سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: php7 و انتقال به هاست جدید

تشکر شده 39 بار در 32 ارسال

php7 و انتقال به هاست جدید

با سلام
    همانور که میدونید بعد از آپدیت جدید از سمت جوملا بعضی از پلاگین ها و تمپلیت ها به مشکل بر خوردند بعضا بعضی از پلاگین ها دیگه با php5.3 خوب کار نمیکنن..

من مجبور هستم که هاست جدیدی رو بخرم و اینکه بدبختی این هاستم رو 1ماه نیست که تمدیدش کردم... ایران سرور هاست فرانسه... یه چندتا سوال دارم لطفا راهنماییم کنید:

1. اینکه به نظرتون از چه شرکتی هاست بگیرم (میهن هاست رو تو سرم دارم) چون من از ایران سرور راضی راضی ام سرعتش عالیه فقط اینکه Php ش از سال 2013 همون 5.3 مونده...اذیتم میکنه و به من دایرکت ادمین رو پیشنهاد دادن بخرم که اصن با محیطش به قول گفتنیا حال نمیکنم...

2. میخوام یه Quick start template نصب کنم که کارایی خوبی داره ولی اینکه چطور می تونم اونرو نصب کنم با sample data تا مثل demo کل preset هاش حفظ بشه و من هم کل مطالبم که روی سایت هست باز بمونه (یا اینکه Copy past کنم اما سئو و index ش حفظ بشه)

3. انتقال به هاست دیگه seo و ctr و اینارو از بین میبره آیا؟

4. شروع کلا یه سایت از ائل بهتره یا اینکه همین رو داشته باشم و یه جوری گزینه 2 رو اجرا کنم...

5. بعد از انتقال به هاست مقصد... با هاست قبلیم حرکتی چیزی میشه برای قوی کردن هاست مقصد کرد یا نه؟

6. یه سوال هم در رابطه با سئو : من الان اگر اسم سایتم رو سرچ کنم همون نفر اولم اما محصولات رو بزنم معلوم نیست تو کدوم پیجش بیام این رو چطور درست کنم؟ چطور میشه که digickala مطلب رو 1ثانیه نیست که ساخت ولی توی نتایج اول باز میاد؟

یه مدت از دنیای سایت دور بودم و دوباره برگشتم
    لطفا راهنماییم کنید با تشکر.

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

Team
    تشکر شده 2,409 بار در 2,066 ارسال
    دروود

انتخاب هاست به موارد زیادی مربوط میشه
    مثل اپتایم بالا ، پشتیبانی خوب ، به روز بودن ، سخت افزار مناسب ، نوع و نیاز مورد استفاده شما ، شرایط تحریم و ...
    به راحتی به ایش شکل نمیشه چیزی رو بیان کرد ...

برای این که مطالب شما بمونه و بتونید سایت رو راه اندازی کنید میتونید بسته کوییک استارت بسازید که البته من به شما پیشنهاد نمیکنم چون کار ساده ای نیست
    میتونید بکاپ کامل بگیرید و از سرور مقصد بخواهید براتون راه اندازی کنند ... معمولا به صورت رایگان برای اولین بار این کار رو انجام میدن ... مخصوصا اگر پنل مدیریت هاست شما در مبدا و مقصد تفاوتی نداشته باشه

انتقال سئو رو از بین نمیبره ولی صدمه میزنه مخصوصا اگر زمان اپتایم نبودن سایت شما طولانی بشه

شما در قوی تر کردن هاست نمیتونید تاثیری بگذارید حتی اگر ریسلر باشید
    تنها کسی که میتونه کاری انجام بده مدیر سرور هست

باید برای منو ها و تک تک صفحات سایت و تک تک مطالب موارد سئو رو رعایت کنید و از تگ استفاده کنید و تبلیغ کنید و از تکنیک های بهینه سازی استفاده کنید ...
    در نهایت صبور باشید

شاد و سلامت در پناه ایزد

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.