سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به چه دلیل پستهای تکراری در انجمن زیاد است؟ (از یک تا سه

رأی دهندگان
71. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بررسی و گردش در سایت مامبولرن بسیار سخت است

8 11.27%
  • جوابهای جستجو دقیق نیستند

15 21.13%
  • عدم کافی بودن آموزشهای سای

14 19.72%
  • پاسخگویی به سوالات در انجمن سریعتر است تا جستجو کردن!!!!

9 12.68%
  • تنبلی افراد

15 21.13%
  • نمیدانم به دنبال چه چیزی بگردم!

16 22.54%
  • غیره (لطفا در همینجا پست بزنید)

1 1.41%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: چگونه میتوانیم پشتیبانی بهتری داشته باشیم؟

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

پاسخ : چگونه میتوانیم پشتیبانی بهتری داشته باشیم؟

سلام
    به نظر من پاسخگویی تیم بسیار عالی هست . توجه کنید که علت گسترش پروژه های Open source نسبت به رقبای خودشون اینکه یه Synergy واقعی ایجاد میشه (خوب اگه پشتیبانی و خدمات بهتری نیاز داریم باید اقدام کنیم .)

اینکه اینجا ایرانه که درش شکی نیست ، اما به این معنی نیست که تمام کارها رو وارونه انجام بدیم . من هم در حال حاضر 4تا سایت رو پشتیبانی می کنم و این جور مشکلات رو میبینم . سعی میکنم که فرهنگ رو درست کنم . یکی از سایت هایی که دارم در رابظه با دانشجو هاست اما بعد هزارتا روش که به کار بردم هنوز کاربرانش ایمیل رو www. وارد میکنند . شما هم ماشاا.. با تجربه ای و می دونی که این کارا چه اعصاب و حوصله ای میخواد . پس به جناب فیروزمندان و دیگر عزیزان تیم حق بده که بعداز این همه تلاش اگه با صحبت های ناحق بعضی کاربر ها برخورد میکنند پاسخی این چنین بدن

من به طور کلی اعضا رو به دو دسته کلی تقسیم میکنم . اول گروهی که فقط مصرف کننده هستن : که اگه مشکلی داشتن و حل شد ، حتی به این فکر نمی کنند که شاید کاربره دیگه ای هم این مشکل رو داشته باشه ...

گروه دوم هم اونهایی هستن که سعی می کنن به همون اندازه که از این خدمات استفاده میکنند ، خدماتی که از دستشون برمیاد رو ارائه کنن . حالا می خوام خودتون قضاوت کنید ، نسبت این دوتا دسته چقدره ؟؟!!

با تمام این مشکلات (به نظر من) ، کار تیم مامبولرن عالیه . اما باز به این معنی نیست که جای پیشرفت و اصلاح نداره .

[quote author=Shahrsakhtafzar link=topic=6213.msg70946#msg70946 date=1210421302]

در مورد گله ببینید حرفتون در کل درست هست اما تمام این سوال ها با دست شما قابل کنترل هست ! این حرف جایز نیست اینجا زده بشه اما میزنم مدتی قبل بنده از سیستم انجمن ساز MyBB استفاده میکردم و الان vBulletin . اون زمانی که میخواستم شروع کنم کلیه سیستم ها را تست کردم از جمله SMF تهش را گرفتم دیدم هیچ چیزی vBulletin نمیشه از همه نظر از پشتیبانی latency انجمن و Helpdesk روی 20 دقیقه میانگین را بگیرید در میاد . پلاگین و ... بسیار بسیار زیاد هست براش . خودش هسته ، هسته بسیار خوبی هست و ... . اما برام همون موقع سوال شد که چرا ؟ دلیل کاملا منطقی داره که چون OpenSource هست ! کد باز بودن هم خوبه و هم بد این سوالات شما میتونید به غیر از سیاست های خودتون در کار Open Source دنبال کنید ! حالا اگه دوستان موافقند بنده بیشتر بحث را باز کنم اگه موافق نیستم همانند برخورد عادی تیم مدیریت با یک کاربر پر توقع ! شما اشتباه میکنید و خودتان چی و چه و چه...

اگه دوست دارید بگید تا بحث را باز تر و دقیق تر دنبال کنیم .
    [/quote]
    نه تنها دقیقتر بلکه واضح تر هم بگید من خیلی متوجه منظور شما نشدم .

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 10 بار در 9 ارسال

سلام
    کاربرا رو دقیق دسته بندی نکردید
    0- کاربرانی که فقط ثبت نام کردند و رفتند ...
    1- کاربرایی که فقط وقتی مشکل میخوردن تو انجمن میان... سریع یه تاپیک میدن(خودشون 2 نوعند، یه سری فکر میکنند اینجا ... و حتی یه سلام هم نمیدن، که خوب شخصیت خودشون رو میرسونند، دسته ی دوم خیلی مودب سوال خودشون رو میپرسند، که بازم 2 دسته هستند، دسته ی اول، سرچ کردند، آموزش ها رو خوندند، بعد سوال می پرسند، که بازم 2 دسته هستن، سوالشون رو کامل میپرسند، و سوالشون رو ناقص میپرسند
    2- کاربرانی که دوره ی کاربر اول بودنشون گذشته، و حالا سوالات رو بیشتر جواب میدن، تا سوال بپرسند
    3- کاربرانی هستند که دیگه خودشون مدیر شدند

در مورد پشتیبانی منم فکر میکنم واقعا کار تیم خوبه، فقط گاهی وقت ها(بیشتر قدیم ها) بچه ها برخوردشون یه مقدار بد میشد(منم جزو بچه ها) که خوب دیگه ... گاهی آدم قاطی میکنه
    ولی از جانب خودم از کاربرا (البته نه همه ;D اونایی که حق داشتند) عذر خواهی میکنم
    یا علی علیه السلام

دسته بندی شما خیلی دقیق تر بود .
    مرسی ، اما به صورت کلی گفتم . بیشتر هدفم از این دسته بندی این بود که :
    (خوب اگه پشتیبانی و خدمات بهتری نیاز داریم باید اقدام کنیم .)
    ....

يه پيشنهاد دارم که ميدونم ممکنه يکم کار ببره ولي عملي هست در صورت کلي.
    اگه ميشد سوالات پاسخ داده شده رو در يه قسمت جداگانه اموزشي (به قسمت اموزش سايت) کم کم اضافه کرد فکر کنم يه مقداري اين مشکل کمتر بشه. خودمم حاضرم در اين مورد با تيم همکاري کنم که از نظر زماني هم زمان زيادي از اعضا گرفته نشه.
    O0

تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

سلام
    قبلا گفتند افرادي كه توانايي و وقت كافي دارند اين زحمت رو بكشند بعد به مدير سايت تحويل بدهند تا با نام خودشون در سايت منتشر بشه

تشکر شده 32 بار در 30 ارسال

دوستان این تایپک برای مدت ها پیش بوده و ...

در خصوص پیشنهاد شما کارهایی در دست اقدام هست که به زودی نتایج آن اعلام خواهد شد

موفق باشید

همیشه خوب بودن حرف اول رو نمیزنه ... گاهی اول بودن هم مهم هست.
    الاوه بر این وقتی در بخش خبر ها یه تاپیک در مورد انتشار و زمان ارائه جوملا جدید ندارید خوب معلومه هر کسی هرجا که شد میخواد سوال تکراری بپرسه که پس چی شد ؟(البته منظورم تاپیکی نیست که فقط توش نوشته شده باشه به زودی ...)

تشکر شده 32 بار در 30 ارسال

سلام
    در دنیای امروز کمی اوضاع تغییر کرده و شاید بگویم همیشه اولین بودن بدون برنامه دقیق مهم نیست اول بودن با بهترین برنامه و پلان مهم تز است

اینکه شما Leader باشید اما اولین نبوده باشید خیلی بهتز از این هست که first mover باشید اما leader بودن را از دست بدهید

پس اگر شما به همراه تیم مامبولرن باشید و اگر از سال های قبل ما را بشناسید میدانید که ما سعی داریم همیشه بهترین را ارائه دهیم اگر اولین را ارائه دهیم ومیزان شکایت دوستان زیاد باشید بهتر است یا کمی دیرتر اما بهترین بدون عیب و نقص یا در حد کمتر ؟

به هر حالخبرهای خوبی را همراه داریم که ارائه خواهیم داد متاسافنه از ارائه دقیق آن به دلایل مختلف معذوریم

از شکیبایی شما بی نهایت سپاسگزاریم

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)