سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: در کدام قسمت مامبو کمبود حس میکنی؟

تشکر شده 2 بار در 1 ارسال

در کدام قسمت مامبو کمبود حس میکنی؟

سلام

قبل از هر چیزی میخوام یک خواهش کنم از دوستان لطفا همه کسانی که نسبت به گسترش و مطابق سازی این پروژه با زبان فارسی و در کل به توسعه مامبو فارسی اهمیت میدن و آرزومند افزایش سازماندهی در هسته پشتیبانی کاملا حرفه ای هستند لطفا پس از ورود حتما نظرات رو همراه با توضیح مختصر بیان کنند چرا که توسط یک کانالی احتمالا(این مسله کلا بستگی به نتیجه این نظرسنجی داره چرا که میبایست یک شخصی رو متقاعد کنم) یک حرکت بسیار موثر صورت میگیره (درکنار گروه مامبولرن و خارج از فعالیت های این گروه ولی هماهنگ با مامبو فارسی) که
    اولا تحول بزرگی در بخش توسعه
    دوما فعالیت های بسیار عالی در مبحث خدمات رسانی به کاربران مامبو فارسی صورت میگیره

بدلیل مشخص نبودن پایان نظرسنجی قبل از اجرا کیس مورد نظر رو اعلام نمیکنم

سوالات:

بنظر شما کاربران مامبوی فارسی در کدام بخش از مامبوی فارسی کمبود احساس میشود؟لطفا پس از انتخاب در صورت امکان دلیل رو هم بیان کنید
    در تمامی موارد زیر منظور بخش فارسی میباشد

-قالب ( تمپلیت و گرافیک) فارسی
    - کامپونت - مامبوت - ماژول فارسی
    - مقالات و اموزش ها فارسی

ضمنا هدف از این عملکرد در درجه نخست فقط و فقط ارایه خدمات بیشتر و بهتر به کاربران فارسی زبان میباشد
    تشکر پیشاپیش از دوستان و عزیزانی که همکاری میکنند

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 10 بار در 9 ارسال

پاسخ : در کدام قسمت مامبو کمبود حس میکنی؟

خوب ببین سیاوش جان ما تو مامبو هیچ نوع کمبودی نداریم!
    شما هر چیزی که بخوای هست!
    ممکنه از سمت ما فارسی و ارائه نشده باشه اما موجوده یا به راحتی قابل تهیه هست!
    حتما یک قسمت به عنوان لیست درخواستها به زودی ایجاد میشه !
    اما اگه شما بگب دقیق چی مسخوای بهتر میشه راهنمایی کرد

تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

علاوه بر تایید حرف آقا محمد این نکته رو اضافه کنم که تا حالا هم اگر چیزی ترجمه و استاندارد سازی شده بنا بر درخواست کاربران بوده، پس اگر نیازی هم بوجود بیاد تیم بسرعت مقدمات رفع نیاز و ارایه راهکار رو انجام میده.

Admin
    تشکر شده 1,338 بار در 652 ارسال

سلام

از اينكه ميبينم شما هم براي توسعه مامبو درست بكار شديد خوشحالم .

شايد بشه گفت يكي از مواردي كه كمبود اون احساس ميشه قالب فارسي هست . ( البته رايگان )
    مورد بعدي كامپوننتهاي اختصاصي براي سايتهاي فارسي و ايراني هست . مواردي كه با تامين اونها باعث ميشه سايتهاي بيشتري جذب مامبو بشن و ...

ما سعي خودمون رو كرديم كه مهمترين و ضروري ترين كامپوننتها رو آماده كنيم اما اين قسمت جاي كار زيادي داره ...

يا علي

تشکر شده 32 بار در 30 ارسال

محسن جان
    [quote author=فیروزمندان link=topic=2840.msg17468#msg17468 date=1162705073]

شايد بشه گفت يكي از مواردي كه كمبود اون احساس ميشه قالب فارسي هست . ( البته رايگان )
    [/quote]
    توی این قسمتش رو من حساب کنید برای فارسی سازی قبلا هم این کار و کردم فکر کنم اوایل آغاز به کار مامبو لرن
    اگه چیز خاصی هست بفرستید من انجامش بدم

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

مورد بعدي كامپوننتهاي اختصاصي براي سايتهاي فارسي و ايراني هست . مواردي كه با تامين اونها باعث ميشه سايتهاي بيشتري جذب مامبو بشن و ...
    ما سعي خودمون رو كرديم كه مهمترين و ضروري ترين كامپوننتها رو آماده كنيم اما اين قسمت جاي كار زيادي داره ...
    [/quote]

محسن جان اصل کاری ها رو گفتی چونکه اگه دقت کرده باشید این موارد حتی در سایت مامبولرن فارسی هم خیلی دیر به دیر بروز میشه و برای مثال آخرین چیزی که به قسمت دانلود مامبولرن افزوده شده مربوط به یک ماه و خورده ای پیش هستش .
    البته این درسته که مامبوی مامبولرن واقعاً عالی هستش و دوستان دارند تنها به خاطر دلشون فعالیت می کنند ولی اگر این قسمت ها همیشه بروز میشد و جایی مثل مامبو ایکس چنچ بصورت فارسی وجود داشت خیلی خوب میشد .

