سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: مفهوم و جایگاه شبکه اجتماعی در سئو

تشکر شده 5 بار در 3 ارسال

مفهوم و جایگاه شبکه اجتماعی در سئو

سلام در ارتباط اهمیت شبکه های اجتماعی در پیشرفت سایت چندتا سوال داشتم
    چندتا مفهوم هست که اینا روقاطی میکنم
    سوال های من درباره تاثیر فاکتورهای ذکر شده روی سئو هست و ربطی به تاثیر روانی یا اجتماعی روی کاربرها نداره:

1- وقتی انتهای یه مطلب دکمه اشتراک مطلب در شبکه های اجتماعی میزاریم (فیس بوک، گوگل و..) با فشردن دکمه چه اتفاقی میوفته؟ کسی که دکمه رو فشار میده مطلب ما به صفحه شخصیش توی مثلا فیس بوک اضافه میشه؟

2- اگه بله، تاثیر روی سئو چیه؟ یعنی لینک به سایت ما، همراه با اشتراک گذاری مطلب، توی صفحه ی اون شخص ایجاد میشه؟

3- اکثر سایتها برای گوگل یکی از این دو حالت رو انتخاب میکنن: 3-1-یا اشتراک در صفحه گوگل، 3-2- یا گوگل پلاس وان. آیا هردوشون یکی هستن یعنی من اشتباه برداشت کردم که اینا دوتا چیز مختلفن؟ اگه دوتاش یکی نیست، پس چرا اکثر سایتها برای مطالبشون فقط یکی از این دو رو میذارن. یعنی یا فقط پلاس وان رو میزارن یا اینکه فقط اشتراک در صفحه شخصیه شبکه اجتماعی

4- تاثیر اینکه کنار سایت یه صفحه شخصی برای سایت توی شبکه های اجتماعی ایجاد کنیم و مطالب سایت رو توش به نمایش بگذاریم چیه؟ یعنی باید لینک سایت ما توی اون مطالب باشه یا اینکه روشی هست که اعلام کنیم این کاربر از شبکه اجتماعی زیر نظر فلان سایت فعالیت میکنه؟!

من این مفاهیمو یکم قاطی میکنم
    اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم...

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 450 بار در 357 ارسال
    سلام
    1- وقتی انتهای یه مطلب دکمه اشتراک مطلب در شبکه های اجتماعی میزاریم (فیس بوک، گوگل و..) با فشردن دکمه چه اتفاقی میوفته؟ کسی که دکمه رو فشار میده مطلب ما به صفحه شخصیش توی مثلا فیس بوک اضافه میشه؟
    به سایت فیس بوک یا گوگل بوکمارک یا گوگل پلاس و ... ارجاع داده میشه و با وارد شدن در اون سایت می تونه مطلب شما رو روی وال یا نمایه کاربری خودش منتشر کنه

2- اگه بله، تاثیر روی سئو چیه؟ یعنی لینک به سایت ما، همراه با اشتراک گذاری مطلب، توی صفحه ی اون شخص ایجاد میشه؟
    لینک ها توی این شبکه ها بصورن nofollow هست و نمی تونید به عنوان بک لینک ازش استفاده کنید. از این کار برای تبلیغات استفاده میشه. مخصوصاً فیس بوک که بازار داغی برای تبلیغات داره. برای گوگل تو نتیجه های جستجو تأثیرات مثبتی داره

3- اکثر سایتها برای گوگل یکی از این دو حالت رو انتخاب میکنن: 3-1-یا اشتراک در صفحه گوگل، 3-2- یا گوگل پلاس وان. آیا هردوشون یکی هستن یعنی من اشتباه برداشت کردم که اینا دوتا چیز مختلفن؟ اگه دوتاش یکی نیست، پس چرا اکثر سایتها برای مطالبشون فقط یکی از این دو رو میذارن. یعنی یا فقط پلاس وان رو میزارن یا اینکه فقط اشتراک در صفحه شخصیه شبکه اجتماعی
    یک فرآیند شبیه به لایک هست. پلاس وان شبیه به لایک یک مطلب عمل می کنه و نتیجه ی بهتری برای جستجو به وجود میاره.
    4- تاثیر اینکه کنار سایت یه صفحه شخصی برای سایت توی شبکه های اجتماعی ایجاد کنیم و مطالب سایت رو توش به نمایش بگذاریم چیه؟ یعنی باید لینک سایت ما توی اون مطالب باشه یا اینکه روشی هست که اعلام کنیم این کاربر از شبکه اجتماعی زیر نظر فلان سایت فعالیت میکنه؟!
    پروفایل یا صفحه رسمی توی شبکه های اجتماعی بیشتر برای سوشیال بیزنس هست. البته در ایران یک مقدار این شبکه ها با مشکل مواجه هست و خیلی از این سایت ها نه تنها امتیاز محسوب نمیشه بلکه ممکنه بعدها به خاطر فعالیت در شبکه های غیر مجاز مشتریان خودتون رو از دست بدید. (بستگی به نوع فعالیتتون داره)

4. کاربر مقابل از torghoundy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

تشکر شده 5 بار در 3 ارسال
    تشکر دوست عزیز
    اما کمی پاسخ هات متفاوت بود از سوال ها و خواسته های من..

مثلا اینکه چرا زیر مطالب یه سایت هم گوگل پلاس و هم گوگل شیر برای صفحه شخصی رو نمیزارن؟

تشکر شده 450 بار در 357 ارسال
    مثلا اینکه چرا زیر مطالب یه سایت هم گوگل پلاس و هم گوگل شیر برای صفحه شخصی رو نمیزارن؟
    شما مطلب یک سایت رو در واقع توی صفحه ی شخصی خودتون به اشتراک میذارید.
    مگه اینکه گوگل بوکمارک یا مشابه این موارد باشه که داستانشون فرق داره. ولی برای توییتر و فیس بوک دقیقاً همینطوره.

7. کاربر مقابل از torghoundy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: