سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: اختلال در ورود به بخش مدیریت جوملا و خطای ssl

تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

اختلال در ورود به بخش مدیریت جوملا و خطای ssl

با سلام خدمت دوستان جوملایی
    متاسفانه سه روزه که، نمی تونم وارد بخش مدیریت سایت جوملاییم بشم
    اولش با تایپ administrator در ادامه آدرس سایتم، وارد صفحه ای که باید نام کاربری و رمز عبور وارد بشه می شدم و با اینکه رمز و نام کاربری رو صحیح وارد می کردم، وارد صفحه ای مربوط به موسسه خیریه نگان ، یا همچین چیزی می شد و می گفت صفحه مورد نظر پیدا نشد!
    با سروری که ازش خدمات گرفتم تماس داشتم
    گفتند مشکل انتقال به سایت دیگه رو رفع کردند ولی مشکل این نبوده بلکه مشکل اینه که باید برای سایتم SSL بخرم!
    ولی این بار با تلاش برای ورود به مدیریت سایتم، با خطای زیر مواجه می شدم:
    This site can’t provide a secure connection

[مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید] sent an invalid response.
    Try running Windows Network Diagnostics.
    ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR
    امروز که دوباره همه چی سایتم رو بررسی کردم و تلاش کردم وارد بخش مدیریتش بشم، با صفحه ای که مربوط به ساخت سایت با ورد پرس هست، و می گه برگه مورد نظر پیدا نشده! مواجه می شم!
    ماجرای این SSL خریدن برای سایت چیه؟
    اصلا سایت من عضو گیری نمی کنه
    اطلاعاتی از کاربر نمی خواد
    یه سایته مربوط به معرفی کارام در زمینه الکترونیک و همچنین برنامه نویسی های میکروکنترلر و ماشین حساب
    یه سایته برای ارایه خدمات در زمینه تعمیرات الکترونیک
    فقط برای معرفی و جذب مشتری برای تعمیرات بود که وبلاگم رو به وبسایت تبدیل کردم و از جوملا استفاده کردم
    تا الانم حتی یه دونه زنگ خور نداشتم که سایته بهم عایدی بده
    تا الانم بیش از اندازه روش هزینه کردم و وقت گذاشتم
    قبلا که وبلاگ داشتم، یه قرون پول نمی دادم و بلاخره زنگ خور داشتم و درآمدهایی ازش کسب کردم
    ولی الان انگار داستان برعکس شده
    من باید پول بریزم توی اینترنت، به جای اینکه اینترنت مایه کسب و کارم بشه
    لطفا راهنمایی کنید دوستان
    اگر خرید SSL گرون قیمت اونا ، تنها راه حله، که من بر می گردم به همون وبلاگ که داشتم، یا به جای کار با جوملا، یه صفحه سایت استاتیک طراحی کنم که هم این SSL و این چیزارو نخواد و هم هزینه سالانه هاستم کمتر از نصف می شه
    نخواستیم وبسایت و نخواستیم جوملا رو
    اگر نه ، راهی هست، که من دیگه الکی هزینه نکنم روی سایتی که هیچ درآمدی برام نداشته و معلوم هم نیست در آینده داشته باشه
    ممنون

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

Team
    تشکر شده 836 بار در 779 ارسال
    گواهینامه SSL = security socket layer برای ایمنی سایت و کاربر می باشد و مرورگرها طی ماه اخیر با نشان دادن پیام عدم امنیت سایت مبنی بر وارد کردن رمز عبور و هر گونه اطلاعاتی کاربر را در جریان نا امن بودن سیستم امنیتی سایت می نماید. اما در مورد مشکل سایت شما.فایل های سایت شما الوده است یا اینکه هاست شما از امنیت پایینی برخوردار است که به راحتی سایت شما را با استفاده از شل ها و اسکریپت ها هدایت می کنند. بهترین کار اگر سایت شما مطالب زیادی ندارد نصب جوملا خام و استارت دوباره و دانلود افزونه ها از سایت های معتبر می باشد. اگر هم سایت شما دارای مطالبی زیادی می باشد بهتر است از هر افزونه ای که نصب کرده اید در بانک اطلاعاتی پشتیبان جداگانه تهیه کنید. اموزش های لازم رو اگر خواستید بهتون میدم

