سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: پلاگین فروشگاه

تشکر شده 7 بار در 6 ارسال

پلاگین فروشگاه

سلام
    راستش نمیدونم این چیزی که من میگم پلاگین هست یا نه کامپوننت حساب میشه ؟ پس اگر اشتباه میکنم حتما بهم بگید

حتما فروشگاه هایی رو که با بیس جوملا ساخته شدن رو دیدید که همه چیشون جوملا هست فقط یه قسمت هایی بهش اضافه شده که مربوط میشه به بانک و خرید ها و این چیزا .....

- میخوام یه چیزی شبیه فروشگاه برای سایتم راه بندازم
    - خوب من میخوام کاربر با جوملا که سایت من هست به دروازه پرداخت بانک سامان وصل بشه و یه مبلغی رو واریز کنه
    حالا فعلا کار به این نداریم که بانک سامان قرارداد میخواد یه سری فایل برای soap و این چیزا باید بهتون بده فکر کنید مشکل بانک حله فقط مونده سایت حالا من از چه پلاگینی باید استفاده کنم که بتونم این دروازه پرداخت رو کنترل کنم که خودش بیاد و اون سیشن رو بسازه واسه کاربر و کد ارسالی بانک رو بعد از پرداخت دریافت کنه و بسه به اون چیزی که من میخوام پردازش کنه مثلا وقتی پرداخت شد برای کاربر یه درجه بده و حالا این حل بشه باقی رو هم به موقع

اگر منظورم رو رسونده باشم که ممنون میشم راهنمایی کنید اگرم واضح نبود بگید که بیشتر توضیح بدم

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    گمان کنم کار شما با ویرچومارت راه بیوفته ، توضیحات کامل تر را از اساتید محترم بخواهید .

تشکر شده 452 بار در 401 ارسال
    خوب این تا حدودی سلیقه ایه و اینکه خود شما یا تیم شما تا چه حد توانایی داره
    من به شخصه علاقه دارم تا جای ممکن هیچ چیز اضافی بر روی جوملای خودم نصب نکنم و برای اتصال به بانک از برنامه نویسی ک خودم انجام می دم استفاده کنم که البته اگر برنامه نویس نباشید براتون سخت می شه
    پیشنهاد می کنم همون طور که دوستمون گفتند اگر برنامه نویس نیستید از ویرتومارت به همراه پلاگین اتصال به یکی از بانک ها استفاده کنید. البته نظر تخصصی رو دوستانی که ماهر تر هستند باید بدهند

تشکر شده 2,056 بار در 1,618 ارسال
    شما ميخوايد به ازاي فعاليت كاربرها به اونها امتياز بديد و از اين امتيازات براي خريد محصولاتتون استفاده كنيد؟
    اگه منظورتون همين مورده از نرم افزارهايي مثل Payperdownload,Alphauserpoint,rsmembership.osememb ership و موارد ديگه استفاده كنيد
    من همچين كاري رو روي سايت خودم فعال كردم كه به درگاه زرين پال وصل ميشه و با با خريد كپن هايي كه شما ميسازيد كاربران كپن رو خريد مي كنند و بعد توي سايت وارد مي كنند و امتياز ميگيرن(البته بازه ي كاريش بيشتر از حرفاست)
    من كپن ها رو از طريق Virtumart ميفروشم(پلاگين اتصال به سامان و زرين پال داره) و امتيازات رو با Alphauserpoint ميدادم
    حالا اگه منظورتون اين بود بگيد كه بيشتر توضيح بدم

تشکر شده 7 بار در 6 ارسال
    سلام
    ممنون بابت توضیحات و راهنمایی های همگی
    راستش منظورم یچیزی شبیه همینی هست که شما میگید
    من یه فروشگاه دارم و میخوام کاربرا با خرید همون کپن ها که به صورت مجزا برای فروش گذاشته شدن اجازه خرید محصولات رو داشته باشن

مثلا من یه مانیتور و یه کیس و کیبورد برای فروش دارم کاربر نمیتونه هیچ کدوم رو بخره و فقط مشاهده میکنه
    برای خرید میره به قسمت خرید کپن اونجا کپن ها مثل کارت شارژ یه رنج قیمت خاصی دارن 5 تومنی و 2 تومنی و .... بعدش اون میاد و مثلا 10 تا 5 تومنی میخره و کل امتیاز و کپن خرید شده میشه 50 ولی چون مانیتور قیمتش 56 تومن هستش حالا کاربر باید بیاد و 3 تا 2 تومنی بخره که مجموع بشه 56 تا امتیاز حالا که به 56 رسید یه فلگ براش روشن بشه که شما میتونید فلان چیزو یا اگر چیز ارزون تری هم بود رو که میشه این محصولات رو بخرید
    حالا این دیگه بستگی به کاربر داره که کدوم رو بخره وقتی مثلا همون مانیتور رو خرید واسش یه فلگ دیگه روشن بشه که مانیتور خریداری شده + یه آیکون و یه ستاره مثلا تو لیست خریداری شده ها یا اجازه های خریدش
    که بعد از خرید اون فلگ آزاد واسه خرید بسته میشه و مجبوره دوباره به بانک وصل بشه واسه خرید کپن
    نمیدونم تا چه حد تونستم واضح بگم
    در ضمن میخوام بتونم واسه هر کاربر یه منو جدا درست کنم که مثل همین ورود کاربران وقتی وارد میشی اسمت رو نوشته حالا اونجا نوشته باشه خرید های انجام شده + آیکون خرید شده + مقدار کپن فعال واسه خرید + خرید های آزد و ......
    مطمئنا واسه همچین چیزی باید یه سری فیلد به دیتابیس اضافه کرد و یسری کد نویسی هایی انجام داد
    متاسفانه فردا امتحان دارم و نمیتونم فعلا با چیز دیگه ای مثل کد نویسی php خودمو مشغول کنم
    درمورد برنامه نویسی هم یه چیزای خیلی ابتدایی و مقدماتی درمورد وب میدونم در حدی نیست که بشه گفت بلدم ولی ایشالا اگر فرصت پیدا بشه شاید بتونم بیشتر روش تمرکز کنم

