کنم ایده شما خیلی جالبتره ، امیدوارم اضافه بشه که دیگه شاهد تاپیک های تکراری تو انجمن نباشیم.

پاینده باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)