سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: فرم ثبت نام حرفه ای

تشکر شده 17 بار در 14 ارسال

فرم ثبت نام حرفه ای

سلام
    من می خواستم اطلاعات بیشتری از اعضای سایت داشته باشم.
    به عبارت دیگر یک چیزی مثل فرمساز طراحی کنم تا کاربر که می خواد عضو (یه پله بالاتر از کاربر) باشه به عنوان ثبت نام تکمیلی اونو پر کنه
    حالا چند تا سوال داشتم.
    1. میشه اینکار رو با خود جوملا کرد یا باید کامپوننت نصب کرد؟
    2. آیا میشه با فرم ساز اینو طراحی کرد و در مسیر ثبت نام کاربر قرار داد؟
    3. من از کامپوننت k2 استفاده میکنم. این کامپوننت خودش فیلدهای اضافی داره که مثل فرم ساز عمل میکنه؟ میشه کاری کرد که این فرم در مسیر ثبت نام قرار بگیره؟
    4. من می خوام کاربر بتونه در صورت لزوم بتونه اطلاعات خودش رو ویرایش کنه و هم این اطلاعات در صفحه پروفایل کاربریش هم دیده بشه که بعید میدونم فرم سازها اینکار رو بکنند. با k2 میشه برای هر کسی یک صفحه درست کرد ولی من نمی دونم چطور میتونم به هرکاربر دسترسی بدم که خودش فرم خودش رو ویرایش کنه ولی به فرم دیگران دسترسی نداشته باشه؟
    5. ممنون میشم کامپوننتی چیزی راهی به ذهنتون رسید بگید

سعی کردم سوال رو طوری مطرح کنم که جامع باشه و یکی بیاد جواب بده و خیال ملتی رو راحت کنه
    بازم ممنون

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. کاربر مقابل از titanpass عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

3. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 842 بار در 553 ارسال
    من می خوام کاربر بتونه در صورت لزوم بتونه اطلاعات خودش رو ویرایش کنه و هم این اطلاعات در صفحه پروفایل کاربریش هم دیده بشه که بعید میدونم فرم سازها اینکار رو بکنند.
    سلام
    کار نشد نداره خخخ
    این کار که میگید بعید میدونم رو من انجام دادم هم قابلیت نمایش فرم رو به کاربر داره هم میتونه اطلاعات پروفایل یا فرم ها رو ویرایش کنه
    بهترین گزینه Rsform هست ، فرم سفارشی تون رو بسازید با پلاگین عضویت جوملای آر اس فرم اون فرم رو جای عضویت جوملا قرار بدید و بعد یه سری کارها هست باید انجام بدید تا بتونید فرم عضویت یا پروفایل ش رو ببینه یا در صورت لزوم بخشی یا تمامب فیلد هاش رو ویرایش کنه
    موفق باشید

تشکر شده 19 بار در 18 ارسال
    میتونید از کامپوننت UserXTD استفاده کنید که کامپوننت خوب و کاملی هست

6. کاربر مقابل از r.dehshahri عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

از آموزشی که در سایت زیر قرار دادم استفاده کنید کامل و جامع هست
    [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    موفق باشید

8. کاربر مقابل از P30Yaran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط r.dehshahri [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    میتونید از کامپوننت UserXTD استفاده کنید که کامپوننت خوب و کاملی هست
    اگر مشکل یکی بودی چه بودی اگر غم اندکی بودی چه بودی البته این اسمایلی ها حق مطلب رو ادا نمیکنند. یکی بود که طرف گریه میکرد غلت میخورد اونو میخوام من
    کامپوننت userXtd جوملا 3.2 به بعد می خواد جوملای من 3.1 هستش. بعد که میزنم آبدیت میشه ، مییشه 3.4 اونوقت میگه حتما باید ورژن Php شما 5.5.1 باشه بعد میرم ورژن اونو ارتقا بدم ومپ سرور کار نمیکنه و زمپ هم میگه ویندوزت نباید XP باشه به این میگن یک زنجیره مستحکم که من کاملا سرکار باشم
    مجبورم همه تست ها رو لوکال بزنم تا در اولین فرصت ببرم روی هاست
    یک سوال USerXTD فارسی چین هست یا نه . من نصب کردم نوشت جوممدیا(با اینکه از سایت اصلی خودش دانلود کردم)

پی سی یاران عزیر (که بهتره بگیم جوملایاران) از اینکه وقت میزاری تشکر میکنم تو اولین فرصت چیزاییکه در مورد RSform رو انجام میدم. با آراس فرم کار کردم ولی اون ماژول لاگین رو ندیده بودم.
    البته زیاد مهم هم نیست که همون اول بخواد تو خط ثبت نام سایت باشه. بصورت فرم تکمیلی ثبت نام هم باشه کفایت میکنه
    یک سوال فنی دیگه ... اگر یروز قرار شد مهاجرت کنم به ورژن های بالاتر این اطلاعات رو هم با خودم می تونم ببرم بالا

این مطلب آقای پی سی یارانه که با اجازه اشون من اینجا میزارم تا بحث تو همین صفحه ادامه پیدا کنه و هی نریم میان برنامه ببینیم

