سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: سازگاری با اینترنت اکسپلورر 8 - 7 -6 Internet Explorer compatibility

تشکر شده 1,716 بار در 1,204 ارسال

پاسخ : سازگاری با اینترنت اکسپلورر 8 - 7 -6 Internet Explorer compatibil

یکی از معروفترینهاش رو میگم ! فرانت پیج که البته Microsoft Expression Web 2 خیلی بهتر شده، اما بازم یه سری مشکلات داره.

قبول ندارم که از xp پایدارتر بود، خیلیا این صحبت شما رو دارن. اما من قبول ندارم. هرچند نباید فقط به پایداری توجه داشت!

اما قبول دارم، ویندوز 7 خیلی بهتره و بدون شک ویندوز خوبی از کار در میاد (حداقل بهتر از ایکس پی و ویستا!)، اما کاشکی اینترنت اکسپلورر و مدیا پلیر روش نصب نباشه تا حق انتخاب داده بشه!

حالا چرا انقدر به فکر مایکروسافت افتادی که طرفداری کنی؟!؟! نکنه شما هم جزء مایکروسافتی اینا هستی ؟ olice:

یا حق

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 3 بار در 3 ارسال

یکی از معروفترینهاش رو میگم ! فرانت پیج که البته Microsoft Expression Web 2 خیلی بهتر شده، اما بازم یه سری مشکلات داره.
    خوب خود شما هم که می گی خیلی بهتر شده، front page با اومدن office 2007 که همزمان با اون expression web هم در پکیج جدایی عرضه شد تقریبا به کل کنار رفت، در حال حاضر محیط اصلی که من ازش برای وب ازش استفاده می کنم همین expression web هست و مشکلی هم نداشتم باهاش. منکر این نمیشم ادیتور هایی با قدرت بیشتر هم وجود دارند اما ضعیف بودن یا به نوعی قوی تر بودن دیگر ادیتور ها رو نمیشه مشکل دار بودن ادیتور دیگه دونست. به طور مثال expression web در مقابل visual studio حرف زیادی برای گفتن نداره، اما دلیل بر مشکل دار بودن اون نیست.
    قبول ندارم که از xp پایدارتر بود، خیلیا این صحبت شما رو دارن. اما من قبول ندارم. هرچند نباید فقط به پایداری توجه داشت!
    در مورد ویستا صحبت نمی کنم چون با اومدن 7 دیگه زیاد جایی برای حرف زدن برای مشکلات نذاشته. ولی قبول دارم که مشکلاتی داشت، مشکلی که بیشتر از همه اعصاب منو خورد می کرد UAC بود که خدا رو شکر تو 7 به کل رفع شد وگرنه از نظر سرعت کار باهاش مشکل چندانی نداشتم. (با اینکه مشکلی نداشتم ولی قبول دارم بیش از حد سنگین بود)
    اما کاشکی اینترنت اکسپلورر و مدیا پلیر روش نصب نباشه تا حق انتخاب داده بشه!
    روش نصب هست اما مایکروسافت امکان حق انتخاب رو به شما داده. می تونید از control panel> default program برنامه ای رو که مد نظرتون هست به صورت default قرار بدید.
    حالا چرا انقدر به فکر مایکروسافت افتادی که طرفداری کنی؟!؟! Shocked نکنه شما هم جزء مایکروسافتی اینا هستی ؟ police
    من سال هاست به مایکروسافت وفا دارم

عزیز جان، سر چی داری بحث میکنی ؟! کلاً مایکروسافت نمیخواد استاندارها رو قبول کنه!! O0

expression web هم بله، بازم میگم بهتر شده، اما هنوز کاملاً استاندارد نیست! dreamweaver و به خصوص CS4 بهتره.

منظور از اینکه میگن حق انتخاب باشه این نیست که شما بتونی دیفالت را تغییر بدی!!! منظور اینه که برنامه ای روی سیستم عامل نباشه تا کاربر بره و بهترین رو انتخاب کنه. من خودم خیلی از مدیا پلیر خوشم نمیاد، و به نظرم فقط جنگولک بازی کرده توش ! برنامه ای که دست و بال آدم بستس به درد نمیخوره!

اگر راست میگه JetAudio و فایرفاکس رو بزاره رو ویندوز و اونموقع آمار گیری کنه و ببینه از کدوما بیشتر استفاده میکنن!!!!!!!!!!!! مشخصه به دلیل کاربرد بهتر هر دو برنامه که گفتم کسی به اینترنت اکسپلورر و مدیا پلیر نگاه هم نمیکنه. البته منکر این نیستم که مایکروسافت خوبه! اما بهتره بیاد و کمی منطقی باشه. شما هم سعی کن کمی بهتر به موضوع نگاه کنی و انقدر بی خودی وفادار نباشی.

