سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: خوب ایندکس نشدن در گوگل

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

Exclamation خوب ایندکس نشدن در گوگل

سلام. با گذشت حدود 2 ماه از معرفی وب سایتم به وب مستر گوگل لینک های سایتم خوب در گوگل ایندکس نمیشه. سایت مپ هم ساخته و معرفی کرده ام.
    سایت من با آدرس avacsian.ir یک سایت مربوط به "آواکس لایو چت" میباشد و با این که دارای رنک الکسای بهتری نسبت به بسیاری از سایت مربوط به آواکس لایو چت میباشد ولی با جستجوی کلمات کلیدی سایت مانند: "دانلود آواکس" و "آواکس چت" اصلا در یافته های گوگل مشاهده نمیشود. فقط وقتی نام سایت را در گوگل جستجو میکنم یافت میشه. تمامی کارهای عمومی مربوط به سئو سایت را انجام داده ام ولی نمیدونم مشکل از کجاست. عملا هیچکدام از بازدید کنندگان سایتم از گوگل وارد نمیشوند و این مشکلیه که هیچ دلیلی نمیتونم براش پیدا کنم.
    آدرس سایت: [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 7 بار در 7 ارسال
    دروود بسته به این هستش که چقدر دست گوگل و برای ایندکس کردن مطالبت سایت باز گذاشتی و آیا تمام موارد سئو رو رعایت کردی یا نه ؟

بله. حدود 2 ماهی میشه که به گوگل معرفی کردم و سایت همیشه فعال بوده و موارد عمومی سئو رو هم رعایت کردم

پس تبلیغ کن که از طریق گوگل برن تو خودتم ار طریق گوگل سایتتو باز کن

تا می تونی از سایتهای معتبر براش لینک بگیر خلاصه هر کاری که گوگل خوشش می یاد امیدوارم موفق بشی

امیر جان اینا رو میدونم ولی سایت من اصلا تو نتایج گوگل یافت نمیشه. وقتی کلمات کلیدی سایتم رو جستجو میکنم سایت های یافت میشه که از لحاظ رنک و همون چیز هایی که گوگل خوشش میاد از سایت من پایین تر هستند.
    یه جای کار ایراد داره که نمیتونم پیدا کنم. از دوستان دیگه هم خواهش میکنم کمکم کنند

یه جای کارت داره لنگ میزنه دوباره همه چیز رو چک کن و اگه کسی رو میشناسی که بتونی بهش اعتماد کنی بده سئوتو چک کنه

تشکر شده 5 بار در 5 ارسال
    با سلام.
    بنده یک روش صحیح و کاملا تست شده را در دانشنامه جوملا ثبت کردم. لطفا طبق اون پیش برید. حتما سایت شما ثبت خواهد شد.

[مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

با تشکر.

ایندکس شدن مواردی که کارو خراب میکنه

یه سری مسیر تو سایت من ایندکس میشه که کارو خراب میکنه
    مثلا:
    [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    یعنی صفحه های منو رو ایندکس میکنه و مشکل اصلی اینکه این صفحات رو با نام مطالبی که توش هست ایندکس میکنه مثلا یه صفحه داریم که اسمش دانلود افزونه های جوملاست و توش ده تا مطلب داره و اسم مطلب اولی
    دانلود افزونه ی امنیتی هست حالا گوگل این صفحه رو با نام دانلود افزونه ی امنیتی ایندکس میکنه و وقتی مطالب بعدی رو میزاری اون مطلب از این صفحه به صفحه ی بعدی منتقل میشه و اصلا ایندکس سرکاری میشه
    از robots.txt هم نمیشه استفاده کرد چون وقتی این دستور رو بهش میدی Disallow: /mymenu?start=10/ دیگه مطالبی که تو این منو هم قرار دارن ایندکس نمیشن

Team
    تشکر شده 1,221 بار در 1,047 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali1818 [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    یه سری مسیر تو سایت من ایندکس میشه که کارو خراب میکنه
    مثلا:
    یعنی صفحه های منو رو ایندکس میکنه و مشکل اصلی اینکه این صفحات رو با نام مطالبی که توش هست ایندکس میکنه مثلا یه صفحه داریم که اسمش دانلود افزونه های جوملاست و توش ده تا مطلب داره و اسم مطلب اولی
    دانلود افزونه ی امنیتی هست حالا گوگل این صفحه رو با نام دانلود افزونه ی امنیتی ایندکس میکنه و وقتی مطالب بعدی رو میزاری اون مطلب از این صفحه به صفحه ی بعدی منتقل میشه و اصلا ایندکس سرکاری میشه
    از robots.txt هم نمیشه استفاده کرد چون وقتی این دستور رو بهش میدی Disallow: /mymenu?start=10/ دیگه مطالبی که تو این منو هم قرار دارن ایندکس نمیشن
    به انجمن جوملا فارسی خوشامدید

جواب سوال شما :‌
    اگر تمایل ندارید مطالب سایت تون index بشن میتونید در فایل robot.txt
    User-Agent: *
    Disallow: /
    بنویسید به این ترتیب کل مطالب سایت تون index نمیشوند

اگر تمایل دارید فقط مطالب خاصی index نشوند باید از مدیریت مطالب -> مطلب مورد نظر را باز کنید و از قسمت انتشار -> گزینه روبوتها رفته و سپس بدون فهرست , بدون پیروی را انتخاب کنید و مطلب را ذخیره کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)