سلام
    به عنوان اولین پستم میخوام آموزش سفارشی کردن فیلدهای عضویت جوملا رو براتون قرار بدم
    این نکته رو بگم که خود جوملا 3 پلاگین سفارشی سازی فیلدهای عضویت رو داره اما دارای محدودیتی هست که بزرگترین شون اینه که زمان استفاده از فرم ساز هایی نظیر Rsform نمیشه اطلاعات پر شده موقع عضویت جوملا رو ازش استخراج کرد و در فرم ساز به صورت اتوماتیک قرار داد مثلا : موقع عضویت فیلد آدرس و تلفن تماس رو قرار میدید (با استفاده از این آموزش) ، اگه با Rsform ، فرمی ساختید که نیاز باشه کاربر آدرس و تلفن رو وارد کنه میشه با یه سری دستورات کاری کرد فیلد آدرس درون فرم ساز اتوماتیک از محتوای وارد شده موقع ثبت نام پر بشه
    با استفاده از این آموزش این محدودیت برداشته میشه و شما فیلدهایی نظیر Radio button , combo box , list , text,... میتونید موقع ساخت ثبت نام سفارشی استفاده کنید
    امیدوارم مفید باشه
    دانلود :
    [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    لینک غیرمستقیم 1:
    لینک غیرمستقیم 2:

*مدیران لطفا لینک رو جای مناسب آپلود کنن که حذف نشه ! در صورت صلاحدید میتونید متن توضیحات نوشته شده رو نیز ویرایش کنید
    **اگه خواستید بگید آموزش خواندن اطلاعات از فیلدهای ثبت نام رو بسازم و منتشر کنم
    موفق باشید

سلام
    (که بهتره بگیم جوملایاران)
    چه جالب شد
    پی سی یاران عزیر (که بهتره بگیم جوملایاران) از اینکه وقت میزاری تشکر میکنم تو اولین فرصت چیزاییکه در مورد RSform رو انجام میدم. با آراس فرم کار کردم ولی اون ماژول لاگین رو ندیده بودم.
    خواهش میکنم ، زکات علم به نشر اون هست کاری نکردم که شایسته تشکر باشه
    Rsform امکانات ش فوق العاده است من دلیل داره میگم از پلاگین عضویت جوملا استفاده نکنید ، چون اگه لازم باشه یه روزی یه فرمی درون سایت تون بسازید میشه با Rsform از فرم عضویت سفارشی اطلاعات رو استخراج کرد
    آموزشش هم در این لینک گذاشتم و اینجا هم میزارم

پر کردن اتوماتیک فیلدهای فرم ساخته شده با RSform

کاربر زمان عضویت در سایت اطلاعاتی از قبیل نام ، ایمیل ، نام کاربری ، آدرس و تلفن و... (فیلدهای سفارشی عضویت در جوملا که آموزشش رو قرار دادم) پر میکنه
    حال فرض کتید یه فرم داریم که در اون نیاز هست کاربر نام ، ایمیل و آدرس خود را وارد کنید ، در حالت عادی کاربر می بایست تمامی فیلدها رو وارد کنه اما با تکنیک زیر میتونید در صورتی که کاربر با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شده باشه اطلاعات زمان عضویت ش رو درون فیلدها وارد کنید و نیاز نباشه کاربر دوباره اون اطلاعات رو وارد کنه
    خب بریم سروقت آموزش :
    وارد Rsform بشید ، یه فیلد از نوع text box انتخاب کنید و در قسمت مقدار پیشفرض کد زیر رو وارد کنید
    کد:
    //<code>
    $user = JFactory::getUser();
    return $user->get('email');
    //</code>

فیلد رو ذخیره کنید
    بعد از ذخیره فیلد باید فیلد ساخته شده شبیه به عکس زیر باشه (PHP Code نوشته باشه)

کار تمام هست حال کافیه برای بقیه فیلد ها هم همین کار رو تکرار کنید میتونید از کد های زیر هم برای نام ، نام کاربری و ... استفاده کنید
    به ترتیب برای : کد کاربر ، نام کاربری ، نام و نام خانوادگی ،ایمیل توجه کنید اگه فیلد سفارشی رو طبق اموزش ویدئویی ساخته باشید میتونید نام عنصر ایجاد شده رو وارد کنید مثلا به جای email بنویسید mobile تا شماره موبایل کاربر رو درج کنه
    کد:

• $user->get('id') = user id
    • $user->get('username') = the username
    • $user->get('name') = registration full name
    • $user->get('email') = registration email

مشکلی بود بگید راهنمایی کنم
    امیدوارم مفید باشه
    با آرزوی بهترین ها برای tempcenter ی های عزیز
    موفق باشید

خب بریم سوال بعدی
    البته زیاد مهم هم نیست که همون اول بخواد تو خط ثبت نام سایت باشه. بصورت فرم تکمیلی ثبت نام هم باشه کفایت میکنه
    میشه چندین فرم تو Tab های مختلف ایجاد کرد و اون رو به صورت فرم عضویت در آورد و کلی کارهای دیگه خلاقیت لازمه !
    یک سوال فنی دیگه ... اگر یروز قرار شد مهاجرت کنم به ورژن های بالاتر این اطلاعات رو هم با خودم می تونم ببرم بالا
    بله میشه بدون مشکل بروز رسانی کرد

در پایان جا داره از دوست خوبمون [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید] تشکر کنم ، ممنون از لطف تون

12. کاربر مقابل از P30Yaran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

تشکر شده 19 بار در 18 ارسال
    در مورد فارسی و راستچین بودن بله راستچین هست من یه نمونه برات پیغام خصوصی ارسال کردم حتما ًببینش دقیقاً همونطوری هست که میخوای
    در خصوص مشکلتان با ومپ هم من پیشنهاد میکنم از Ampps استفاده کنی تا آرامش رو احساس کنی .
    از لینک زیر میتونی دانلود کنی
    برای پلتفرم های مختلف ارائه شده و کاملاً به روز و قابل اطمینان

14. کاربر مقابل از r.dehshahri عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)