سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: عدم نمایش بخش کاربری سایت بعد از آپگرید سرورهای مامبوسرور

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

عدم نمایش بخش کاربری سایت بعد از آپگرید سرورهای مامبوسرور

سلام
    سایتی دارم با جوملا 1.5 که از حدود 3 سال پیش بر روی سرورهای مامبوسرور.بیز هست . ماه پیش ایمیلی دریافت کردم که اعالام کردند ارتقایی در تاریخ 15 شهریور 92 انجام خواهد شد و البته هیچ تذکری در رابطه با احتمال اختلال در سایتها ندادند .
    به هر حال ، از آن تاریخ بخش کاربری سایت بالا نمیاد و تنها اسم سایت نمایش داده می شود . ( به سایت ..... خوش آمدید . )
    بعد از ورود به سرور و سی پنل متوجه شدم که ارور لاگ حدود 25 مگابایت هست که از تاریخ 6 ستامبر ایجاد شده .
    با بخش پشتبانی مامبوسرور تماس گرفتم . متاسفانه بعد از 2 روز تلاش ، در تیکت مربوطه فرمودند که فایلهای جوملا کاملا آپلود نشده است .
    با شرکت تماس گرفتم ، فرمودند ما مسئولیتی در قبال سی ام اس نداریم . با انچمن جوملا فارسی تماس بگیرید .
    گفتم مسئول پشتیبانی خودتان فرمودند که فایلها کامل آپلود نشده . سایتی که 3 ساله داره کار می کنه و البته آپدیت هم نکرده ام ، چطور امکان داره که فایلهای جوملا بعد از 3 سال ناقص آپلود شده باشد .
    بازهم فرمودند به ما مربوط نیست و ما باید برای امنیت سرور را ارتقا می دادیم و ساید بخاطر اینکعه سایت شما جوملا 1.5 است دچار این مشکل شده اید .
    حال دوستان جوملا فارسی لطفا بفرمائید من چه باید بکنم .
    من سرور مامبوسرور رو انتخاب کردم که خیالم از لحاظ سی ام اسی که خودتون ساپورت می کنید راحت باشه . ظاهرا اشتباه کرده ام .

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 411 بار در 390 ارسال
    سلام فایل ها را دانلود کنید بیارید روی لوکال ببینید با زمشکل هست یا خیر قالب را عوض کنید ببینید با زمشکل وجود داره یا خیر. جوملا را به اخرین نسخه ارتقا بدید. سپس اعلام نتیجه کنید تا دیگر دسوتان بتونند بیشتر راهنمایی کنند. شاد باشید

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    دانلود کردم . کار نکرد .
    قالب ها رو عوض کردم بازهم کار نکرد .

تشکر شده 411 بار در 390 ارسال
    سلام

بسته جوملا را روی هاست اکسترکت کنید و پوشه اینستالیشن را حذف کنید.

اگر درست نشد فایلها و دیتابیس را لینک مستقیم دانلود بدید(پیغام خصوصی) تا روی هاست خودمون براتون تست کنم.

شاد باشید

Team
    تشکر شده 1,090 بار در 812 ارسال
    دوست عزیز سلام

ابتدا آدرس سایت را ذکر نمایید.

سپس display errore را روشن نمایید و خطاهای مربوطه را هم در لوکال و هم در سایت اعلام نمایید.

در ضمن اگر در لوکال این مشکل را دارید احتمالا همانطور که اعلام نمودید مشکل در انتقال داده های شما از جانب سرور میباشد که در این حالت یک بار فایل های یک جوملا 1.5 را جایگزین نمایید باید مشکل شما حل شود

در غیر این صورت باید تداخل ورژن های PHP و Apache و MySql باشد

در این حالت پیشنهاد میکنم از wamp 2.0i استفاده نمایید و تست کنید.

یا حق.
    ویرایش توسط محمد محسنی : 09-26-2013 در ساعت 02:07 PM

Admin
    تشکر شده 1,338 بار در 652 ارسال
    سلام

لازم می دونم چند نکته در رابطه با پست شما بیان کنم :

مامبوسرور اسپانسر جوملا فارسی است و همه سرور های آن کاملا با جوملا، ورد پرس، دروپال و سایر مدیریت محتوا های معروف سازگار است. از محدود سرور هاییست که حتی یکبار هم هک نشده و امنیت سرور های آن بین سایر رقبا حرف اول را می زند.

شما از جوملا ۱.۵ استفاده می کنید که مدت هاست بروز رسانی آن استاپ شده است و بعد از آن جوملا ۱.۶ - ۱.۷ - ۲.۵ - ۳ و ۳.۱ منتشر شده و بزودی ۳.۲ منتشر می شود.

اقدامی که از طرف ما روی سرور صورت گرفته تنها ارتقا PHP بوده ( که البته از دو هفته قبل در خبر نامه برای همه کاربرها این موضوع اطلاع داده شده بود تا اقدامات لازم را انجام دهند) چرا که باید سرور ها را بروز نگه داریم اما متاسفانه شما جوملا سایت و افزونه های آنرا بروز نکرده اید و انتظار دارید همواره با نسخه های بعدی پی اچ پی سایت شما سازگاری داشته باشد.

توجه داشته باشید که هیچ تغییری در فایل یا محتویات سایت شما صورت نگرفته و تنها شما باید سایت خود را بروز نگه دارید تا با مشکلی مواجه نشوید.

و در پایان دوست عزیز آقای navid.ok لطفا به مورد زیر که در قوانین انجمن ذکر شده توجه بیشتری داشته باشید :

19) کاربران عادی اجازه دریافت یوزرنیم و پسورد سایت سایر کاربران را ندارند. در صورتی که سایت شما دچار مشکل شد یا نیاز به راهنمایی داشتید، از در اختیار گذاشتن یوزرنیم و پسورد مدیریت سایت یا کنترل پنل هاست به کاربران دیگر برای حل مشکل خودداری کنید. تیم مامبولرن هیچ مسئولیتی در قبال سوء استفاده های احتمالی نخواهد داشت.

یا علی