سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: حذف کامپوننت

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

حذف کامپوننت

سلام دوستان. من وقتی یک کامپوننت رو نصب میکنم تو منوی کامپوننت ام میاد. ولی وقتی حذفش میکنم هم از دیتابیس ، هم حذف پوشه اش از هاست، هم از بخش مدیریت جوملا.
    باز هم تو منوی کامپوننت هام اسمش هست ولی کار نمیکنه، چیکار کنم که از منوی کامپوننت هام هم حذف شه ؟
    لینک زیر رو مشاهده کنید. کامپوننت هایی که دورشون خط قرمز کشیدم رو کامل حذف کردم اما هنوز تو منو نشونشون میده.

[مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

چیکار کنم؟؟؟

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 48 بار در 45 ارسال
    سلام دوست عزیز
    برای حذف کامل کامپوننت فقط کافیه برید قسمت افزونه ها-> مدیریت افزونه ها-> مدیریت کامپوننت موردنظر رو انتخاب کنید و گزینه حذف رو بزنید
    دقت کنید که در بعضی مواقع کامپوننت همراه خودش ماژول - پلاگین یا فایل خاصی رو هم نصب میکنه بعد از حذف کامپوننت اگه افزونه یا فایلی هم مربوط به اون کامپوننت هست اونارو هم حذف کنید

4. کاربر مقابل از afrouz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط afrouz [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    سلام دوست عزیز
    برای حذف کامل کامپوننت فقط کافیه برید قسمت افزونه ها-> مدیریت افزونه ها-> مدیریت کامپوننت موردنظر رو انتخاب کنید و گزینه حذف رو بزنید
    دقت کنید که در بعضی مواقع کامپوننت همراه خودش ماژول - پلاگین یا فایل خاصی رو هم نصب میکنه بعد از حذف کامپوننت اگه افزونه یا فایلی هم مربوط به اون کامپوننت هست اونارو هم حذف کنید
    ممنونم مشکلم حل شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)