یا حق

عزیز جان، سر چی داری بحث میکنی ؟! Afro
    صحبت می کنم نه بحث، اگر با صحبت مخالفی می تونم تمومش کنم
    منظور از اینکه میگن حق انتخاب باشه این نیست که شما بتونی دیفالت را تغییر بدی!!! منظور اینه که برنامه ای روی سیستم عامل نباشه تا کاربر بره و بهترین رو انتخاب کنه. من خودم خیلی از مدیا پلیر خوشم نمیاد، و به نظرم فقط جنگولک بازی کرده توش ! برنامه ای که دست و بال آدم بستس به درد نمیخوره!
    این نظر شماست، از نظر من باید موقع نصب یک سیستم عامل تمامی امکانات لازم از جمله همون player و browser درش وجود داشته باشه که در صورت در دسترس نبودن برنامه ها کاربر لنگ نمونه. وجود برنامه های پیش فرض روی یک سیستم عامل هیچ وقت دست کاربر رو نمی بنده، باز هم کاربر می تونه بهترین گزینه رو انتخاب کنه، اما فقدان اون در شرایطی می تونه مشکل ایجاد کنه. اگر به این شکل بخوایم در نظر بگیریم linux هم نباید firefox رو روی سیستمش نصب می کرد به صورت پیش فرض چون ممکنه کاربری قصد استفاده از مرورگر دیگه ای رو داشته باشه. ضمنا از نظر من مایکروسافت کار اشتباهی نمی کنه، استفاده از محصولات خود بر روی سیستم عامل خودش کار اشتباهیه؟
    سوء تفاهم نشه که من طرفداری خاصی از وجود ie یا مدیا پلیر روی ویندوز نمی کنم، با وجود ie حتی خودم هم از ff استفاده می کنم.
    اگر راست میگه JetAudio و فایرفاکس رو بزاره رو ویندوز و اونموقع آمار گیری کنه و ببینه از کدوما بیشتر استفاده میکنن!!!!!!!!!!!! مشخصه به دلیل کاربرد بهتر هر دو برنامه که گفتم کسی به اینترنت اکسپلورر و مدیا پلیر نگاه هم نمیکنه. البته منکر این نیستم که مایکروسافت خوبه! اما بهتره بیاد و کمی منطقی باشه.
    شما باشی میای محصولات شرکت دیگه رو روی سیستم عامل خودت نصب کنی در شرایطی که خود شما همون نرم افزار ها رو داری؟ از نظر من این حرف شما غیر منطقیه!!
    شما هم سعی کن کمی بهتر به موضوع نگاه کنی و انقدر بی خودی وفادار نباشی.
    در عین حال که وفا دارم اما تعصب خاصی هم روی محصول خاصی ندارم، در مورد استاندارد ها که گفتی بله، مایکروسافت از اول استاندارد های w3c رو زیر پا گذاشت و حالا هم داره چوبش رو می خوره. اما سایر محصولات بزرگ دیگه اون رو هیچ وقت به خاطر این اشتباه نادیده نمی گیرم و همچنان معتقدم غول نرم افزاری دنیا برازنده ی این شرکته
    موفق باشید O0

صحبت می کنم نه بحث، اگر با صحبت مخالفی می تونم تمومش کنم
    نه عماد جان، هرکسی حق صحبت کردن داره. بحث هم ایرادی نداره. همین بحث ها هستش که باعث پیشرفت و افزایش اطلاعات میشه. اما شما میگی مرغ یه پا داره و من میگم اصلاً پا نداره!!!! O0

شما باشی میای محصولات شرکت دیگه رو روی سیستم عامل خودت نصب کنی در شرایطی که خود شما همون نرم افزار ها رو داری؟ از نظر من این حرف شما غیر منطقیه!!
    خدارو شکر نه سیستم عامل ساختم و نه تو فکرش هستم!! :angel: اما همچنان همون نظر رو دارم و اگر چیزی بهتر از نرم افزار خودم پیدا کنم، شک نکن برای اینکه کاربران من اذیت نشن اون رو ارائه میدم. خیلی وقتا منطق، بی منطقی در نظر دیگران هستش!

همچنان معتقدم غول نرم افزاری دنیا برازنده ی این شرکته
    اما من غول نرم افزاری نمیبینم!! شاید بچه غول باشه اما غول نیست ;D به نظر من آدوب یا گوگل از مایکروسافت برتر هستن. البته بازم میگم هرکسی حق انتخاب داره و هرچیزی که دوست داره رو میتونه وفادار بهش باشه O0

راستی، شما که وفادار هستی به مایکروسافت. تا حالا کدوم سیستم عاملش رو یا نرم افزارش رو خریداری کردی ؟! منظورم اینه که از خوده مایکروسافت تهیه کنی نه اینکه بری بقالی و سیدی کپی شده و کرک شده و ... . O0 olice:

شما هم موفق باشی.

