سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: مشکل در جوملا

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

مشکل در جوملا

سلام من یه مشکل اساسی دارم اونم اینه که تمام مواردی که مربوط به مشکل ایجاد جدول پایگاه داده در هنگام نصب جوملا به وجود میاد رو بررسی کردم و هرچی لازم بوده انجام دادم اما بازم موقع نصب جدول پایگاه داده با این ارور مواجه میشم
    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ' DROP TABLE IF EXISTS `#__assets`' at line 1
    به نظرتون مشکل چیه؟

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 18 بار در 18 ارسال
    درود
    از چه بسته نصبی استفاده میکنید؟

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    تموم ورژن ها رو چک کردم ببین فقط واسه نصب بسته نمونه این مشکل پیش میاد اگه بخوام حالت خام جوملا رو نصب کنم هیچ مشکلی نیست در ضمن من ورژن نرم افزار وامپ رو هم تغیر دادم و از بسته 3.6.5 فول پکیج جوملا واسه نصب استفاده کردم اما باز وقتی بسته نمونه واسه افراد مبتدی رو انتخاب میکنم این ارور میاد
    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'SET SQL_MODE = "NO_AUTO_VALUE_ON_ZERO"' at line 1 SQL=SET SQL_MODE = "NO_AUTO_VALUE_ON_ZERO

تشکر شده 18 بار در 18 ارسال
    از لینک زیر نسخه 3.8.1 رو دانلود و نصب کنید
    [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

تشکر شده 64 بار در 63 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط salmanf68 [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    تموم ورژن ها رو چک کردم ببین فقط واسه نصب بسته نمونه این مشکل پیش میاد اگه بخوام حالت خام جوملا رو نصب کنم هیچ مشکلی نیست در ضمن من ورژن نرم افزار وامپ رو هم تغیر دادم و از بسته 3.6.5 فول پکیج جوملا واسه نصب استفاده کردم اما باز وقتی بسته نمونه واسه افراد مبتدی رو انتخاب میکنم این ارور میاد
    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'SET SQL_MODE = "NO_AUTO_VALUE_ON_ZERO"' at line 1 SQL=SET SQL_MODE = "NO_AUTO_VALUE_ON_ZERO
    سلام از بسته نصبی نمونه برای مبتدیان استفاده نکنید . یه بسته نصبی دیگه رو دانلود ی خریداری کنید و تست کنید

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)