سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: فروشگاه

تشکر شده 17 بار در 17 ارسال

فروشگاه

سلام یک سوال دارم دوستان برای یک فروشگاه کامل بهتر چکار کنم ازاپن کارت یا پرسا استفاده کنم وقالبش بدم بسازن یا از جوملا استفاده کنم وپول بدم قالب وفروشگاه برام بسازن طراحی کنند

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 70 بار در 68 ارسال
    من با اپن کارت کار کردم امکانات خوبی حتی به ثورت پیش فرض روش داره و مدیریت کردن محصولات توش راحته و از پرستا شاپ به نظر من بهتر بود . با جوملا هم سایت فروشگاهی زیاد طراحی کردم ولی شما توی اپن کارت خیلی چیزارو تو پیش فرض خوده قالب های اماده که میخرید دارید ولی توی جوملا ی سری موارد مثلا مقایسه دو تا محثول باید با افزونه جداگانه اضافه کنی . بخوای بدی قالبتم برات طراحی کنن خوبه از ابندا میتونی نیازای سایتتو توی جوملا برطرف کنی . ولی از نظر مانور روی سئو و امنیت بین جوملا و اپن کارت جوملا ی کم دستت باز تره . البته نطر منه

Team
    تشکر شده 836 بار در 779 ارسال
    باید ببینید انتظار شما از فروشگاه چیه.. معمولا فروشگاه ساز های جداگانه و مستقل بهترن تا جوملا

تشکر شده 3 بار در 3 ارسال
    جوملا + هیکاشاپ
    ویرایش توسط aminweb : 02-16-2017 در ساعت 06:36 AM

تشکر شده 3 بار در 3 ارسال
    البته با نظر دو دوست عزیزم مخالم. در جوملا شما می تونید یک فروشگاه فوق العادی قوی و استاندارد با امکانات باور نکرردنی راه اندازی کنید . من 100 درصد پیشنهاد می دم حتما از جوملا و افزونه فروشگاه ساز هیکاشاپ استفاده کنید.الان ما 3 سال هست بصورت تخصصی رو هیکاشاپ کا می کنیم و نتیجه و فیدبک های فوق العاده مثبتی از کارفرماها دریافت کردیم.
    در جوملا شما برای افزودن امکانات دیگه دستتون بازه چون یک نوع پورتال محسوب میشه و با افزودن فروشگاه ساز فوق العاده هیکاشاپ (فراتر از فروشگاه سازهای مستقل) این امکان رو به شما میده که در آینده اگر خواستید فروشگاهتون رو از لحاظ عملکرد و امکانات و ... توسعه بدید به راحتی می توانید انجام بدید اما در فروشگاه سازهای مستقل این قدرت به هیچ عنوان وجود نداره.
    حتما با جوملا + هیکاشاپ کار کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)