سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: اختلال در ورود به بخش مدیریت جوملا و خطای ssl

Team
    تشکر شده 836 بار در 779 ارسال
    استاتیک خوبه برای کار شما چون زیاد اپدیت و مطلب نمیذارید .. اما برای سایت های بروز مسلما مشکل خواهند داشت
    ویروس و غیره همیشه راهکار داره
    مرورگر در صورتی این عدم نا امن بدن سایت رو نشون میده که شما در یکی از صفحات سایت فرم لاگین یا پرداختی تعبیه کنید. ربطی به جوملا و استاتیک نداره

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. کاربر مقابل از RezaDesign عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

3. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 2 بار در 2 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط RezaDesign [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    استاتیک خوبه برای کار شما چون زیاد اپدیت و مطلب نمیذارید .. اما برای سایت های بروز مسلما مشکل خواهند داشت
    ویروس و غیره همیشه راهکار داره
    مرورگر در صورتی این عدم نا امن بدن سایت رو نشون میده که شما در یکی از صفحات سایت فرم لاگین یا پرداختی تعبیه کنید. ربطی به جوملا و استاتیک نداره
    ممنون
    البته سایت من هیچ فرم لاگ این برای عضو گیری، یا هیچ فرم لاگ این برای پرداخت اینترنتی در سایت خودم نداشت
    ولی لینک پرداخت های شرکت پِی و شرکت زرین پال رو داشت که برا اونا صفحه جدید باز می شد و قطعا اونا گواهی نامه SSL داشتند
    نمی دونم دیگه... خلاصه این شانس من بود که توی ده هزار مورد، سایت من باید ویروس می گرفت که صفحه مدیریتش از بین بره و بیخیال جوملا بشم!

البته جناب رضا دیزاین
    اخیرا توی انجمن، پیام ها و درخواست های زیادی مبنی بر خراب شدن صفحه مدیریت جوملا، می بینم
    ضمن اینکه خیلی ها ممکنه عضو انجمن نباشند، یا نیان اینجا پیام بذارند و خبر بدند که صفحه مدیریت سایتشون خراب شده
    انگار که حمله ویروسی فقط به سایت من نبوده
    به نظر می رسه یه ویروس همه گیر بوده باشه و ناشی از یه حفره امنیتی ای چیزی توی جوملا باشه...
    که البته بعدا معلوم میشه...
    ولی خب دست منو که نگرفت...

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)