سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: کامپوننت نظرات

تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

کامپوننت نظرات

سلام. خسته نباشید. برای من یک مشکلی پیش آمده با کامپوننت joomlacomment3-26
    مشکل این می باشد که به تازگی وقتی از مدیریت سایت می خوام به تنظیمات این کامپوننت بروم با پیام زیر روبرو می شوم و وارد نمی شود

کد:
    Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
    من از جدول این کامپوننت که نظراتم در آن هست یک بک آپ تهیه کرده ام و بعد مجدد این کامپوننت را حذف کامل و بعد نصب کردم و همه چیز درست می باشد و دیگر آن ارور را هنگام ورود به تنظیمات کامپوننت نمی دهد. بعد برای اینکه نظراتم برگردد آن جدول که به نام jos_comment بود را در دیتابیس ایمپورت کردم و همه نظرها برگشتند ولی باز وقتی می خواهم از مدیریت به تنظیمات این کامپوننت بروم همان ارور بالا می آید!
    در دیتابیس متوجه شدم زبان این جدول در قسمت comment text که utf8_general_ci می باشد را به latin1_general_ci تغییر دهم آن ارور دیگر نمی آید و براحتی وارد تنظیمات کامپوننت می شوم ولی یک مشکل وجود دارد که بعد از این تغییر زبان تمامی نظرات بصورت علامت سوال در می آیند!
    از شما گرامیان درخواست یاری دارم در رفع این مشکل؟ مرسی

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)