ممکنه پست های بعدی من یکم طول بکشه ولی این به معنی پایان کار این بحث نیست چون میخوام جدا این نوع فروشگاه رو برای سایتم راه بندازم

موفق باشید ....

تشکر شده 2,056 بار در 1,618 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط knight-rak [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    سلام
    ممنون بابت توضیحات و راهنمایی های همگی
    راستش منظورم یچیزی شبیه همینی هست که شما میگید
    من یه فروشگاه دارم و میخوام کاربرا با خرید همون کپن ها که به صورت مجزا برای فروش گذاشته شدن اجازه خرید محصولات رو داشته باشن

مثلا من یه مانیتور و یه کیس و کیبورد برای فروش دارم کاربر نمیتونه هیچ کدوم رو بخره و فقط مشاهده میکنه
    برای خرید میره به قسمت خرید کپن اونجا کپن ها مثل کارت شارژ یه رنج قیمت خاصی دارن 5 تومنی و 2 تومنی و .... بعدش اون میاد و مثلا 10 تا 5 تومنی میخره و کل امتیاز و کپن خرید شده میشه 50 ولی چون مانیتور قیمتش 56 تومن هستش حالا کاربر باید بیاد و 3 تا 2 تومنی بخره که مجموع بشه 56 تا امتیاز حالا که به 56 رسید یه فلگ براش روشن بشه که شما میتونید فلان چیزو یا اگر چیز ارزون تری هم بود رو که میشه این محصولات رو بخرید
    حالا این دیگه بستگی به کاربر داره که کدوم رو بخره وقتی مثلا همون مانیتور رو خرید واسش یه فلگ دیگه روشن بشه که مانیتور خریداری شده + یه آیکون و یه ستاره مثلا تو لیست خریداری شده ها یا اجازه های خریدش
    که بعد از خرید اون فلگ آزاد واسه خرید بسته میشه و مجبوره دوباره به بانک وصل بشه واسه خرید کپن
    نمیدونم تا چه حد تونستم واضح بگم
    در ضمن میخوام بتونم واسه هر کاربر یه منو جدا درست کنم که مثل همین ورود کاربران وقتی وارد میشی اسمت رو نوشته حالا اونجا نوشته باشه خرید های انجام شده + آیکون خرید شده + مقدار کپن فعال واسه خرید + خرید های آزد و ......
    مطمئنا واسه همچین چیزی باید یه سری فیلد به دیتابیس اضافه کرد و یسری کد نویسی هایی انجام داد
    متاسفانه فردا امتحان دارم و نمیتونم فعلا با چیز دیگه ای مثل کد نویسی php خودمو مشغول کنم
    درمورد برنامه نویسی هم یه چیزای خیلی ابتدایی و مقدماتی درمورد وب میدونم در حدی نیست که بشه گفت بلدم ولی ایشالا اگر فرصت پیدا بشه شاید بتونم بیشتر روش تمرکز کنم

ممکنه پست های بعدی من یکم طول بکشه ولی این به معنی پایان کار این بحث نیست چون میخوام جدا این نوع فروشگاه رو برای سایتم راه بندازم

موفق باشید ....
    فكر كنم همون چيزي باشه كه من گفتم
    براي اين كار ابتدا AlphaUserPoint رو نصب ميكنيد. اين كامپوننت امتيازات كاربران شما رو كنترل ميكنه. يه ماژول همراه اين كامپوننت هست كه امكان استفاده از كپن رو ميده و با تعريف كپن هايي كه شما تعيين ميكنيد كاربر امتياز ميگيره. براي فروش اين كپن ها بايد يه تغييراتي توي كامپوننت ها بديد :
    1- به مسير administrator/index.php?option=com_alphauserpoints&task=rules بريد و بر روي آپلود كليك كنيد و فايل plgaup_vm_rewardpercentage.xml رو نصب كنيد
    2- اين پلاگين رو فعال كنيد
    3-به administrator/components/com_virtuemart/classes/ بريد و فايل ps_order.php رو با فايل ضميمه Replace كنيد
    دو تا عكس هم هست كه گوياي همه چيز هست
    [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

حالا امتيازات AUP و قيمت هاي VM يكي شده
    البته اين مطالب از منبع گرفته شده . براي اينكه از كارتون مطوئن بشيد مي تونيد پلاگينش رو از [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]بخريد
    نكته: اين پلاگين بر روي نسخه 1.1.3 VirtuMart تست شده

منبع: [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]