4. کاربر مقابل از RezaDesign عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaDesign [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    گواهینامه SSL = security socket layer برای ایمنی سایت و کاربر می باشد و مرورگرها طی ماه اخیر با نشان دادن پیام عدم امنیت سایت مبنی بر وارد کردن رمز عبور و هر گونه اطلاعاتی کاربر را در جریان نا امن بودن سیستم امنیتی سایت می نماید. اما در مورد مشکل سایت شما.فایل های سایت شما الوده است یا اینکه هاست شما از امنیت پایینی برخوردار است که به راحتی سایت شما را با استفاده از شل ها و اسکریپت ها هدایت می کنند. بهترین کار اگر سایت شما مطالب زیادی ندارد نصب جوملا خام و استارت دوباره و دانلود افزونه ها از سایت های معتبر می باشد. اگر هم سایت شما دارای مطالبی زیادی می باشد بهتر است از هر افزونه ای که نصب کرده اید در بانک اطلاعاتی پشتیبان جداگانه تهیه کنید. اموزش های لازم رو اگر خواستید بهتون میدم

ممنون رضا دیزاین عزیز
    گریه ام در اومد با این راهنمایی این بارت
    چونکه از سه روز پیش دارم با سرور پارس مکاتبه می کنم و هِی بهم می گن ssl بخر ssl بخر
    دوست عزیز، رضا دیزاین، لطفا:
    ضمن ارسال راهنمایی ها و آموزش های لازم، بفرمایید که، با توجه به این که این همه روی سایتم وقت گذاشتم و این همه، زحمت کشیدم و حالا یک شبه همش به فنا رفته، و دیگه مدیریتم در اختیارم نیست، و از سایتم هم بک آپ ندارم، و اصولا سایت هزینه خودشم در نیاورده و قبلا با وبلاگ رایگان، این نوع دردسر ها رو نداشتم و هزینه نمی کردم و درآمد ناچیزی ازش می اومد،
    برای من آیا بهتر نیست به جای استفاده از جوملا، از یک سایت استاتیک استفاده کنم؟
    یا آیا برای من بهتر نیست برگردم به وبلاگ؟
    اگرچه این برام یه شکسته ، و وبلاگ دردسرهای زیادی داره و باید تبلیغات مذخرف و بی ربط رو توی سایتم تحمل کنم و محدودیت در نوشتن کاراکترهای برنامه نویسی ایجاد می کنه؟
    آیا اگر بنده سایتم رو به طور کامل استاتیک طراحی کنم، حدود ده بیست مگ فضا بخرم، بازم ممکنه هَک بشه و آلوده بشه و خراب بشه؟
    همه اینارو با توجه به این گفتم که HTML بلدم و هر چی نباشه، می تونم سایت اولیه رو دست و پا شکسته به صورت استاتیک طراحی کنم.
    پیشاپیش ممنون از پاسخ شما و یا سایر دوستانی که پاسخ می دند

Team
    تجربه رایگان نیست و هزینه بر می باشد.. شاید امروز هزینه کنید اما بی شک در اینده به دردتون میخوره و پییشنهاد بنده منفی است.. هک شدن در همه حالات وجود داره حتی استاتیک اما امنیت بیشتری داره..پیشنهاد من اینه از هاست بخواهید سایت شما رو به تاریخ دلخواه خودتون که سایت سالم بوده بر بگردونه . سپس از مدیریت جوملا سایت رو غیر فعال کنید و در بخش مدیریت افزونه هایی رو که جدا نصب کرده اید را لیست بگیرید.. و همه انها را از سایت های معتبر یافته و دریافت کنید.. حال همه افزونه های نصبی رو حتی قالب ! حذف کنید و هاست رو ویروس اسکن کنید ( این قابلیت در سرور موجود می باشد ) .. پس از ویروس یابی بسته جوملا خام رو به صورت فایل زیپ در کنار فایل های اصلی مثلا در کنار configuration.php اپلود کنید و از کنترل پنل اون رو از حالت فشرده خارج سازید و اجازه بدید روی فایل های موجود الحاق بشه .. پس از این کار افزونه ها رو نصب کنید و تغییرات رو اعمال نمایید.. اما برخی افزونه ها که محتوا دارند نیاز به بک اپ گیری از اونها رو دارید

