سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: مشکل در انجام کارهای مختلف در جوملا از ورود و خروج گرفته تا حذف و انتشار

تشکر شده 21 بار در 17 ارسال

مشکل در انجام کارهای مختلف در جوملا از ورود و خروج گرفته تا حذف و انتشار

سلام
    من از جوملا 3.8 استفاده میکنم و تا الان هم مشکلی نبود. امروز که رفتم سراغ سایت دیدم همه چیز بهم ریخته. مثلا وقتی در صفحه اصلی سایت میخوام وارد بشم با اینکه روی لاگین کلیک میکنم هیچ اتفاقی در ظاهر نمیافته (یعنی مثلا منوهایی که مخصوص کاربران هست رو نشون نمیده و ...) ولی در حقیقت وارد شده و وقتی میرم روی یکی از منوها کلیک میکنم بهم نشون میده که وارد شدم.
    یا هر چقدر روی دکمه خروج کلیک میکنم در ظاهر خارج نمیشه (یعنی این طور نیست که منوهای مخصوص کاربران مخفی بشن و ...) ولی وقتی روی یکی از منوها کلیک میکنم اون وقت نشون میده که خارج شده.
    یا مثلا با یک نام کاربری لاگین میکنم، در حالی که در قسمت کاربر یه کاربر دیگه رو نشون میده!!!
    در قسمت مدیریت هم مثلا میرم یه افزونه رو حذف کنم، وقتی میزنم حذف بشه دوباره صفحه رفرش میشه و همون افزونه رو تو لیست نشون میده در حالی که در واقع حذف شده و مثلا اگر برم یه منوی دیگه و برگردم مشخص میشه که حذف شده همین طور تو انتشار و حذف منوها یا ماژول ها و ...
    میزنم یه پلاگین رو غیر فعال کنه صفحه دوباره رفرش میشه. بعد که یه بار دیگه روش میزنم که فعال بشه تازه پیام دفعه قبلی رو نشون میده که یک پلاگین غیر فعال شد. دوباره که بزنم پیام دفعه قبل رو نشون میده که پلاگین فعال شد. انگار همه چیز دیر اتفاق میافته.
    خلاصه همه چیز ریخته بهم. خیلی روی این سایت زحمت کشیده بودم. همه افزونه هایی هم که از دیروز نصب کردم پاک کردم اما مشکل حل نشده.
    ویرایش توسط reza41 : 11-26-2017 در ساعت 01:53 PM

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

Admin
    تشکر شده 1,338 بار در 652 ارسال
    سلام

اگر بدون هیچ تغییری از سمت شما این مشکلات پیش آمده باید به پشتیبانی هاست خود مراجعه کنید ببینید این چند روز چه تغییری در سرور انجام دادند.
    با مواردی که شما بیان می کنید به نظر میرسد تغییراتی در کش سرور رخ داده باشد و یا آنرا جدیدا فعال کرده باشند

یا علی

4. کاربر مقابل از firoozmandan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

من چند افزونه نصب کردم که همه آنها را پاک کرده ام اما متاسفانه اتفاقی نیافتاد. از جمله افزونه acl manager و guru و ...
    آیا ممکنه این اشکالات از تغییراتی باشه که کامپوننت acl manager ایجاد کرده باشه که با حذف اون هم درست نشده باشه؟

Admin
    سلام
    شما در متن خود نوشتید :
    من از جوملا 3.8 استفاده میکنم و تا الان هم مشکلی نبود. امروز که رفتم سراغ سایت دیدم همه چیز بهم ریخته
    از این متن برداشت می شود که هیچ تغییری در سایت ندادید و خود بخود دچار مشکل شده است
    لطفا مجددا توضیح دهید آیا با نصب کامپوننتی این مشکل پیش آمد یا خود بخود؟

در صورتی که با نصب کامپوننتی این مشکل پیش آمده باید به آن رجوع کنید و نسبت به حذف آن اقدام کنید در غیر اینصورت با پشتیبانی هاست تماس بگیرید و مواردی که در پست قبل ذکر شد را جویا باشید

یا علی

7. کاربر مقابل از firoozmandan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

یک سری افزونه نصب کرده بودم که تا دیروز با وجودی که اونا نصب بودن هیچ مشکلی نبود. امروز این مشکلات درست شدن. و با اینکه اونا رو هم پاک کردم مشکل حل نشد.
    یه نکته دیگه اینکه الان وقتی وارد بخش مدیریت میشم به همه قسمت ها دسترسی دارم اما تا میرم قسمت تنظیمات کلی، ریدایرکت میشم به صفحه اصلی سایت!!
    با پشتیبانی هاست هم تماس گرفتم فعلا که جواب ندادن.

مشکل از طرف هاست و سرور بود. الان برطرف شد.

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    با سلام ما مشکل آپولد عکس در مکان مناسب را داریم نمیتونیم عکسو در جای مناسب بزاریم
    برای مثال عکس در صفحه فروش اقساطی در جای مناسب نیست
    /goo.gl/UahCuh
    لطفا راهنمایی کنید

Admin
    سلام
    روی تصویری از صفحه خود مشخص کنید منظور شما از جای مناسب دقیقا چیست! آیا تصویر بخشی از مطلب است یا تصویری باید به صورت ثابت در قالب قرار گیرد یا از طریق ماژول در برخی صفحات و موقعیت خاصی قرار گیرد؟!

لطفا اطلاعات دقیقتری در هنگام طرح سوال در اختیار ما قرار دهید

یا علی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)