سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: به كمكتون شديدا احتياج دارم

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

به كمكتون شديدا احتياج دارم

با سلام و درود

بعد از اينكه ورژن PHP سرور ما به 5.3 ارتقا يافت مشكلاتي در پرتال مامبو 4.6.5 [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]رخ داد منتهي چون [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید] آن را دوستان زحمت كشيده بودند و آموزش داده بودند مشكل ما حل شد. ديروز كه وارد سايت شدم [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید] ديدم سايت به كلي به هم ريخته و معلوم نيست چه اتفاقي برايش افتاده با مديريت سرور هم تماس گرفتم گفتند ما تغييرات جديدي در سرور نداده ايم.خواهشا از دوستان اگر كسي مي داند مشكل سايت ما چيست بزرگواري كرده و طريق حل اين مشكل را آموزش دهد چون واقعا هيچ كاري از دست خودم ساخته نيست.
    پيشاپيش ممنون.
    خطاهاي سايت هنگام باز شدن صفحه:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sajedin/public_html/index.php:177) in /home/sajedin/public_html/includes/core.classes.php on line 2907

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/sajedin/public_html/includes/mambo.php on line 29

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/sajedin/public_html/includes/mambo.php on line 144

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/sajedin/public_html/includes/cmtclasses.php on line 793

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/sajedin/public_html/includes/cmtclasses.php on line 827

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/sajedin/public_html/mambots/content/mosemailcloak.php on line 73

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/sajedin/public_html/includes/sef.php on line 312

..
    .....
    ...........
    ویرایش توسط saeedvalentino : 05-09-2013 در ساعت 10:59 AM

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    سلام مجدد

دوستان همانطور كه خود به خود سايت دچار مشكل شده بود خود به خود هم فعلا درست شده من كه گيج شدم. شرمنده اگر يكم عجله كردم
    خدانگهدار

Admin
    تشکر شده 1,338 بار در 652 ارسال
    سلام

پیشنهاد می کنم از مامبو به جوملا مهاجرت کنید چرا که دیگر از مامبو پشتیبانی نمی شود و در آینده دچار مشکل خواهید شد

اما برای حل مشکل پیش آمده ( که در حال حاضر حل شده است) مقاله زیر به شما کمک خواهد کرد

[مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

یا علی