7. کاربر مقابل از RezaDesign عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaDesign [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    تجربه رایگان نیست و هزینه بر می باشد.. شاید امروز هزینه کنید اما بی شک در اینده به دردتون میخوره و پییشنهاد بنده منفی است.. هک شدن در همه حالات وجود داره حتی استاتیک اما امنیت بیشتری داره..پیشنهاد من اینه از هاست بخواهید سایت شما رو به تاریخ دلخواه خودتون که سایت سالم بوده بر بگردونه . سپس از مدیریت جوملا سایت رو غیر فعال کنید و در بخش مدیریت افزونه هایی رو که جدا نصب کرده اید را لیست بگیرید.. و همه انها را از سایت های معتبر یافته و دریافت کنید.. حال همه افزونه های نصبی رو حتی قالب ! حذف کنید و هاست رو ویروس اسکن کنید ( این قابلیت در سرور موجود می باشد ) .. پس از ویروس یابی بسته جوملا خام رو به صورت فایل زیپ در کنار فایل های اصلی مثلا در کنار configuration.php اپلود کنید و از کنترل پنل اون رو از حالت فشرده خارج سازید و اجازه بدید روی فایل های موجود الحاق بشه .. پس از این کار افزونه ها رو نصب کنید و تغییرات رو اعمال نمایید.. اما برخی افزونه ها که محتوا دارند نیاز به بک اپ گیری از اونها رو دارید

ممنون
    متشکر رضا دیزاین عزیز
    خیلی لطف کردید
    تصمیمم رو گرفتم
    بوسیدن و کنار گذاشتن سایت دینامیک و سنگین، برام خیلی راحت تر و ارزان تره
    از اول اشتباه کردم اومدم سراغ جوملا
    چون اصولا، تعداد مطالب و پروژه های سایتم از تعداد انگشتان دست و پاهام بیشتر نخواهد شد
    و اصولا فروش فایلم هم به صورت موردی هست
    می تونم فروشش رو انلاین انجام بدم و از مشتری بخوام برای دریافتش ایمیل بزنه ظرف نهایت دو سه روز براش بفرستم
    بلاخره بک آپ گیری از سایت استاتیک بسیار راحت تره
    سایت استاتیک کم حجم تره
    با یه CSS و چند HTML قابل ردیف کردنه
    من ، نه قصد عضو گیری با سایتم داشتم، نه اصولا تعداد بازدید کننده هام اونقدره، نه تعداد مشتریام ، که سرویس دهی بهشون بخواد اون همه پیچیدگی داشته باشه که اول بیان ثبت نام کنن بعد وارد بشن بعد بتونن مطالب رو ببینن
    اصلا عدم نمایش مطالب به عموم، یا نمایش مطالب فقط به اعضا، برای من ضرره
    یه سایت استاتیک، با یه جا برا نظر دهی یا ارسال درخواست یا سفارش، کاملا برام کافیه
    که از فردا پس فردا می رم توکارش
    فضای مورد نیازمم از ده بیست مگابایت بیشتر نخواهد بود
    اگه صندوق ایمیل داشت داشت نداشت از گوگل استفاده خواهم کرد
    بله متاسفانه ، همونطور که فرمودید، کسب تجربه، رایگان نیست
    ولی امروز سرور پارس جواب داده که چون سایر سایت های خدمات گیرنده، مشکل ندارند، پس مورد امنیتی به سایت خودت مربوطه و به ما مربوط نیست و برو از یه برنامه نویس کمک بگیر!
    اگه این رو روز اول می دونستم، و یک درصد پیش بینی می کردم یه روز این چیزارو بهم بگن، حتی یک دقیقه هم وقتم رو صرف جوملا و وبسایت سازهای دینامیک ، نمی کردم
    چون بیش از یه ساله که دارم مطالعات موردی و گسسته و گذری در زمینه HTML و CSS می کنم
    فقط اگه ممکنه، یه راهنمایی بفرمایید تا بتونم از نرم افزارهای طراحی سایت به صورت استاتیک استفاده کنم
    اگه نرم افزاری می شناسید که کار طراحی بصورت استاتیک رو ساده تر می کنه، معرفی بفرمایید
    البته HTML Pad رو می شناسم و باهاش کار کردم ولی خب چندان خوب نیست
    ترجیج می دادم محیطی مثل office word داشته باشه که خروجی HTML تولید کنه
    اگه محتوا رو از چینش و تنظیمات متن جدا نکنه هم، برام بهتره
    منظورم اینه اگه خروجی CSS نداد هم نداد
    بازم خوبه که سایتم یه تک فایل باشه به همراه تنظیمات و چینش متن
    متشکرم استاد رضادیزاین

