سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: جوملا 3 و ویرچومارت و ...

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

جوملا 3 و ویرچومارت و ...

سلام

من میخوام یه فروشگاه با جوملا راه اندازی کنم... طی تحقیقی که داشتم به این نتیجه رسیدم بین فروشگاه ساز های جوملا ویرچومارت از همه با امکانات تر و لیست افزونه های تجاریشم بیشتره..
    ولی نسخه ی فعلی اون با نسخه ی 3 سازگار نیست...
    میخواستم بدونم اگر من نسخه ی 2 ویرچومارت رو رو نسخه ی 2.5 جوملا نصب کنم .... در آینده که نسخه ی 3.5 جوملا اومد آیا میتونم به راحتی نسخه ی فعلی ویرچومارت رو به نسخه ی سازگار با جوملا 3.5 بروز کنم ؟ بدون هیچ مشکلی؟

دوستان و اساتید محترم خوشحال میشم نظرتون رو به اشتراک بزارید.
    ممنونم.

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 411 بار در 390 ارسال
    سلام

در مورد ارتقا دادن بله مشکلی نیست و قطعآ خودسازنزدههای چنین برنامههای حجیمی فکر ارتقا را هم کردند و می کنند.

اگر صرفآ هدف شما فروشگاه هست، به نظر بنده از پرستا شاپ استفاده کنید که اختصاصی فروشگاه هست و خیلی در این زمینه بهینه و قوی هست.
    prestashop.com
    presta-shop.ir
    prestatools.ir

شاد باشید

4. کاربر مقابل از navid.ok عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

من کلی سوال در مورد ویرچو و مچ شدن اون با افزونه های جوملا دارم ولی همشو یادم نیست .... کم کم اینجا میپرسم

چندتا سوال دیگه ....

1- میخوام بدونم تو ویرچو امکان این وجود داره که بی نهایت مجموعه و زیر مجموعه ساخت ؟ بدون هیچ کامپوننت دیگه ای ؟
    2- آیا از k2 میشه برای ساختن مجموعه و زیر مجموعه در ویرچو استفاده کرد؟ با هم مچ میشن ؟
    3- در ویرچو امکان نمایش قیمت اصلی و قیمت با تخفیف در حالت عادی وجود داره ؟ با افزونه چطور؟
    4- در ویرچو امکان طبقه بندی محصولات بر اساس بیشترین فروخته شده ... یا بیشترین امتیاز ... وجود داره ؟ ( برای استفاده در قسمت جستجو بر اساس : ... یا برای استفاده در ماژول هایی با اسم پرفروشترین ها .... )

ممنون میشم دوستان و اساتید اگر هر کدوم از جواب ها رو میدونن اعلام کنن.

کسی نبود جواب بده ؟

راسی برای یه سری چیزا نیاز به طراح و برنامه نویس دارم... دوستان در زمینه ی ویرچومارت و جوملا اگر طراح و برنامه نویس خوب میشناسن معرفی کنن لطفا...
    ممنونم.

تشکر شده 1,716 بار در 1,204 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط zooghi [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    من کلی سوال در مورد ویرچو و مچ شدن اون با افزونه های جوملا دارم ولی همشو یادم نیست .... کم کم اینجا میپرسم

چندتا سوال دیگه ....

1- میخوام بدونم تو ویرچو امکان این وجود داره که بی نهایت مجموعه و زیر مجموعه ساخت ؟ بدون هیچ کامپوننت دیگه ای ؟
    2- آیا از k2 میشه برای ساختن مجموعه و زیر مجموعه در ویرچو استفاده کرد؟ با هم مچ میشن ؟
    3- در ویرچو امکان نمایش قیمت اصلی و قیمت با تخفیف در حالت عادی وجود داره ؟ با افزونه چطور؟
    4- در ویرچو امکان طبقه بندی محصولات بر اساس بیشترین فروخته شده ... یا بیشترین امتیاز ... وجود داره ؟ ( برای استفاده در قسمت جستجو بر اساس : ... یا برای استفاده در ماژول هایی با اسم پرفروشترین ها .... )

