سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: مشکل در آخرین مرحله ی نصب جوملا 2.5

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    با سلام.
    مشخصات کار من:
    سرور ویندوز plesk 9.5
    تمام مراحل به درستی انجام میشه به جز مرحله آخر. یعنی تنظیمات اصلی که انجام میشه وقتی می زنم ادامه اون لودینگ صفحه میاد و همینجوری می مونه. همه چیزی هم انجام شده یعنی تیبل ها ساخته شده، حتی دیتا هم توشون وارد شده یعنی مثلا اطلاعات یوزری که تعریف کردم توی تیبل یوزر هست. ورژن php رو هم روی همون 5 گذاشتم. گفتم شاید واسه مرحله ی آخر بخواد فولدر installation رو پاک کنه و کار خاص دیگه ای نداشته باشه ولی وقتی خودم به صورت دستی این دایرکتوری رو پاک کردم به نتیجه نرسیدم و خطا داد که فایل کانفیگ رو نمی تونه پیدا کنه. اومدم اون فایل web.config.txt رو اون txtشو حذف کردم بازم نشد. از شب تا صبح همینجوری گذاشتم تا شاید به مرحله ی آخر برسه ولی افسوس که نشد. مشکل از کجاست؟

یه چیزی هم بگم. با فایرباگ که چک کردم دیدم داره با MooTools چند تا Get انجام میده ولی هیچ کدوم انجام نمیشه، یعنی در حقیقت من فکر می کنم که این Requestهایی که میفرسته رو جواب نمیگیره واسه همین گیر می کنه. الآن تازه به ذهنم رسید با ie تست کنم. تا الآن با فایرفاکس 12 داشتم تست می کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط husseinjahan [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    یه چیزی هم بگم. با فایرباگ که چک کردم دیدم داره با MooTools چند تا Get انجام میده ولی هیچ کدوم انجام نمیشه، یعنی در حقیقت من فکر می کنم که این Requestهایی که میفرسته رو جواب نمیگیره واسه همین گیر می کنه. الآن تازه به ذهنم رسید با ie تست کنم. تا الآن با فایرفاکس 12 داشتم تست می کردم.
    با ie هم تست کردم نشد.

با تشکر از متخصصین جوملا که این سوال رو ایشالله جواب خواهند داد
    ویرایش توسط safajuy : 05-08-2012 در ساعت 08:31 PM دلیل: ادغام پست ها

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 2,056 بار در 1,618 ارسال
    سلام

جوملا با سرور شما سازگاري نداره!

بهترين هاست براي استفاده از جوملا هاست هاي لينوكيس هست

بهتره از اين سورها استفاده كنيد كه هم ارزونتر هستند و سازگاريشون بيشتره

موفق باشيد

4. کاربر مقابل از safajuy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    سلام.
    تشکر از پاسخ شما. ولی این کار یعنی پاک کردن صورت مسئله. چون این هاست قبلا خریداری شده و به من گفتن که جوملا براشون نصب کنم. من هم می دونم که بهترین هاست برای php سرورهای لینوکسه ولی تا به حال ندیدم که سرور ویندوزی مشکلی داشته باشه و اینکه اگر سرور مشکلی داشت نباید اصلا تا این مرحله رو پیش میرفت.
    هزینه تغییر هاست بیشتره یا استفاده از یه سیستم مدیریت محتوای رایگان دیگه؟!

حالا جدای از این بحث سوالی که برای من پیش اومده اینه که چرا زمان نصب اینهمه ریکوئست آژاکسی میفرسته برنامه؟ تقریبا هر یک دقیقه یک بار این درخواست با متد get ارسال میشه و یه اتفاق هی تکرار میشه، دلیلی واسه این کار وجود داره؟ توی هر مرحله وقتی دکمه ی ادامه رو میزنیم این درخواست به همراه یه درخواست دیگه که البته اون یه تعداد پارامتر هم داره ارسال میشه که باعث میشه اطلاعات مربوط به مرحله ی بعد نمایش داده بشه ولی تو مرحله ی یکی مونده به آخر وقتی ادامه رو میزنم دیگه این درخواست ارسال نمیشه و فقط همون درخواست تکراری، تکرار میشه..

باز هم ممنون

Team
    تشکر شده 1,221 بار در 1,047 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط husseinjahan [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    سلام.
    تشکر از پاسخ شما. ولی این کار یعنی پاک کردن صورت مسئله. چون این هاست قبلا خریداری شده و به من گفتن که جوملا براشون نصب کنم. من هم می دونم که بهترین هاست برای php سرورهای لینوکسه ولی تا به حال ندیدم که سرور ویندوزی مشکلی داشته باشه و اینکه اگر سرور مشکلی داشت نباید اصلا تا این مرحله رو پیش میرفت.
    هزینه تغییر هاست بیشتره یا استفاده از یه سیستم مدیریت محتوای رایگان دیگه؟!

حالا جدای از این بحث سوالی که برای من پیش اومده اینه که چرا زمان نصب اینهمه ریکوئست آژاکسی میفرسته برنامه؟ تقریبا هر یک دقیقه یک بار این درخواست با متد get ارسال میشه و یه اتفاق هی تکرار میشه، دلیلی واسه این کار وجود داره؟ توی هر مرحله وقتی دکمه ی ادامه رو میزنیم این درخواست به همراه یه درخواست دیگه که البته اون یه تعداد پارامتر هم داره ارسال میشه که باعث میشه اطلاعات مربوط به مرحله ی بعد نمایش داده بشه ولی تو مرحله ی یکی مونده به آخر وقتی ادامه رو میزنم دیگه این درخواست ارسال نمیشه و فقط همون درخواست تکراری، تکرار میشه..

باز هم ممنون
    شما جوملا تونو در لوکال نصب کنید و به هاست انتقال بدید اگر مشکل تون حل نشد باید هاست تونو عوض کنید .
    [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]