Team
    دوست عزیز می تونید برای فروش فایل بسته نصبی اماده جوملا نصب کنید
    digicom رو جستجو کنید در گوگل . سایتی که در امضای بنده : joomsoft.ir قرار داره با همین سیستم راه اندازی شده است

10. کاربر مقابل از RezaDesign عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

دوست عزیز می تونید برای فروش فایل بسته نصبی اماده جوملا نصب کنید
    digicom رو جستجو کنید در گوگل . سایتی که در امضای بنده : joomsoft.ir قرار داره با همین سیستم راه اندازی شده است

نه نیازی نیست
    بیشتر خدمات من حضوری و تعمیراتیه تا فروش فایل و یا کالا
    من فقط یه ایده داشتم که یه روز با خودم گفتم اگه بتونم همین فایلای کوچیک رو، حتی دونه ای هزار تومن بفروشم، بلکه هزینه سایتم در بیاد و از شر وبلاگ راحت بشم و با نگاهی به آینده دور، این کار رو کردم و اقدام کردم به یادگیری جوملا
    وگرنه من در عرض هفت هشت سال وبلاگ داری، تنها یک بار ضرر کردم و آسیب دیدم
    اون هم از طرف بلاگفا بود که مدعی بود سرورشون رو عوض کردند و هاردهاشون سوخته و آخرین بک آپ که داشتند هم، مربوط به یک سال و نیم پیش یا یه همچین چیزی بود
    وبلاگم رنک خوبی پیدا کرده بود و از وقتی بلاگفا اینطوری شد، به کلی رهاش کردم و دیگه امید بستم به سایت داشتن برای خودم
    حالا به این نتیجه رسیدم که از چاله در اومدم، افتادم توی چاه
    و این هزینه زمانی و مالی رو باید می دادم، تا امروز به این نتایج برسم
    با اینکه بلاگفا تبلیغات مذخرفی داشت، و اصلا به درد معرفی یه تعمیرکار یا فروشگاه نمی خوره، ولی با این حال، یه ریال از کاربر پول نمی گرفت و بی نهایت متن و تکست رو اجازه می ده تا بذاری روی وبلاگ
    یه نقطه ضعفای دیگه هم داشت که خیلی اذیتم کرد
    که البته با داشتن سایت استاتیک هم رفع خواهند شد
    مثلا اینکه کاراکترهای برنامه نویسی ماشین حساب رو نمی پذیرفت و صاحب بلاگفا هیچ جوابگویی ای در این زمینه نداشت و اصلا پاسخی نمی داد
    نقطه ضعف بدترش این بود که، وقتی بک آپ می گرفتم از وبلاگم، فقط محتوای بدون چیدمان رو خروجی می داد و این بک آپ اصلا شامل نظرات کاربران نبود و نمی شد که سوال و جواب های فنی رو بک آپ گرفت، مگر به صورت تک تک و به صورت دستی
    و بدترین نقطه ضعفش این بود که، یه هو خراب شد و تمام وبلاگ و نظرات کاربرانم پرید به یکی دو سال پیش و دیگه هرگز نتونستم برش گردونم به حالت اول
    با این حال، همونطور که شما فرمودید، تجربه رایگان نیست
    قبول دارم
    اینا باید برام پیش می اومد تا، هر هفته بک آپ بگیرم و هر بار، سوال و جواب های تخصصی رو هم، به متن و محتوای سایت اضافه کنم
    توی HTML هم دستور خاصی برای این کار وجود داره
    به هر حال ممنونم دوست عزیز

