سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: نیاز به یک کتابخانه دیجیتال قوی با قابلیت ورود اعضای زیاد و دانلود تعداد زیاد کتاب

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

نیاز به یک کتابخانه دیجیتال قوی با قابلیت ورود اعضای زیاد و دانلود تعداد زیاد کتاب

سلام
    من میخواهم یک سایت جوملایی داشته باشم که حاوی یک کتابخانه دیجیتال باشد که با مشخصات زیر باشد. لطفا راهنمایی کنید:
    یک. فقط افرادی که عضو آن شده باشند قابلیت دسترسی به فایلهای پی دی اف کتابها را داشته باشند.
    دو. تعداد بیش از دویست دسته کتاب در آن تعریف شده باشد. هر دسته هم خودش از تعدادی زیر دسته تشکیل شده باشد. در هر زیر دسته هم صدها فایل پی دی اف قرار داشته باشد. هر فایل پی دی اف دراصل بک کتاب الکترونیک است و عنوان هر کتاب و یک یا دو آیتم دیگر درمورد مشخصات همان فایل قابل دانلود و یا خلاصه ای چند سطری درمورد آن کتاب قابل ورود به بانک اطلاعاتی باشد.
    سه. کلا توانایی این راداشته باشد که مثلا بیش از یکصد یا دویست یا سیصد هزار کتاب یا فایل پی دی اف را درونش قرار بدهیم.
    چهار. قابلیت این را داشته باشد که بیش از ده هزار نفر عضو داشته باشد.
    پنج. قابلیت این را داشته باشد که اگر مثلا بیش از یکهزار عضو همزمان وارد سایت کتابخانه دیجیتال لاگین کنند دیتابیس مربوطه هنگ نکند و یا قاطی نکند و بهمریخته نشود.

نهایتا اینکه:
    من در جوملا فارسی جستجو کردم و چیزی پیدانکردم ولی در سایت انگلیسی جوملا سرچ کردم و چند تا اکستنشن زیر را مشاهده کردم:
    BookLibrary Basic
    Alexandria Book Library
    MediaLibrary Basic

بنظر شما کدامیک از اکستنشن های فوق مناسبتر برای این کار است؟ آیا این اکستنشنها توان وقدرت اینکار را دارند که بتوانند صدها هزار فایل پی دی اف قابل دانلود و قابل سرچ بر روی عنوان فایلها را درخود جا بدهند و ده ها هزار عضو داشته باشند که هر لحظه اگر چند هزارنفر از آنها لاگین کنند قفل نکند و یا هنگ نکند یا کلا درب و داغان نشود؟

یک سوال خیلی مهم دیگر این است که اگر به فرض چنین کاری با استفاده از یکی از اکستنشنهای فوق انجام بشود, بعد ما نیاز داریم که بصورت آفلاین و یا آنلاین همه این فایلهای پی دی اف را یکی یکی به سیستم آپلود یا معرفی کنیم؟ یا آنکه مثلا این امکان وجود دارد که همه فایلها را دسته بندی شده درفولدرهایی بریزیم و یک جدول طراحی کرده و در آن جدول یکایک فایلها را نامهایشان را وارد کرده و مشخصات دیگرشان را هم وارد کرده و همان جدول و همه فولدرهای حاوی فایلهای پی دی اف را همه را یکجا به سایت آپلود کنیم و نیازی نباشد که یکی یکی اینکار را بکنیم؟

آیا کسی از دوستان بغیر از گزینه های فوق انتخاب ها و پیشنهاد های دیگری دارد؟
    از اینکه سریع پاسخ بدهید خیلی متشکرم.

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

Team
    تشکر شده 836 بار در 779 ارسال
    هر سه کامپوننت معرفی شده جز بهترین ها هستند که اگر زبانتان خوب باشد و یا به اونها دسترسی داشته باشید می تونید نصب کنید و قابلیت هاش رو بسنجید و هر کدوم بهتر بودند رو استفاده کنید
    بقیه سوالات شما همگی به استفاده از سرور هاست قوی و بالا داره که ترافیک بالا رو پشتیبانی کنه
    امکان اپلود از قبل و قرار دادن در این افزونه ها هم رو باید در قابلیت خود افزونه بیابید

4. کاربر مقابل از RezaDesign عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط nokian95 [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    هر سه کامپوننت معرفی شده جز بهترین ها هستند که اگر زبانتان خوب باشد و یا به اونها دسترسی داشته باشید می تونید نصب کنید و قابلیت هاش رو بسنجید و هر کدوم بهتر بودند رو استفاده کنید
    بقیه سوالات شما همگی به استفاده از سرور هاست قوی و بالا داره که ترافیک بالا رو پشتیبانی کنه
    امکان اپلود از قبل و قرار دادن در این افزونه ها هم رو باید در قابلیت خود افزونه بیابید

متشکرم.
    منظور من هم دقیقااین بود که من نمیتونم برم آزمایش کنم و یکی یکی اینها رو نصب کنم و ببینم کدومش بهتره. چونکه حجم کار خیلی زیاده و نمیشه صرفا برم و آزمایش کنم. محتاج دریافت یک نظر قاطع هستم که قاطعانه تکلیفم رو مشخص کند.
    پس بنابراین شما میفرمایید که تعداد یوزرها و یا تعداد فایلهای کتاب چیزی نیست که ارتباطی با نوع این اکستنشنها داشته باشه و فقط مربوط به هاست و سرور قوی است؟ من اینطور فهمیدم. درست متوجه شدم از پاسخ تون؟
    و یک سوال دیگر اینکه نسخه فارسی اینها وجود دارد؟
    متشکرم

Team
    تشکر شده 836 بار در 779 ارسال
    قاطعانه متاسفانه من در سایت های فارسی ندیدم کسی استفاده کرده باشه ..
    حجم کار زیاد نیست!! من یک هفته است می خوام سایتی رو راه اندازی کنم بیش از 2 گیگ قالب و ماژول و افزونه هی دارم نصب می کنم و تست می کنم !!
    چون قراره سایتی پایدار داشته باشید باید کمی زمان بگذارید.. نیازی نیست هزاران کتاب رو به افزونه ها بدید فقط چند نمونه ازمایشی بذارید و امتحان کنید
    فارسی هم ندیدم اما فارسی سازی افزونه ها کار نداره
    1. ترجمه
    2 . راست چین کردن
    کار اسونیه
    --
    بله قدرت هاست و سرور در سایت های پرترافیک مهمه

7. کاربر مقابل از RezaDesign عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

تشکر شده 5 بار در 3 ارسال
    سلام
    به نظر من بهتره از k2 استفاده کنین، k2 هم افزونه های جانبی زیاد داره و هم قابلیت سفارشی سازی خیلی بهتری داره.
    من با این کامپوننت ها کار کردم و خودم مترجم دو تا از اون ها هستم. با این وجود توصیه من استفاده از k2 است

9. کاربر مقابل از mojtabapordel عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Team
    تشکر شده 2,409 بار در 2,066 ارسال
    دروود

پیشنهاد من به شما
    [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    هست

به چند دلیل
    تخصصی هست
    قابلیت ارتقا دارید
    تمام مواری که نیاز داشتید این افزونه دارد و بیشتر ...

در پناه ایزد

11. کاربر مقابل از mersad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: