سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: پلاگین درگاه بانکها

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

پلاگین درگاه بانکها

با سلام
    من هرچی جست و جو کردم به پاسخ نرسیدم پس مجبور شدم تایپیک بزنم !
    من کامپوننت rsmembership رو روی سایتم نصب کردم حالا می خوام اون رو یا به جهان پی یا پی لاین یا زیرین پال یا و... وصل کنم اما وقتی فایل مخصوص هر کدوم از اینا رو روی جوملا اپلود می کنم این ارور رو می گیرم:
    هشدار
    JInstaller: :نصب: فایل نصب XML جوملا یافت نشد

جاهای مختلف علت ارور رو رو سرچ کردم ولی به نظرم هیچ کدوم به دردم نمی خورد. به پشتیبانی اینا که گفتم گفت از یک جوملا کار بپرسید مشکل از ما نیست.
    حالا کسی از دوستان تا حالا این کار رو کرده کمک کنه خیلی گیرم. مرسی

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 398 بار در 375 ارسال
    JInstaller: :نصب: فایل نصب XML جوملا یافت نشد یعنی فایا نصب کننده رو پیدا نمی کنه
    یه نگاه بنداز فولدر در فولدر نباشه یعنی فایل zip که داری داخلش فایل zip دیگه نباشه

4. کاربر مقابل از sirati عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط sirati [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    JInstaller: :نصب: فایل نصب XML جوملا یافت نشد یعنی فایا نصب کننده رو پیدا نمی کنه
    یه نگاه بنداز فولدر در فولدر نباشه یعنی فایل zip که داری داخلش فایل zip دیگه نباشه
    دوست عزیز من که هر کاری کردم نشد فایل پی لاین و جهان پی رو می ذارم شما بگید من چی کار کنم:
    [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    من به نظرم فایل ها رو درست دانلود و آپلود می کنم اگه اشتباه لطفا بگید
    من rsmembership خوذم رو هم از [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید] گرفتم.
    ممنون می شوم جواب بدین مرسی

Team
    تشکر شده 836 بار در 779 ارسال
    هر زمان شما پیامی مبنی بر نیافتن XML گرفتید دوباره سعی بر اپلود کنید اگر باز پیام داد به پوشه فایل مربوطه بروید
    تمام فایل ها باید در یگ پوشه ذخیره و فشرده سازی شده باشند نه دو پوشه هم نام زیپ شده
    فایل xml رو با ویرایشگر حرفه ای dreamweaver باز کنید ببینید متن خطایی وجود داره یا خیر
    چون کاربران ایرانی جماعت عادت دارند کپی رایت رو حذف کنند بیشتر اوقات به صورت ناشیانه متون رو تغییر می دهند و یک سری سنتاکس ها رو حذف می کنند باعث بوجود امدن پیام خطا می شوند
    درگاه های پلاگین پرداخت رو از سایت های ارائه دهنده بگیرید .. پی لاین خودش پلاکین رو تو سایتش قرار داده که معتبره

7. کاربر مقابل از RezaDesign عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaDesign [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    هر زمان شما پیامی مبنی بر نیافتن XML گرفتید دوباره سعی بر اپلود کنید اگر باز پیام داد به پوشه فایل مربوطه بروید
    تمام فایل ها باید در یگ پوشه ذخیره و فشرده سازی شده باشند نه دو پوشه هم نام زیپ شده
    فایل xml رو با ویرایشگر حرفه ای dreamweaver باز کنید ببینید متن خطایی وجود داره یا خیر
    چون کاربران ایرانی جماعت عادت دارند کپی رایت رو حذف کنند بیشتر اوقات به صورت ناشیانه متون رو تغییر می دهند و یک سری سنتاکس ها رو حذف می کنند باعث بوجود امدن پیام خطا می شوند
    درگاه های پلاگین پرداخت رو از سایت های ارائه دهنده بگیرید .. پی لاین خودش پلاکین رو تو سایتش قرار داده که معتبره
    سلام
    من تمامی فایل ها از سایت خود پی لاین و جهان پی می گرفتم.
    تمامی فایل ها رو درون یک پوشه می ذارم اما باز هم این پیام رو می گیرم
    درمورد خطا من حرفه ای نیستم ولی فک نکنم این طور باشه چون کلی سایت دارن از این شرکت ها استفاده می کنن. باز هم اگه شما فایل درست رو دارید به من بی زحمت بدین.
    تنها دلیلی که می دم این هست که سایت پی لاین می گه برای جوملا 2.5 ولی جوملا من آخرین ورژن جوملا است آیا ممکنه ایراد این باشه؟

Team
    تشکر شده 836 بار در 779 ارسال
    نسخه کامپوننت با پلاگین باید یکسان باشه
    کامپوننت باید با نسخه جوملا شما سازگار باشه
    هر افزونه ی نصبی یک فایل xml داره که اگر ناشیانه دستکاری بشه بهتون پیام خطا میده باید نسخه ای رو نصب کنید که دستکاری نشده باشه
    متاسفانه کامپوننت تجاریه و محصولات تجاری اینجا پشتیبانی فنی و لینک دانلود قرار داده نمی شوند . خلاف قوانین انجمن می باشد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)