سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: هک شدن دوباره سایت

تشکر شده 8 بار در 5 ارسال

Question هک شدن دوباره سایت

سلام و خسته نباشید
    ماه پیش سایت بنده پهنای باند زیادی مصرف میکرد و با اینکه من عضویت در سایت رو غیر فعال کرده بودم ولی کلی کاربر جدید اضافه میشد و ورژن جوملا 2.5 بود در انجمن این موضوع رو مطرح کردم که در نهایت مجبور شدم کل فایل ها رو از هاست پاک کنم و از مدیریت هاستینگ خواستم که هاست رو ریست کنند و جوملا 3 رو نصب کردم ولی باز هم متاسفانه داره پهنای باند زیادی مصرف میکنه که باز با مدیریت هاستینگ تماس گرفتم ولی نتیجه ای نداد و اونها میگن که این مشکل از طرف هاست نیست . دیروز مجددا جوملا 3 رو نصب کردم و تمام پسورد ها رو تغییر دادم و نام پوشه مدیریت جوملا رو تغییر دادم و تست کردم درست کار می کرد امروز که خواستم وارد مدیریت جوملا بشم صفحه مدیریت سفید میشه و وقتی به نام قبلی که بر میگردونم(administrator) درست میشه. من واقعا خسته شدم نمیدونم باید چی کار کنم پهنای باند هم همینطوری داره مصرف میشه و من هنوز چیزی در جوملا نصب نکردم یعنی جوملا خام نصب هستش خواهش میکنم یکی من رو کمک کنه بگه من باید چی کار بکنم.

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 3 بار در 2 ارسال
    سلام
    اگه محتوای مهمی ندارید و میتونید جوملا رو کلا حذف کنید حتما این کار رو انجام بدید
    آخرین نسخه جوملا رو نصب کنید (برای اطمینان بیشتر آخرین نسخه جوملا رو از سایت joomla.org دانلود کنید)، روی پوشه administrator پسورد بذارید و captcha رو فعال کنید.
    اگر افزونه مشکوک یا نال شده رو نصب می‌کردید دیگه نصبش نکنید.
    توی مراحل بعدی میتونید از افزونه‌های امنیتی مثل rsfirewall و admin tools هم استفاده کنید البته فعلن ضرورتی نداره.
    امیدوارم مشکل حل بشه
    موفق باشید

من جوملا رو کلا حذف کرده بودم و نسخه 3 رو از همین سایت جوملا فارسی گرفتم و نصب کردم و ارتقا دادم به جوملا 3.4 و البته الان روی پوشه administrator رمز گذاشتم و هیچ افزونه ای رو نصب نکردم چون منتظرم اول مشکل حل شه . و اینکه captcha چی هست؟ و چه طور باید اون رو فعال کنم؟

البته این رو هم باید بگم در هنگام ارتقا جوملا 3.3 به 3.4 یه خطایی هم داد ولی نسخه جوملا 3.4.1 رو نشون میده

تشکر شده 3 بار در 2 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mam_azimi [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    البته این رو هم باید بگم در هنگام ارتقا جوملا 3.3 به 3.4 یه خطایی هم داد ولی نسخه جوملا 3.4.1 رو نشون میده

آخرین نسخه جوملا
    [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

برای نصب زبان فارسی میتونید برید تو قسمت مدیریت، از منوی بالا extentions و language رو انتخاب کنید توی باکس جستجو persian رو جستجو کنید زبان رو نصب کنید

درمورد کپچا هم درواقع همون سوال امنیتی هنگام ثبت‌نام یا ارسال پیام (احتمالا شما ازینجا نفوذ دارید)
    برای تنظیمات کپچا هم برید به [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

اخه من ثبت نام در سایت رو غیر فعال کردم وای تو رو خدا یکی کمکم کنه.

کسی نیست کمک کنه؟

تشکر شده 1,716 بار در 1,204 ارسال
    سلام

استفاده شدن پهنای باند میتونه به دلیل این باشه که کسی روی دامنه شما شیطنت دارد! و درخواستهای زیادی برای شما ارسال میکند که یک نعمت هستش! قدرش رو باید بدونید :دی

هک شدن رو من متوجه نشدم! مشکل عضویتهای متعدد در سایت شما به این دلیل هست که همون دوست عزیز با استفاده از یک ربات داره کاری میکنه که به شما فشار وارد بشه!

اگر برایتان ارزش دارد تا هزینه کنید و یک نفر برایتان جوملا را بطور مناسب نصب کند - تنظیمات امنیتی اولیه را اعمال کند میتونم کمکتون کنم. در غیر اینصورت باید منتظر باشید فردی که زمان کافی داره اینکار را قبول زحمت کند و برایتان رایگان تمام شود!

اما اگر خودتان قصد دارید این مشکل را برطرف کنید.

جوملا را از سایت joomla.org دریافت کنید و آخرین نسخه را بر روی هاست خود بریزید
    تمام پیشنیازهای جوملا را اطمینان داشته باشید که سرور شما دارد!
    پس از نصب جوملا بسته فارسی ساز را از منوی language نصب کنید.
    روی پوشه ادمین پسورد بگذارید
    rs firewall را بر روی جوملا نصب کنید (این افزونه تجاری است و استفاده نال شده این افزونه ریسک امنیتی است!)
    فرم عضویت و یا هر فرم دیگری که در سایت دارید را با استفاده از recaptcha ایمن کنید
    از افزونه های نال شده (کرک شده) استفاده نکنید
    از کیفیت هاست خود اطمینان حاصل کنید! 90 درصد از امنیت شما در هاست هست که هاستهای اشتراکی عموماً امنیت خوبی ندارند! (هزینه معقول برای هاست یک کار عاقلانه هستش! اینکه هزینه کمی برای هاست پرداخت بشه مشکوک هست و بهتره روی این موضوع دقت بشه!)
    اگر مشکل حملات خیلی خاص داشته باشید باید از سرویسهایی که بر روی dns شما کمک میکنند استفاده کنید!

موفق و موید باشید

Admin
    تشکر شده 1,338 بار در 652 ارسال
    سلام

مشکل شما مربوط به جوملا نیست و البته علت اینکه دوستان پیشنهاد نصب جوملا های مختلف از منابع مختلف را داده اند متوجه نمیشم!
    شما از هر نسخه از جوملا که تمایل داشتید و از هر سایتی می توانید استفاده کنید اما باید اصولی را رعایت کنید. دوستان به اکثر این اصول اشاره کردند.

شما با قرار دادن یک تصویر حجیم و یا یک ویدیو و یا یک فایل برای دانلود در سایت هم می توانید دچار این مشکل شوید.

سعی کنید در سایت کش را فعال کنید و از استفاده تصاویر و کلا فایلهای حجیم در سایت خودداری کنید.
    در هاستینگ شما باید تعداد کانکشن ها را محدود کنند تا امکان سوء استفاده فراهم نشود.

از طریق بررسی لاگها می توانید مشخصا فایل و یا آدرسی که مورد سوء استفاده قرار میگیرد و آیپی شخص یا روبات مورد نظر را پیدا کنید و بر اساس این اطلاعات بدست آمده می توانید اقدام کنید.

همچنین در برخی از هاستینگ ها امکان استفاده از MaxClients در htaccess وجود دارد که در این صورت خود شما مستقیما می توانید تعداد کانکشن ها را در اکانت خود ست کنید

یا علی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)