سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مشکل در عملکرد اسلایدشو

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

مشکل در عملکرد اسلایدشو

سلام به همه.
    من توی سایتم از ماژول Slideshow CK استفاده میکردم. کاملا خوب بود و درست کار میکرد. چند روز پیش توی سایت تغییری دادم.. واقعیتش اینه که نمیدونم اون تغییر چی بود. فک کنم یک پلاگین رو فعال یا غیر فعال کردم یا یه چیز مشابه. از اون روز، دیگه ماژول من کار نمیکنه. فقط متن اسلایدها رو میاره و اونها رو روی هم میندازه. ولی اصلا تصاویر رو نشون نمیده.

یک اسلایدر دیگه نصب کردم (Unite Revolution). توی Preview همه چیز درسته.. اما وقتی توی موقعیت مورد نظرم، ماژولش رو فعال میکنم، باز هم همون مشکل هست و اصلا تصاویر رو نشون نمیده.
    از مدیر هاست خواستم تا Back up رو برای من restore کنه. این کار رو انجام داد.. اما باز هم مشکل به قوت خودش باقیه.
    پکیج اصلی سایت (طراحی اولیه) رو دوباره نصب کردم توی یک Sub domain دیگه. اسلایدر اونجا درست کار میکنه. اما توی سایت اصلی من درست کار نمیکنه.

نمیخوام برای علت مشکل، پیش داوری خاصی ایجاد کنم.. چون توی طراحی سایت متخصص نیستم.. اما فک میکنم باید مشکل ربطی به JQuery داشته باشه. علت این موضوع هم اینه که یه تصویر گنگی از تغییراتی که توی تنظیمات سایت دادم دارم و با جستجوهایی که کردم توی سایتهای دیگه، این عنوان JQuery خیلی به نظم آشنا هست. شاید هم دارم اشتباه میکنم.

آدرس سایت من:
    http://www.CarenImmigration.com/fa

ممنون میشم اگر بتونید با جزئیات راهنمایی کنید منو.

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)