Team
    من باز هم پیشنهاد میدم ادامه بدید و از جوملا استفاده کنید. یک دیدگاه بلند مدت داشته باشید.. مشکل شما یک در هزار بوده و الا برای من با سایتی با بیش از 2 هزار مطلب هم مشکلاتی شبیه شما پیش اومده اما چون زیاد قلق کار دستم بوده سایتی که 5 سال فعال بوده رو به راحتی روی یک بسته نصبی یا سایت جدید منتقل میدم چیزی بین 2-3 روز نهایتا وقت میگیره.. شما چون زیاد به چم و خم کار اشنا نبودید کمی باعث سردرگمی شده.. به هر حال کمکی بوذ در خدمتیم

من باز هم پیشنهاد میدم ادامه بدید و از جوملا استفاده کنید. یک دیدگاه بلند مدت داشته باشید.. مشکل شما یک در هزار بوده و الا برای من با سایتی با بیش از 2 هزار مطلب هم مشکلاتی شبیه شما پیش اومده اما چون زیاد قلق کار دستم بوده سایتی که 5 سال فعال بوده رو به راحتی روی یک بسته نصبی یا سایت جدید منتقل میدم چیزی بین 2-3 روز نهایتا وقت میگیره.. شما چون زیاد به چم و خم کار اشنا نبودید کمی باعث سردرگمی شده.. به هر حال کمکی بوذ در خدمتیم

متشکرم
    عضو انجمن باقی خواهم ماند
    ممنون
    لطف کردید
    همیشه از شما چیز یاد گرفتم
    بازم اگه مشکلی داشتم مزاحم خواهم شد

14. کاربر مقابل از ciciyan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Lightbulb

سلام مجدد
    توی این یکی دو روز، به صورت فشرده کار کردم و سایتم رو به صورت استاتیک، باز سازی و منتشر کردم
    واقعا که باید اعتراف کرد، هیچی سایت استاتیک نمی شه!
    بسیار سریع
    مثل موشک!
    هیچ کدوم از دردسرهای سایت دینامیک رو نداره
    به خصوص هزینه زیاد برای هاست و حجم بالای سایت و تاخیر در بالاآمدن سایت...
    حتی روی کند ترین سرورها هم، سریعه!
    باید از اول نونِ بازوم رو می خوردم، که اچ تی ام اله... نه جوملا!
    توی این دو روز، صفحه اصلی سایتم، بعلاوه بخش تماس با ما، بعلاوه بخش لیفتراک برقی رو، طراحی و راه اندازی کردم
    پیشرفت خوبی داشتم
    در روزهای آتی، بقیه منو رو کامل تر می کنم و کم کم بهتر هم میشه
    آخیش! حالا یه نفس راحتی می کشم به خاطر عدم نگرانی از ویروس گرفتن سایتم و خورده شدن ترافیک بر اثر بک آپ گیری
    کُل سایتم، با عکساش، حالا فقط کمتر از دو مگا بایته!
    راستی یادم رفت بنویسم:
    حالا دیگه هیچ مرورگری ، خطایی مبنی بر نا امن بودن سایت، به بازدید کننده هام نشون نمی ده و مرورگرها دیگه گواهینامه SSL نمی خوان تا یه ضرب برن توی سایتم و نشونش بدند!
    ویرایش توسط ciciyan : 05-05-2017 در ساعت 12:42 AM دلیل: فراموشی در مورد نوشتن درباره ssl و امنیت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)