سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مشورت از دوستان به منظور راه اندازی پورتال+ فروشگاه

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

مشورت از دوستان به منظور راه اندازی پورتال+ فروشگاه

با سلام خدمت دوستان گرامی.
    من می خواستم یه پورتال راه اندازی کنم و کنارش هم یه فروشگاه آنلاین داشته باشم ( تا خرجش در بیاد فعلا!!!)
    حالا سوالم اینه که شما مامبو + virtuemart رو پیشنهاد می کنین یا استفاده از مامبو + یه cms اختصاصی برای تجارت الکترونیک؟!
    کدوم حالا SEO رو بهتر جواب می ده؟! همین طور استفاده از مامبو روی یک هاست و اون cms روی یک هاست دیگر بهتره یا جفتشون روی یک هاست؟! استفاده از دومین مجزا و یا دومین مشترک برای جفتشون؟!
    لطفا نظراتون رو بذارین که یه 3- 4 روزه دارم با خودم کلانجار می رم که کدوم یکی بهتره؟!!!

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

پاسخ : مشورت از دوستان به منظور راه اندازی پورتال+ فروشگ

سلام
    البته من کارشناس نیستم ولی طبق تجربه این یه ساله :
    1- مامبو که واقعا" برای هر سایتی خوب جواب می ده . VIRTUEMART رو من یه مدت امتحان کردم . مشکلی نداشت . حالا بستگی داره که چه امکاناتی بخوای که لازم باشه اختصاصی استفاده کنی . ولی چون من با سیستم پرداخت و غیره هم مشاوره کردم ، همشون با این سیستم هم کار می کنن .
    2- SEO بستگی به خیلی چیزا داره . من خودم الان یه ساله که دارم در کنار کار روی سایتم روی سئو هم براش کار می کنم . توی این یه سال رنکینگم 3 شده . البته فکر کنم بد نباشه . ولی صحبتی که با دوستان مامبو داشتم ، گفتن کامپوننتهای تجاری حرفه ای خاصی برای مامبو دارن که الان دارم باهاشون مذاکره می کنم . برای سئو من فکر کنم اگه یه سایت HTML ساده هم داشته باشی ولی اصولش رو خوب رعایت کنی ، پیشرفت کنه
    3- به نظر من برای انتخاب هاست باید ببینی سایتت چه جوریه ، اگه مثل سایت من محصولات فروشگاهت با موضوعات سایتت در ارتباطه ، فکر کنم همزمان با هم قطع و وصل شه ، بهتر باشه !!!
    4- اگه دو تا دومن داشته باشی فعالیت سئو هم دوبرابر می شه . در کل من الان خودم دو تا دومین دارم ولی هر دو شون رو روی هم انداختم . اینجوری من که راحت تر بودم .

به هر حال موفق باشی

پاسخ : مشورت از دوستان به منظور راه اندازی پورتال+ فروشگ

امکاناتی که می خوام رو متاسفانه virtuemart چندان ساپورت نمی کنه و باید یا خودم براش ماژول بنویسم ( که صد سال طول می کشه !!! ) یا دست به جیب مبارک ببرم و از مامبولرن بخرم ...
    خودم فکر می کنم اینکه جفتشون رو یک هاست باشه خیلی بهتر باشه ، این جوری می تونم ماژول های اون یکی رو بدم به مامبو ( از طریق تعریف ماژول جدید ) - مثلا آخرین محصولات و این چیزا...
    اما خوب چیزی که هست SEO برام خیلی مهمه ، مقالات SEO زیادی خوندم ، حتی تحقیق هایی هم روش داشتم ، اما تا حالا به این مورد برخورد نکردم که دو تا دومین داشته باشند بهتره یا یک دومین؟!!!
    راستی اسم SEO اومد یادم به یک مطلب افتاد و اون اینکه دامنه .ir به اندازه .com می تونه rank به دنبال داشته باشه و یا کمتر؟! اکثرا می گن به نظر میاد کمتر باشه ، اما خوب تو منبع مطمئنی ندیدم اینو و دلیل قانع کننده ای رو برام نداشتن ، لطفا اینو هم در نظر بگیرین تو مطالبتون...
    با تشکر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)