سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: آیا یک هاست میتونه دو جوملا را پشتیبانی کنه؟

تشکر شده 8 بار در 8 ارسال
    عزیز من به قول شما (قبلا عرض کردم که سرور مثل سیستم های ما میباشد اما در ابعاد بزرگتر و قطعات با کیفیت تر .)
    وقتی سرور فی..وک میتونه به بیش از 500 میلیون کاربر خدمات بده کل بچه های انجمن (که من ارادت خاصی بهشون دارم و هر چی از جوملا میدونم مدیون همین بچه هام) که سهله کل بچه های ایرانم بدی بازم به این عدد نمیرسن
    شما یه ذره وسیعتر فکر کن

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 845 بار در 686 ارسال
    درود .

دوست عزیز اول شما بفرماید اینکه اون هارد نامحدود را ادرس بدم ؟

دوما اینکه سال حمایت از کار و سرمایه ملی هست چرا از سایت های خارجی خرید کنیم ؟

شما این جمله را فرمودید " شما همین هاستی که دوستمون همون اول گفتن خریداری کنین و استفاده کنین هر وقت فضای هاستتون پر شد بیایین همینجا اعلام کنین من منتظرم " چرا دوباره ادرس یک سایت دیگر را دادید ؟ مگه اون هاست نامحدود نیست ؟

من که گفتم تعداد فایل هام زیاد میشه الان شده 20 هزار ترابایت . بازم هاست هست ؟

الان هم میخوام اینترنتم را تغییر بدم و از دیال اپ استفاده کنم . مشکلی هست ؟

دوست عزیز باز هم قبول ندارید هاست نامحدود وجود ندارد و این کلمه جمله تبلغاتی میباشد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen3310 [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    عزیز من به قول شما (قبلا عرض کردم که سرور مثل سیستم های ما میباشد اما در ابعاد بزرگتر و قطعات با کیفیت تر .)
    وقتی سرور فی..وک میتونه به بیش از 500 میلیون کاربر خدمات بده کل بچه های انجمن (که من ارادت خاصی بهشون دارم و هر چی از جوملا میدونم مدیون همین بچه هام) که سهله کل بچه های ایرانم بدی بازم به این عدد نمیرسن
    شما یه ذره وسیعتر فکر کن
    دوست عزیز شما مطالعه کردید ؟

مطمن هستید داره روی یک سرور 500 میلیون کاربر میده ؟

گوگل با اون عظمتش چندین سرور داره اون وقت ف ی س ب و ک داره روی یه سرور خدمات ارائه میده ؟

مطمن شدم که از دانش سرور اطلاعاتس ندارید .

بیشتر مطالعه کنید و اینکه هاست نامحدود وجود ندارد را قبول کنید .

در ضمن بحث ما در مورد هاست نامحدود هست نه سایت های دیگر

شما هر چه قدر پول بدی همون قدر آش میخوری
    شما تا اونجایی که سرمایت جواب بده میتونی فضا بگیری اگر هم محدودیتی باشه این بودجه شماست نه هاست
    فردا میام ببینم چیکار کردی

اونا هردوتاشون الان دارن رو سرورهای ابری کار میکنن که تو این مبحث دیگه تعدادو محل سرور مهم نیست همشون یکی حساب میشن
    اینم ایرانیش:[مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    منظور من این بود اون حجم اطلاعاتو چهجوری میخایی آپ کنی؟
    من adsl استفاده میکنم برای هر گیگ ترافیک هم 5000 تومن هزینه میدم .شما چقدر میدی؟اون 20 هزار ترابایت چقدر هزینه براتون بر میداره؟

دوست عزیز صبحت کردن با شما دیگر فایده ای ندارد . وقتی حتی شما نیم دانید فی سبوک چند سرور داره چه فایده ای داره صبحت با شما ؟؟

وقتی که می گوید " اونا هردوتاشون الان دارن رو سرورهای ابری کار میکنن که تو این مبحث دیگه تعدادو محل سرور مهم نیست همشون یکی حساب میشن " اصلا ادم خنده اش میگیرد .

ای خدا ......

شما هر وقت تونستی یه هارد نامحدود برای بنده بفرستید اون وقت بیاید و اینجا مطرح کنید .

من منتظر هارد نامحدود شما هستیم .

یه ایمیل بده به همون سرویس دهنده های داخلی یا خارجی بگو هارد نامحدود سرور میخوام . ببین چی میگن .

در ضمن وقت بنده بیش از اینا ارزش داره که بیام و این مباحث ابیتدایی را برای شما مطرح کنم و طبق قوانین سایت بحث از مبحث اصلیش خارج شده است .

تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    به همه دوستان و خسته نباشید
    من یه مدتی بود تو اینترنت نبودم آقا این مبحث من چقدر داغ شده بود آقا حق با شما هارد نامحدود نداریم ولی میتونیم به هاردمون اضافه کنیم مثلا من هاردم 160 بود یه هارد اکسترنال 1 ترا اضافه کردم اونا هم همین کارا را می کنن بالاخره گفتن نامحدود باید رو حرفشون بایستن آقا lچرا راه دور میری آقا سرور پارس [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید] یکساله هاست لینوکس میده 45000 تومان به مراتب دو و سه ساله ارزون میشه

دوست عزیز [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید] صحبت بنده سر این هست که هاست و هارد نامحدود وجود ندارد که خدا را شکر شما قبول کردید !

در ضمن اینکه می فرماید یک هارد اکسترنال بهش اضافه می کنند پس اون هارد هم نامحدود نبوده و نیست و امکان دارد اون هارد هم پر شود . درسته ؟

من گفتم 20 هزار ترابایت فایل دارم و هر روز بیشتر میشه . شاید فردا بشه 30 هزار ترابایت پس فردا بشه 70 هزار ترابایت . بازم چننی هاردی هست که بتونه اطلاعات و فایل های منو نگه داره ؟

نم بدونم چرا کسی نمی خواهد قبول کنه هارد نامحدود وجود ندارد !!!

در ضمن منظور من یک هارد هست نه اینکه صد تا هارد را به هم متصل کنید .

موفق باشید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123