سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: انتقال وبلاگ

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

انتقال وبلاگ

با سلام

من یک وبلاگ دارم که بیشتر از 600 پست داره و قصد دارم منتقلش کنم به هاستی که خریداری کردم و جوملا 3 رو روی اون نصب کردم.
    راهی هست که دیتا بیس وبلاگ رو بتونم به جوملا بشناسونم؟؟
    و این که مطالب وبلاگ من تقریبا همشون متعلق به دو یا سه دسته بندی میشن، میشه یه مطلب رو به چندتا مجموعه نسبت داد؟؟
    با تشکر

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 376 بار در 320 ارسال
    سلام دوست عزيز

ابتداء ورودتون به انجمن جوملا فارسي خير مقدم عرض ميكنم
    و در ادامه:

شما اگه بتونيد از مطالبتون خروجي در قالب اكسل بگيريد، با كمك افزونه زير كه يه كامپوننت است ميتونيد مطالبتونو منتقل كنيد:

[مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

و این که مطالب وبلاگ من تقریبا همشون متعلق به دو یا سه دسته بندی میشن، میشه یه مطلب رو به چندتا مجموعه نسبت داد؟؟
    فكر نميكنم !! چون هر مطلب بايد نهايتا" به يه كتگوري يا مجموعه نسبت داده شه..

موفق باشيد

4. کاربر مقابل از elyastel عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط elyastel [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    سلام دوست عزيز

ابتداء ورودتون به انجمن جوملا فارسي خير مقدم عرض ميكنم
    و در ادامه:

شما اگه بتونيد از مطالبتون خروجي در قالب اكسل بگيريد، با كمك افزونه زير كه يه كامپوننت است ميتونيد مطالبتونو منتقل كنيد:

[مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

فكر نميكنم !! چون هر مطلب بايد نهايتا" به يه كتگوري يا مجموعه نسبت داده شه..

موفق باشيد
    ممنون از جوابتون، انگار باید دونه دونه مطالب رو دستی منتقل کنم چون سرویس دهنده وبلاگ مطالب رو به صورت فایل ورد در اختیار می ذاره.
    در مورد مجموعه ها هم باید به جای مجموعه ها از برچسب ها به عنوان دسته بندی استفاده کرد، درسته؟؟ این جوری میشه هر مطلب رو به چند برچسب نسبت داد درسته؟؟

Team
    تشکر شده 836 بار در 779 ارسال
    توضیحات اولیه رو که دادند و شما هم متوجه شدید
    در مورد ایجاد یک مطلب در چند مجموعه هم به این [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید] سری بزنید

7. کاربر مقابل از RezaDesign عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط nokian95 [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    توضیحات اولیه رو که دادند و شما هم متوجه شدید
    در مورد ایجاد یک مطلب در چند مجموعه هم به این [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید] سری بزنید
    خیلی ممنون برای دسته بندی از همون برچسب ها استفاده کردم، البته امیدوارم مشکلی پیش نیاد.

در مورد محتوای وبلاگ که در حال انتقالشون هستم، می تونم این 680 تا پست رو منتقل کنم به صورت دستی، اما می خواستم بدونم بعدا با عوض کردن قالب و این مسائل مشکلی برای مطالبم پیش نمیاد؟

و این که پوشه پابلیک که جوملا 3 روش نصب هست و یک سایت با قالب پایه جوملا و بدون هیچ عکس با ویدیویی چقدر باید حجم داشته باشه، چون الان حدود 50 مگابایت رو اشغال کرده.
    با تشکر
    ویرایش توسط fantome : 07-03-2014 در ساعت 06:27 PM

Team
    تشکر شده 836 بار در 779 ارسال
    قالب و محتوا دو مقوله مجزا می باشند همانطور که شما به راحتی در وبلاگ قالب رو تغییر میدید در جوملا نیز تغییر قالب بدون اعمال تغییرات در محتوا صورت میگیره
    تنها دردسری که داره پس از تغییر قالب باید موقعیت ها رو نیز تغییر بدید تا چیدمان صفحه درست و شکیل باشه
    --
    پیشنهاد من : چون تازه کار هستید سعی کنید بسته نصبی متناسب با محتوای مقالات خودتون پیدا کنید
    سایت خبری - شرکتی - پرشکی - سینمایی - ورزشی - هنری - و و
    بسته های نصبی به عنوان quick start شناخته شده می باشند که برای تازه کارها فوق العاده مفید است و پس از نصب دقیقا دمویی را که مشاهده کرده اید نصب خواهد کرد یعنی چیدمان صفحه و تنظیمات نمایش افزونه ها و موقعیت ها همه اماده هستند تنها کار شما ارسال مطلب و حذف مطالب نامتعارف می باشد

10. کاربر مقابل از RezaDesign عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط nokian95 [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    قالب و محتوا دو مقوله مجزا می باشند همانطور که شما به راحتی در وبلاگ قالب رو تغییر میدید در جوملا نیز تغییر قالب بدون اعمال تغییرات در محتوا صورت میگیره
    تنها دردسری که داره پس از تغییر قالب باید موقعیت ها رو نیز تغییر بدید تا چیدمان صفحه درست و شکیل باشه
    --
    پیشنهاد من : چون تازه کار هستید سعی کنید بسته نصبی متناسب با محتوای مقالات خودتون پیدا کنید
    سایت خبری - شرکتی - پرشکی - سینمایی - ورزشی - هنری - و و
    بسته های نصبی به عنوان quick start شناخته شده می باشند که برای تازه کارها فوق العاده مفید است و پس از نصب دقیقا دمویی را که مشاهده کرده اید نصب خواهد کرد یعنی چیدمان صفحه و تنظیمات نمایش افزونه ها و موقعیت ها همه اماده هستند تنها کار شما ارسال مطلب و حذف مطالب نامتعارف می باشد

خیلی ممنون اما فکر کنم نشه بسته نصبی نصب کنم چون حجم بالایی از مطالب رو منتقل کردم. ضمن این که بین قالب ها هم چیزی که بتونه توجهمو جلب کنه پیدا نکردم، ترجیح می دم فعلا به همین شکل وبلاگ با قالب پروتواستار باشه.
    می دونم جاش اینجا نیست اما ممنون میشم راهنمایی کنید چجوری می تونم مثلا شمارنده وبگذر رو به صورت مازول به قالب اضافه کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)