ممنون میشم دوستان و اساتید اگر هر کدوم از جواب ها رو میدونن اعلام کنن.
    سلام

1. بله ! محدودیتی نیست !
    2. برای این منظور باید افزونه رابط بین کا2 و ویرتومارت نصب باشه که k2mart هستش.
    3. خودش پیشفرض داره ! افزونه هایی هم برای موارد خاص هستند که میتونید استفاده کنید ! اما خود ویرتومارت این امکان رو داره و حتی میتونید برای زبانهای مختلف و ارزهای مختلف هزینه های متفاوت با تخفیفهای متفاوت تعریف کنید !
    4. بله این امکان هم هست و باید در تنظیمات ویرتومارت اونرو اعمال کنید تا در لیست محصولات فیلدهای انتخابی را با این منوال نمایش دهد.

نیازهای برنامه نویسی خودتون رو برای بنده پیغام خصوصی کنید بررسی خواهم کرد و هزینه رو اعلام میکنم.

من الله توفیق

8. کاربر مقابل از مهدی. عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی. [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    سلام

1. بله ! محدودیتی نیست !
    2. برای این منظور باید افزونه رابط بین کا2 و ویرتومارت نصب باشه که k2mart هستش.
    3. خودش پیشفرض داره ! افزونه هایی هم برای موارد خاص هستند که میتونید استفاده کنید ! اما خود ویرتومارت این امکان رو داره و حتی میتونید برای زبانهای مختلف و ارزهای مختلف هزینه های متفاوت با تخفیفهای متفاوت تعریف کنید !
    4. بله این امکان هم هست و باید در تنظیمات ویرتومارت اونرو اعمال کنید تا در لیست محصولات فیلدهای انتخابی را با این منوال نمایش دهد.

نیازهای برنامه نویسی خودتون رو برای بنده پیغام خصوصی کنید بررسی خواهم کرد و هزینه رو اعلام میکنم.

من الله توفیق
    با تشکر از جواب های کامل شما...
    در حال حاظر دقیقا نمیدونم چه نیاز هایی دارم... دارم جستجو میکنم ببینم کل چیزایی که نیاز دارم چیه ... به محض تکمیل شدن باهاتون تماس میگیرم...
    ممنونم.

سلام مجدد...

من برای نیاز سنجی میخوام جوملا 2.5 و ویرچومارت رو در لوکال نصب کنم و کمی باهاش کار کنم....

در حال حاظر در سایت اصلی آخرین نسخه 2.0.26 می باشد.

سوال :
    من از ترجمه ی کدوم گروه استفاده کنم ؟ آخرین نسخه ی فارسی شده رو از کجا بگیرم بهتره ؟ کار کدوم گروه بهتره؟ پیشنهاد بدید لطفا.

فارسی سازی به صورت کامپوننت کامل هست یا فقط نیازه فایل زبان رو در آخرین نسخه که 2.0.26 هست جایگزین کنم؟

ممنونم.

Team
    تشکر شده 2,409 بار در 2,066 ارسال
    دروود

نقل قول نوشته اصلی توسط arushagroup [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    آخرین فارسی ساز ویرچومارت براتون آپلود کردم
    [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    ویرچومارت از سایت سازنده قابل دریافت هست
    اگه خواستید بگید آپلود کنم
    در پناه ایزد

12. کاربر مقابل از mersad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط mersad [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    دروود

در پناه ایزد
    متشکرم.
    پس فقط باید فایل زبان رو تو آخرین نسخه ی ویرچو که 2.0.26 هست کپی کنم و بعد نصب کنم ؟ همین ؟

راستی من این فایلی که شما گذاشتید رو باز کردم توش نوشته بود برای جوملا 1.5 و 1.7

من برای جوملا 2.5 میخوام....
    دوستان کمک