سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: مشکل در نمایش تاریخ و نام مجموعه در صفحه اصلی

تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

مشکل در نمایش تاریخ و نام مجموعه در صفحه اصلی

سلام دوستان عزیز ؛

پس از چندین سال استفاده از مامبو بالاخره مهاجرت کرده و شروع به استفاده از جوملا و نیاز به توضیح نیست که نسخه جوملا فارسی کردیم ...

کد:
    http://www.shahrsakhtafzar.com/images2/IT90/
    این لینک را ببینید . مشکلی که ما داریم اینه که هر جوری تنظیم میکنیم که توی منوی اصلی نام مجموعه + نمایش درستی از تاریخ داشته باشیم ، نداریم ! این در حالیه که وقتی Fresh جوملا را نصب کردیم این مشکل نبود .

همچنین مرتب سازی مطالب بر اساس تاریخ هم اکثراً به مشکل میخوره . من در قسمت مدیریت مطالب > انتخاب ها و از توی تنظیمات منوی اصلی تنظیمات را اعمال میکنم و به خصوص در مورد نمایش مجموعه اصلاً تاثیری نداره برای صفحه اصلی با اینکه در قسمت منوی اصلی این تنظیمات از عمومی استفاده میکنه ( من دستی هم تست کردم . )

این مشکل نکته جالبش اینجاست که در صفحه خود مطلب به درستی آیکون ها ، تاریخ و ... نمایش داده میشه .

مشکل چیه دقیق ؟ کش که نیست احیاناً ؟ [من ذخیره ساز را رفتم خالی کنم و چیزی توش نبود البته ...]

این بهم ریختگی تاریخم جالب شده . البته باید بگم که من فایل fa-IR.ini پوشه language را ادیت کرده بودم ( به خاطر اینکه میخواستم ساعت و... نزنه برای نمایش مطالب در صفحه اصلی ) ولی الان دوباره فایل اصلی را ریختم ( لازم به ذکر که وقتی من ادیت کردم مشکل خاصی نبود )

باتشکر
    ویرایش توسط Shahryar_NEO : 04-25-2012 در ساعت 07:16 AM

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

من دوباره تست کردم در قسمت منوی اصلی که میرم ، در قسمت گزینه های مطلب ، تمامی قسمت ها از من فرمان میگیره به جز نمایش مجموعه !

Team
    تشکر شده 1,221 بار در 1,047 ارسال
    [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

[مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

نقل قول نوشته اصلی توسط shmata [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

اصلاً خوندی چی نوشتم ؟!؟!

چه ربطی داره برادر آخه ؟!

تشکر شده 2,056 بار در 1,618 ارسال
    سلام
    این لینک را ببینید . مشکلی که ما داریم اینه که هر جوری تنظیم میکنیم که توی منوی اصلی نام مجموعه + نمایش درستی از تاریخ داشته باشیم ، نداریم ! این در حالیه که وقتی Fresh جوملا را نصب کردیم این مشکل نبود .
    قالبتون از دستورات لغو كننده براي اعمال تغييرات روي كامپوننت هااستفاده كرده. به هم ريختگي به خاطر وجود پوشه زير توي قالبتونه:
    html/com_content
    پوشه ي com_content رو ويرايش كنيد واسمش رو يك نام دلخواه بذاريد و ببينيد مشكل به هم چسبيدگي حروف درست ميشه يا نه. اگر درست شد كه بايد با شركت جوملآرت تماس بگيريد براي گزارش باگ توي قالب
    همچنین مرتب سازی مطالب بر اساس تاریخ هم اکثراً به مشکل میخوره . من در قسمت مدیریت مطالب > انتخاب ها و از توی تنظیمات منوی اصلی تنظیمات را اعمال میکنم و به خصوص در مورد نمایش مجموعه اصلاً تاثیری نداره برای صفحه اصلی با اینکه در قسمت منوی اصلی این تنظیمات از عمومی استفاده میکنه ( من دستی هم تست کردم . )
    براي اين مشكلتون يك اسكرين شات قرار بديد. متوجه نشدم كجاست دقيقاً
    این بهم ریختگی تاریخم جالب شده . البته باید بگم که من فایل fa-IR.ini پوشه language را ادیت کرده بودم ( به خاطر اینکه میخواستم ساعت و... نزنه برای نمایش مطالب در صفحه اصلی ) ولی الان دوباره فایل اصلی را ریختم ( لازم به ذکر که وقتی من ادیت کردم مشکل خاصی نبود )
    كد تاريخ رو برگردونيد به حالت قبل. اين علامت utc كه مي زنه رو يه جايي جا انداختيد. براي اينكه ساعت و تاريخ نزنه توي مديريت مطالب مي تونيد دستكاري كنيد. نيازي به تغيير كد نيست

موفق باشيد

7. 2 کاربر زیر از safajuy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط safajuy [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    سلام

قالبتون از دستورات لغو كننده براي اعمال تغييرات روي كامپوننت هااستفاده كرده. به هم ريختگي به خاطر وجود پوشه زير توي قالبتونه:
    html/com_content
    پوشه ي com_content رو ويرايش كنيد واسمش رو يك نام دلخواه بذاريد و ببينيد مشكل به هم چسبيدگي حروف درست ميشه يا نه. اگر درست شد كه بايد با شركت جوملآرت تماس بگيريد براي گزارش باگ توي قالب

براي اين مشكلتون يك اسكرين شات قرار بديد. متوجه نشدم كجاست دقيقاً

كد تاريخ رو برگردونيد به حالت قبل. اين علامت utc كه مي زنه رو يه جايي جا انداختيد. براي اينكه ساعت و تاريخ نزنه توي مديريت مطالب مي تونيد دستكاري كنيد. نيازي به تغيير كد نيست

موفق باشيد
    دوست عزیز کاملاً حق با شما بود و پس از تغییری که فرمودید مشکل ز کل حل شد ! یعنی نه تنها مشکل بهم چسبیدگی تاریخ بلکه مشکل عدم نمایش زیر مجموعه ها هم حل شد و تمامی مشکلات بالا !!!

ممنون که وقت گذاشتید .