سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: سفید شدن صفحه سایت کمک فوری میخوام لطفا.

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

Question سفید شدن صفحه سایت کمک فوری میخوام لطفا.

سلام من یه بسته نصبی رو روی یک هاست و دامنه نصب کردم کامل نصب شد و کار هم میده ولی همون بسته رو روی یک هاست و دامنه که جدید گرفتم نصب کردم مدیریت سایت درسته ! ولی در ابتدا فقط عناوین قالب میومد بعد چند بار حذف و نصب و ایجاد پایگاه داده جدید همونم نمیاد و صفحه سفیده واسه زمانیه ک عناوین میومد ولی قالب خراب بود. نمایش ارور رو روشن کردم این میاد
    سایت قبل ک صحیح روش اجرا شده [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    این دامنه جدید که نمیاره [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

احتمال داره مشکل از هاست (اسکریپت)یا دامنه باشه (dns)
    کمک فوری نیاز دارم ممنون از لطفتون.

Warning: include_once(/home/parsianb/public_html/templates/sj_flooring/includes/frame_inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/parsianb/public_html/templates/sj_flooring/index.php on line 24

Warning: include_once(): Failed opening '/home/parsianb/public_html/templates/sj_flooring/includes/frame_inc.php' for inclusion (include_path='.;/path/to/php/pear') in /home/parsianb/public_html/templates/sj_flooring/index.php on line 24

Notice: Undefined variable: yt in /home/parsianb/public_html/templates/sj_flooring/index.php on line 30

Fatal error: Call to a member function getParam() on null in /home/parsianb/public_html/templates/sj_flooring/index.php on line 30
    ویرایش توسط sprite.m : 10-18-2016 در ساعت 01:31 PM

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

تشکر شده 38 بار در 35 ارسال
    با اهدای سلام و ادب .

دوست عزیز آیا هاست های هر دو سایت یکی میباشد ؟

آیا تنظیمات php.in و نسخه PHP هر دو هاست یکی هست ؟

شما می توانید فایل های اون سایتی که درست نصب شده است را روی این هاست منتقل کنید و طبیعتا باید بدون مشکل باز شود . آموزش های ذیل به شما در این زمینه کمک میکند :

[مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

[مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

موفق باشید .

مرسی از جوابتون ,نه دو هاست کامل جدا هستند فقط منظور سی پنل ,لینوکس,با یک حجم یکسان از یک میزبانی می باشند.
    تنظیماتو مطمِِن نیستم.
    البته بسته نصبی یکسانه
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1000nama.ir [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]
    با اهدای سلام و ادب .

دوست عزیز آیا هاست های هر دو سایت یکی میباشد ؟

آیا تنظیمات php.in و نسخه PHP هر دو هاست یکی هست ؟

شما می توانید فایل های اون سایتی که درست نصب شده است را روی این هاست منتقل کنید و طبیعتا باید بدون مشکل باز شود . آموزش های ذیل به شما در این زمینه کمک میکند :

موفق باشید .

بخش template رو از هاست اون دامنه کپی کردم بعد یک ارور دیگه داد یه ماژول رو حذف کردم سایت درست شد؟
    چرا این ماژول رو هاست قبلی درست بود اینجا خراب؟!

البته صبح دیدم سایت توسط mamad warning هک شده!
    البته قبلا هک نبود, مشکل خاصو داشت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)