سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: پلاگین محدود کردن دسترسی میهمانان برای مشاهده ادامه مط

تشکر شده 9 بار در 7 ارسال

پلاگین محدود کردن دسترسی میهمانان برای مشاهده ادامه مط

با سلام
    پلاگین محدود کردن ادامه مطلب برای میهمانان و هدایت آنها به صفحه ثبت نام که به فارسی هم ترجمه کردم که انشاالله درست ترجمه شده باشه.البته فایل انگلیسی و زبانهای دیگر هم همراه است و میتونید چک کنید تا معادل های مناسب تری در فایل ترجمه فارسی قرار بدین هرچند ترجمه خاصی نیاز نداره فقط چند خط آخر رو تست کنید.
    ویژگی ها:این پلاگین دسترسی کاربران به ادامه مطلب را منوط به ورود یا ثبت نام میکنه و با نمایش پیام لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید کاربر را مطلع میکنه که باید وارد حساب کاربری بشه یا ثبت نام کنه و با اینکه از نمایش ادامه متن به کاربران جلوگیری میکنه ولی موتورهای جستجو رو محدود نمیکنه و آنها مطالب شما را به راحتی ایندکس میکنند

لینک دانلود: [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

لازم به ذکر است این پلاگین رایگان است و دارای حجمی حدودا یازده کیلوبایت
    بعد از نصب از قسمت مدیریت پلاگین ها فعال کنید.

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. 2 کاربر زیر از ostad24000 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

پاسخ : پلاگین محدود کردن دسترسی میهمانان برای مشاهده اد

میخواستم بدونم که چرا کاربران اجازه ویرایش ارسال هاشونو ندارن من یه حرف جا گذاشتم در آخر کلمه مطلب ولی دکمه ویرایش رو مشاهده نکردم.خوب بگذریم میدونم خیلی ها دوست دارن همچنین پلاگینی داشته باشن خیلی جستجو کردم تا اینو بدست آوردم ولی متاسفانه به کار خودم نیومد این پلاگین برای سایت هایی مناسب است که بخوان همه برای خواندن ادامه مطلب عضو بشن ولی میدونم کار خیلی ها رو را میندازه .من تعجب میکنم چرا تا حالا کسی متوجه این پلاگین نشده بود.تنها خواهشی که دارم از دوستان روش کار با پلاگین کوردیزاین اکسز تکست رو برام ارسال کنن راستش از بس با این پلاگین ها ور رفتم مغزم کار نمیکنه.انشااله بعدا با الحاقات بهتری سورپرایزتون میکنم.

تشکر شده 137 بار در 90 ارسال

سلام.

[quote author=ostad24000 link=topic=30127.msg149983#msg149983 date=1288053869]
    من تعجب میکنم چرا تا حالا کسی متوجه این پلاگین نشده بود.
    [/quote]

[مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    با تنظیمات فوق مهمانان در صورتی که روی لینک ادامه مطلب مورد نظر کلیک کنند به صفحه لاگین ریداریکت می شوند.
    یا علی

من اول باید یه درود بر شما بفرستم سپس یه توضیحی بدم
    این پلاگین که من معرفی کردم تمامی مطالب رو در بر میگیره و زمانی به کار میاد که ما بخوایم که کاربران حتما وارد بشن یا ثبت نام کنن که به کار خیلی ها نمیاد و به کار خیلی ها هم میاد.
    در آموزشی که در سایت گذاشتید فقط یک مطلب هم میشه اضافه کرد و اون اینه که تنظیماتی که برای منو اصلی انجام دادین میتوانید برای تمامی منوها انجام دهید تا وقتی کاربران بر روی منو های سایت کلیک میکنند عنوان و توضیح کوتاه مطلب رو ببینن ولی ادامه متن منوط به عضویت باشه.
    مشکل منم همین بود که چندین روز دنبال پلاگین خاصی میگشتم ولی این راه به نظر من بهترینه
    البته پلاگین معرفی شده ویژگیش اینه که ادامه مطلب رو برای موتورهای جستجو محدود نمیکنه و این توضیحی بود که هنگام دانلود خوندم که البته با مترجم گوگل ترجمه کردم و دوم این که میتونید کاربران را بعد از کلیک بر روی ثبت نام به صفحه دالخواه هدایت کنید و یا به صورت پیش فرض به صفحه ثبت نام
    فعلا خدا نگهدار

تشکر شده 137 بار در 90 ارسال

[quote author=ostad24000 link=topic=30127.msg150015#msg150015 date=1288091459]
    تنظیماتی که برای منو اصلی انجام دادین میتوانید برای تمامی منوها انجام دهید تا وقتی کاربران بر روی منو های سایت کلیک میکنند عنوان و توضیح کوتاه مطلب رو ببینن ولی ادامه متن منوط به عضویت باشه.
    مشکل منم همین بود
    [/quote]

سلام.

می تونید از مدیریت مطالب -> پارامترها ، این تنظیم رو برای همه منوها ( به جز مواردی که بطور اختصاصی تعیین شده) اعمال کنید.

یا علی

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    فایلی که گذاشتی حذف شده.میتونی دوباره بذاری .خیلی بهش نیاز دارم

متاسفانه به خاطر عدم وجود آپلودسنتر و عدم اجازه ارسال پيوست اين مشكل به وجود امده! حتي سايت سازنده نيز ديگر وجود ندارد!
    فعلا از لينك زير دريافت كنيد!

[مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

10. 2 کاربر زیر از ostad24000 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 1,716 بار در 1,204 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ostad24000 [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    متاسفانه به خاطر عدم وجود آپلودسنتر و عدم اجازه ارسال پيوست اين مشكل به وجود امده! حتي سايت سازنده نيز ديگر وجود ندارد!
    فعلا از لينك زير دريافت كنيد!

سلام

فایل در تاپیک پیوست شد. با تشکر از شما.

هیچکس تنهاتر از خدا نیست
    فایل های پیوست شده
      شما قبل از پاسخ دادن نمی توانید فایل پیوست را دانلود کنید

12. 2 کاربر زیر از مهدی. عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)