سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: انتخاب سطح دسترسی فوکا دانلود در Frontend

تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

انتخاب سطح دسترسی فوکا دانلود در Frontend

سلام دوستان.

در کامپوننت فوکا دانلود میخوام هنگام آپلود فایل از داخل خود سایت (نه مدیریت) سطح دسترسی عمومی/اعضا/ویژه رو بشه انتخاب کرد.
    در Admin وقتی میخوایم فایل جدید آپلود کنیم چنین امکانی هست، که میخوام این امکان در خود سایت (Frontend) هم ایجاد شه.
    احتمالا با چند خط کد کارم راه میفته. کسی از دوستان میتونه کمکم کنه؟

من میخوام تمام فایل*هایی که در سایت آپلود میشه سطح دسترسی "اعضا" به صورت پیش فرض داشته باشه.
    الان در فوکا هر فایلی که در بخش کاربری سایت آپلود میکنیم اتوماتیک دسترسی عمومی داره که نمیخوام اینطور باشه.
    و مطلب دیگه اینکه میخوام مهمانان سایت نتونند فایل*ها رو دانلود کنند و با کلیک روی گزینه دانلود، فرم ورود به سایت باز شه.
    چنین امکانی در فوکا هست.
    ولی فقط از بخش مدیریت میشه این کار رو کرد.
    به این طریق که هر فایلی که میخوام اضافه کنم در انتهای همون صفحه یک گزینه هست به نام "نمایش فایل غیرقابل دسترس"
    دقیقا همون چیزی هست که من میخوام.
    ولی میخوام این انتخاب رو بشه از داخل خود سایت هم انجام داد.
    دوستان لطفا راهنمایی کنند این دو پارامتر یعنی "انتخاب سطح دسترسی" و "نمایش فایل غیرقابل دسترس" رو چه طور به صفحه آپلود فایل در بخش کاربری فوکا دانلود اضافه کنم؟

اگه اضافه کردن این دو پارامتر خیلی سخته و دردسر داره، لطفا بگید چه طوری به طور پیش فرض تنظیم کنم سطح دسترسی فایل*های جدیدی که آپلود میشه "اعضا" انتخاب شه و گزینه "نمایش فایل غیرقابل دسترس" که الان در بخش admin وجود داره ، به طور خودکار تیک بخوره؟

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط battle [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    سلام دوستان.

در کامپوننت فوکا دانلود میخوام هنگام آپلود فایل از داخل خود سایت (نه مدیریت) سطح دسترسی عمومی/اعضا/ویژه رو بشه انتخاب کرد.
    در Admin وقتی میخوایم فایل جدید آپلود کنیم چنین امکانی هست، که میخوام این امکان در خود سایت (Frontend) هم ایجاد شه.
    احتمالا با چند خط کد کارم راه میفته. کسی از دوستان میتونه کمکم کنه؟

من میخوام تمام فایل*هایی که در سایت آپلود میشه سطح دسترسی "اعضا" به صورت پیش فرض داشته باشه.
    الان در فوکا هر فایلی که در بخش کاربری سایت آپلود میکنیم اتوماتیک دسترسی عمومی داره که نمیخوام اینطور باشه.
    و مطلب دیگه اینکه میخوام مهمانان سایت نتونند فایل*ها رو دانلود کنند و با کلیک روی گزینه دانلود، فرم ورود به سایت باز شه.
    چنین امکانی در فوکا هست.
    ولی فقط از بخش مدیریت میشه این کار رو کرد.
    به این طریق که هر فایلی که میخوام اضافه کنم در انتهای همون صفحه یک گزینه هست به نام "نمایش فایل غیرقابل دسترس"
    دقیقا همون چیزی هست که من میخوام.
    ولی میخوام این انتخاب رو بشه از داخل خود سایت هم انجام داد.
    دوستان لطفا راهنمایی کنند این دو پارامتر یعنی "انتخاب سطح دسترسی" و "نمایش فایل غیرقابل دسترس" رو چه طور به صفحه آپلود فایل در بخش کاربری فوکا دانلود اضافه کنم؟

اگه اضافه کردن این دو پارامتر خیلی سخته و دردسر داره، لطفا بگید چه طوری به طور پیش فرض تنظیم کنم سطح دسترسی فایل*های جدیدی که آپلود میشه "اعضا" انتخاب شه و گزینه "نمایش فایل غیرقابل دسترس" که الان در بخش admin وجود داره ، به طور خودکار تیک بخوره؟
    دوستان مشکلم حل شد.
    از طریق دیتابیس و جداول مربوط به فوکادانلود ، بخش Structure.
    در این قسمت access و unaccessible_file حالت پیش فرض رو از صفر به یک تغییر دادم.

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.