سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: خطای 404 بعد از انتقال از لوکال به هاست

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

Exclamation خطای 404 بعد از انتقال از لوکال به هاست

با سلام به همه دوستان

مشکلی که من دارم خیلی شایع هست ولی واقعا هیچ جایی نتونستم مشکل رو برطرف کنم.

توضیحات :

سوال من در مورد اخر کار هست بعد از ارسال از لوکال به هاست
    من اطلاعات رو زیپ کردم و در سرور اکسترکت کردم. برای دیتابیس هم اول اکسپورت از لوکال و در داخل دیتابیس هاست ایمپورتش کردم.
    فایل configure.php رو هم تغییرات دادم. برای نام دیتابیس و رمز و پسوردش. همچنین ادرس تمپ و ... البته این دو ادرس رو نمی دونم درست تغییر دادم یا نع. چون تو هر سایتی یه چیز متفاوت زده.
    الان مشکل اینه که بعد از تمام این کارها سایت فقط صفحه خطای 404 رو نشون می ده.
    البته من برای راحتی کار خطاهای آپاچی در سرور رو اینجا لینک میدم. اگه لطف کنین یه نگاه بندازید تا این مشکل حل شه.

[مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

[مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

Team
    تشکر شده 836 بار در 779 ارسال
    فایل htaccess رو هم دیدید ؟ پیشنهاد من: نصب افزونه akeeba backup pro و گرفتن خروجی از تمام سایت و انتقال به سروره.. بدون هیچ دردسر و خطایی

تشکر شده 70 بار در 68 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط rayanafshan [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    با سلام به همه دوستان

مشکلی که من دارم خیلی شایع هست ولی واقعا هیچ جایی نتونستم مشکل رو برطرف کنم.

توضیحات :

سوال من در مورد اخر کار هست بعد از ارسال از لوکال به هاست
    من اطلاعات رو زیپ کردم و در سرور اکسترکت کردم. برای دیتابیس هم اول اکسپورت از لوکال و در داخل دیتابیس هاست ایمپورتش کردم.
    فایل configure.php رو هم تغییرات دادم. برای نام دیتابیس و رمز و پسوردش. همچنین ادرس تمپ و ... البته این دو ادرس رو نمی دونم درست تغییر دادم یا نع. چون تو هر سایتی یه چیز متفاوت زده.
    الان مشکل اینه که بعد از تمام این کارها سایت فقط صفحه خطای 404 رو نشون می ده.
    البته من برای راحتی کار خطاهای آپاچی در سرور رو اینجا لینک میدم. اگه لطف کنین یه نگاه بندازید تا این مشکل حل شه.

سلام . شما افزونه akeeba backup رو در لوکال نصب کنید و کار بک آپ گیری رو با اون انجام بدین و به هاست اپلود کنید . بعد از اون هم نیاز نیس فایل configuration و مسیر های tmp , log رو دست بزنیین . بدون تغییر این موارد وارد نصب بشین

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)