یا حق

تشکر شده 137 بار در 90 ارسال

دوستان به عنوان تاپیک دقت کنید !

این طور مسائل رو در پیغام خصوصی هم میشه دنبال کرد !

یا علی

اما همچنان همون نظر رو دارم و اگر چیزی بهتر از نرم افزار خودم پیدا کنم، شک نکن برای اینکه کاربران من اذیت نشن اون رو ارائه میدم. خیلی وقتا منطق، بی منطقی در نظر دیگران هستش! Wink
    نمیدونم والا، شاید در شرایطی که شما همون محصول رو نداشته باشی از محصول شرکت دیگه ای استفاده کنی در غیر این صورت از نظر من نابودی محصول خودته. مثلا فرض کن مایکروسافت روی ویندوز firefox نصب کنه، با کار این رسما ie رو به نابودی کشونده یا مثلا apple بیاد به جای safari، اپرا رو نصب کنه و همینطور گوگل مسلما در سیستم عاملی که قصد داره بسازه، chrome رو نصب می کنه. نصب نکردن اون ها و یا سایر نرم افزار هایی که پایه محسوب میشن باعث نقض در خود سیستم عامل میشه.
    راستی، شما که وفادار هستی به مایکروسافت. تا حالا کدوم سیستم عاملش رو یا نرم افزارش رو خریداری کردی ؟! منظورم اینه که از خوده مایکروسافت تهیه کنی نه اینکه بری بقالی و سیدی کپی شده و کرک شده و ... . Afro police Wink
    عدم خرید نرم افزار ها به صورت رسمی دلیل بر این نمیشه که از محصول/شرکت خاصی طرفداری نکنم البته قیمت های اونا به پول ما یه مقدار گرون در میاد مثلا بنده زندگیم رو بفروشم بازم نمی تونم 4000$ جور کنم برم visual studio بخرم :دی

پ.ن: بگذریم، اختلاف نظر ها زیاده، بخصوص بین open source گرایان که رابطه خوبی با microsoft ندارن و close source گرایان و با توجه به اینکه اینجا ماشاله همه open source گرا هستن، صحبت در مورد microsoft ومحصولات اون یه کم خطرناکه، یهو دیدی بن کردن ما رو ;D
    موفق باشید

نه عماد جان، کسی شما رو بن نمیکنه. شما یکی از افراد گل این انجمن هستی.

الانم فقط یه خورده گفتگوی تمدنها بود اینجا که ظاهراً داریم از بحث اصلی خارج میشیم. olice:

در هر صورت اگر واقعاً از طرفداران مایکروسافت هستی یه انجمن به زبان فارسی بساز و به مشکلات کاربران محصولات مایکروسافت رسیدگی کن، هم پر بازدید میشه انجمنش، و هم دین خودت رو به مایکروسافت ادا میکنی. (مطمئناً روزی 1000 تا سوال باید جواب بدی و 100000 تا هم مشکل رو حل کنی.) میتونی رو کمک من حساب کنی.

یا حق

Admin
    تشکر شده 1,338 بار در 652 ارسال

لطفا به این بحث در این قسمت ادامه ندید ! در صورت نیاز ، تاپیک جدیدی باز کنید و با رعایت اصول و احترام در این رابطه بحث کنید .

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

[quote author=فیروزمندان link=topic=20939.msg111031#msg111031 date=1248810555]
    سلام

روی قالب سایت جدید مامبولرن کار میکردم به مشکلی در z-index برخوردم .با z-index در اینترنت اکسپلورر 8 به مشکل برخوردم . هر چند گفته میشه در نسخه بتا این مشکلات هست و در نسخه استیبل مشکل حل شده ! اما باز در نسخه استیبل مشکل مشاهده میشه .
    البته این مشکل با کلیک روی compatibility view در Internet Explorer 8 حل میشد اما نمیشد به همه کاربرها گفت که باید روی compatibility view کلیک کنند .

این بود که شروع به جستجو برای حل این مشکل کردم . و در نهایت به تگی برخوردم که خیلی از مشکلات رو به راحتی حل میکنه .

تا حالا شده قالبی که درست کردید و در IE 7 به درستی لود میشه ، در IE8 به مشکل بخوره ؟
    آیا شده بخوایید بدون اینکه کاربر روی گزینه compatibility view کلیک کنه مشکل سایت حل بشه ؟

با استفاده از متا تگ زیر شما میتونید به IE8 بگویید سایت رو با خاصیت IE7 نمایش بده
    یا به صورت پیشفرض compatibility view فعال باشه
    یا ....

[/quote]
    با سلام
    آقاي فيروزمندان

اين تگ رو كجا بايد وارد كرد
    ضمنا آيا بدرد اكسپلورر 6 هم مي خوره يا نه

ممنون از كمكتون
    موفق
    يا علي

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین