سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: نسخه ی 2.7.8 فوکا گالری فارسی + انگلیسی

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

نسخه ی 2.7.8 فوکا گالری فارسی + انگلیسی

اصلاح ترجمه ی فوکا گالری 2.7.8
    پیش از این نسخه ی 2.7.8 فوکا گالری را با استفاده از ترجمه ی نسخه ی قبلی که توسط سایت Cmsfa ارائه شده بود، بروز رسانی و تقدیم کرده بودم . به طبع بر این باور بودم که تنها ترجمه ی ارائه شده از این کامپوننت ارزشمند همان نسخه ی سایت cmsfa است و به همین دلیل علی رغم اشکالات عدیده ای که ترجمه ی ذکر شده داشت و عدم انگیزه برای رفع همه ی اشکالات (دلیلش را در این پست توضیح داده بودم) مجبور به بروز رسانی نسخه ی جدید با ترجمه ی موجود بودم که در نهایت نسخه ی مذکور در جومینا منتشر شد.
    اما چند روز پس از انتشار دوستی به نام "مجتبی پردل" اعلام کرد فایل زبان همین نسخه را با دقت ترجمه کرده، به همین دلیل با توجه به اینکه ترجمه ی ارائه شده توسط ایشان بواقع ترجمه ای کم نقص بود پس از اصلاح ترجمه ی (اندک کلمات انگلیسی باقیمانده) نسخه ی 2.7.8 را با ترجمه ای انصافن خوب و بی نقص تقدیم حضور می کنم.
    تکرار می کنم، نسخه ی پیوست با استفاده از فایل زبانی که آقای پردل در اختیار گذاشتند و البته رفع اندک اشکالات موجود آماده شده است.

بسته ی بروز رسانی زبان:

ضمنا برای آن دسته از دوستانی که علاقه ای به بروز رسانی کلی کامپوننت ندارند بسته ی بروز رسانی زبان فارسی تقدیم می شود که از لینک زیر قابل دریافت است. برای بروز رسانی زبان به ترجمه ی جدید کافیست فایل زیر را پس از دانلود از زیپ خارج و در "روت جوملای خود" اکسترکت و بازنشانی کنید.

بسته ی اصلاح شده
    طبق روال بهتره دوستانی که از نسخه ی 2.7.4 فارسی یا انگلیسی استفاده می کنند بزودی فوکا گالری خودشون رو با این نسخه بروز رسانی کنند، برای اینکار نیاز به حذف فوکای قبلی نیست و تنها لازم است با مراجعه به منوی نصب و حذف، فایل پیوست این پست رو نصب و پس از دیدن پیام " نصب کامپوننت با موفقیت انجام شد روی " بروز رسانی " کلیک کنند.
    با این کار فوکا گالری شما به آخرین نسخه بروز رسانی شده و گالری های سابق شما نیز حفظ خواهد شد.

دانلود افزونه ی بهینه شده:
    کد:
    http://www.topjoomina.ir/download.php?filename=13032213521.zip
    دانلود بسته ی زبان فارسی بهینه شده:
    کد:
    http://www.topjoomina.ir/download.php?filename=13032213011.zip
    تغییرات نسخه ی جدید:
    2.7.7
    Fixed problem with quotes in Category view
    Fixed rating issue in detail window
    TYPE in SQL queries changed to ENGINE.

2.7.8
    Changed Facebook Comments system to follow newest Facebook rules

دموی ماژول در مطلب
    کد:
    http://shamsolemareh.ir/shamsolemareh-info
    دموی کامپوننت
    [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

پاسخ : نسخه ی 2.7.8 فوکا گالری فارسی + انگلیسی

سلام اموزش فوکا گالری را می خواستم.دانلود کردم ولی نمی دانم چی کار کنم

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

پاسخ : نسخه ی 2.7.8 فوکا گالری فارسی + انگلیسی

سلام
    دوست عزیز، بعید می دانم آموزشی برای این کامپوننت نوشته شده باشد.
    کار با آن بسیار ساده است.

پس از نصب ابتدا پارامترها را بر اساس نیاز تنظیم کنید. ابعاد تصاویر را حتما بر اساس نیاز تنظیم کنید. سپس برای هر گالری که می خواهید منتشر کنید یک مجموعه بسازید. مثل: گزارش تصویری
    بعد از منوی تصاویر به صورت تک تک یا گروهی عکس های خود را به گالری وارد کنید.

البته برای اینکه کاربران گالری شما را ببیند از طریق مدیریت منوهای جوملا یک منو از نوع گالری تصاویر ایجاد کرده و منتشر کنید.

سوالی بود گزینه ای بپرسید تا پاسخ داده شود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)