سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ورود ادلیه به سایت

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

Unhappy ورود ادلیه به سایت

سلام دوستان من هفته پیش یک هاست و دامنه خریداری کردم.فایل نصبی جوملا رو درون پنل کاربریم آپلود کردم اما وقتی اسم سایت رو سرچ می کنم که ادامه ی نصب رو انجام بدم این اخطار رو میده.مشکل از کجاست؟
    If you are the owner of this website, please contact your hosting provider: [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

It is possible you have reached this page because:
    The IP address has changed.
    The IP address for this domain may have changed recently. Check your DNS settings to verify that the domain is set up correctly. It may take 8-24 hours for DNS changes to propagate. It may be possible to restore access to this site by following these instructions for clearing your dns cache

There has been a server misconfiguration.
    You must verify that your hosting provider has the correct IP address configured for your Apache settings and DNS records. A restart of Apache may be required for new settings to take effect.

The site may have moved to a different server.
    The URL for this domain may have changed or the hosting provider may have moved the account to a different server

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 1,716 بار در 1,204 ارسال
    سلام

برای این منظور باید با مدیر سرور تماس بگیرید! تنها کسی که میتونه این موضوع رو دقیق و کامل بررسی کنه مدیر سرور هستش

موفق باشید

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)