سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نسخه نهایی smf 2 منتشر شد

تشکر شده 4 بار در 4 ارسال

نسخه نهایی smf 2 منتشر شد

بالأخره پس از چند سال انتظار مرگبار(!) دیروز نسخه نهایی SMF 2 به صورت رسمی و تحت لایسنس جدید منتشر شد :

[مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

واقعا خبر مسرت بخشی بود واسه من . امیدوارم این خبر باعث بشه مدیران این فروم و البته سایت اس ام اف لرن هم از خواب زمستونی بیدار بشن و با ارائه به موقع فارسی ساز نسخه 2 و همینطور آموزش های آپگرید از نسخه 1 به 2 مثل مباحث جوملا ، حرف اول رو در جامعه کاربران ایرانی این برنامه محبوب (که تا چندی پیش همین فروم هم ازش استفاده می کرد) بزنن .

موفق باشید
    یا علی

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

Admin
    تشکر شده 1,338 بار در 652 ارسال
    سلام

تشکر میکنم از این همه لطف و محبتی که به ما و سایت اس ام اف لرن دارید !!!
    ...
    ای کاش قوانین SMF را یکبار مطالعه میکردید تا شاید شما هم از خواب زمستانی بیدار و متوجه این امر میشدید که قوانین اس ام اف اجازه انتشار فایل زبان بیرون از سایت اصلی رو نمیده ! و ای کاش حد اقل یکبار سایت simplemachine را چک میکردید تا فایل زبان فارسی را در قسمت دانلود پیدا کنید ...

....

یا علی

تشکر شده 4 بار در 4 ارسال
    من چیز بدی گفتم که به شما اینجور برخورده جناب فیروزمندان؟! تنها کنایه من مربوط میشد به عبارت خواب زمستونی که اگه یه نگاه به آخرین پست اس ام اف لرن بندازید میبینید قضیه فراتر از یه زمستون هم هست برادر

در مورد فارسی ساز هم اگر طبق قوانین نمیشه فایل زبان رو خارج از سایت اصلی ارائه کرد حق با شماست و باید تشکر کرد که دیگه نقض قانون نمی کنید (چون تا 1.1.8 که می کردید ظاهرا) .

فایل های زبان رو هم در سایت اصلی هر تازه کاری چک می کنه و طبیعتا من هم دیدم و منتظر نسخه ای از این سایت بودم که منتفی شد .

ولی با تمام احترامی که برای شما قائلم دلیل نمیشه شما کم کاری اس ام لرن رو نپذیرید جناب فیروزمندان! افزونه ها چی؟ آموزش ها؟ خوب یه خبر بزنید که فعالیت این سایت معلق شده که بهتر به نظر میاد! کسی دیگه انتظاری از شما در رابطه با پشتیبانی smf نخواهد داشت

موفقو پیروز باشید
    یا علی

Admin
    تشکر شده 1,338 بار در 652 ارسال
    سلام

متاسفانه کاربرانی همچون شما منتظر هستند تا ما فعالیت کنیم و اونها استفاده کنند. و اگر فعالیتی از سمت ما صورت نگیره ...
    دوست عزیز تمامی فعالیت های ما به صورت رایگان بوده و هست و بابت این سرویس از یوزر وجهی دریافت نمیکنیم که در قبال اون وظیفه ای بر گردن ما باشه تا اگر در قسمتی فعالیت کم یا متوقف شد اینچنین برخورد کنه.

در حال حاضر بدلیل کمبود وقت امکان فعالیت روی اس ام اف را نداریم و شما میتوانید از سایتهای دیگری که پشتیبانی اون رو بر عهده گرفتن استفاده کنید.

یا علی