ارادتمند شما ، بهمنی

خوب ببین مرتضی جان

این فکر اشتباهه که کاربرا فکر کنن حتما باید تیم مامبولرن همه چیز رو در اختیار شما قرار بده!!
    شما هم باید استین بالا بزنید و به این پروژه کمک کنید!
    OpenSource یعنی همین! گسترش فقط کار ما نباید باشه!
    شما یه قالب پیدا کن که لایسنسش GPL باشه فارسشی کن! ما با نام خودت منتشر میکنیم!
    حالا این موضوع نباید فقز درباره قالب باشه هر چیزی که میتونید انجام بدید جاییشم مشکل داشتید تیم کمک میکنه که .....

یا علی بگید و ....

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

[quote author=محمد link=topic=2840.msg17476#msg17476 date=1162715819]
    خوب ببین مرتضی جان

این فکر اشتباهه که کاربرا فکر کنن حتما باید تیم مامبولرن همه چیز رو در اختیار شما قرار بده!!
    شما هم باید استین بالا بزنید و به این پروژه کمک کنید!
    OpenSource یعنی همین! گسترش فقط کار ما نباید باشه!
    شما یه قالب پیدا کن که لایسنسش GPL باشه فارسشی کن! ما با نام خودت منتشر میکنیم!
    حالا این موضوع نباید فقز درباره قالب باشه هر چیزی که میتونید انجام بدید جاییشم مشکل داشتید تیم کمک میکنه که .....

یا علی بگید و ....
    [/quote]

یکی از اهداف اپن سرس در اختیار گذاشتن تجربیات حرفه ای ها برای پیشرفت بیشتر آماتورها و تبدیل شدن به حرفه ای هست. پس شما آستین بالا بزنید و شروع کنید. ما هم شما رو یاری میکنیم که حرفه ای بشید. این دقیقا اتفاقی هست که برای خود ما هم افتاده ! حالا با راهنمایی دوستان ایرانی و خارجی و یا کتاب و سایت و ...

تشکر شده 2 بار در 1 ارسال

[quote author=محمد link=topic=2840.msg17403#msg17403 date=1162627522]
    خوب ببین سیاوش جان ما تو مامبو هیچ نوع کمبودی نداریم!
    [/quote]
    محمد جان در مورد این صحبت شما باید عرض کنم که شما کمبودی احساس نمیکنی درسته !! ولی کاربرانی که مثل شما تخصصی مامبو کار نمی کنند چی؟ آیا اونها هم از نداشتن قالب و کامپونت و . . متنوع کمبود احساس نمیکنند؟
    [quote author=جواد احمدزاده link=topic=2840.msg17421#msg17421 date=1162651689]
    علاوه بر تایید حرف آقا محمد این نکته رو اضافه کنم که تا حالا هم اگر چیزی ترجمه و استاندارد سازی شده بنا بر درخواست کاربران بوده، پس اگر نیازی هم بوجود بیاد تیم بسرعت مقدمات رفع نیاز و ارایه راهکار رو انجام میده.
    [/quote]
    ماشالله شما هم که بی نیازی! ما خواستیم یه کمکی کرده باشیم ! شما میگی گروه انجام میده؟ اگه بی دبی کردم ببخشید

از اينكه ميبينم شما هم براي توسعه مامبو درست بكار شديد خوشحالم .

يا علي
    [/quote]
    مثل همیشه مقتدر و خوشفکر
    محسن جان فقط جهت کمک این پیشنهاد رو دادم تا بعنوان زیر مجموعه مامبولرن یک بخش رو روی یک دومین مستقل اما وابسته به مامبو انجام بدم ..بعد از اتمام پروژه برنامه نویسی خودم دیگه سفارش برنامه نویسی میخوام کمتر قبول کنم برم تونخ کمک به خلق خدا با خودم فکر کردم یک بخش مامبو که کمتر روش مانور هست رو انتخاب کنم(با پیشنهاد دوستان) انجام بدم مصلا قالب فارسی یا کامپونت ها
    حالا اگه این کار ما مشکلی داره صرفنظر کنم

یکی از دوستان میخواد روی یک بخش سرمایه گذاری کنه میخواستم از اون توی این کار استفاده کنم به هر صورت یک نوع گسترش مامبو هست دیگه حالا شما تصمیم گیرنده نهایی اگه موردی هست بگید

[quote author=siavashmusic link=topic=2840.msg17511#msg17511 date=1162751035]
    محمد جان در مورد این صحبت شما باید عرض کنم که شما کمبودی احساس نمیکنی درسته !! ولی کاربرانی که مثل شما تخصصی مامبو کار نمی کنند چی؟ آیا اونها هم از نداشتن قالب و کامپونت و . . متنوع کمبود احساس نمیکنند؟
    [/quote]
    خوب ببین سیاوش جان شما منظور منو درست متوجه نشدی یا من درست نگفتم!
    بهر حال...
    منظور من امکانات مامبو بود نه اون چیزی که ما ارائه دادیم و میدیم!
    آقای احمدزاده هم فقط قصدش کمک بود و نظر سوء نداشتند!
    شما هم اگر توانایی داری که بتونی کمک کنی نیاز به ایجاد بخش مستقلی نیست! ما از شما دعوت میکنیم به تیم ما بپیوندید!
    شما اینجا رو میبینید ما با خیلی چیزای دیگه هم دست به گریبانیم.

تا به الان که کاربری نبوده از مامبولرن ناراضی باشه یا مثلا کارش لنگ بمونه! ای کاش یکم منصف تر بودید! درسته ما یه تخصصی رو داریم اما ما هم مثل بقیه از صفر شروع کردیم و حالا داریم کمک میکنیم! شما هم اگه میتونی "یاعلی"

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین