سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: قوانین انجمن

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

قوانین انجمن

با عرض سلام خدمت شما مدیر این انجمن
    من چند تا تاپیک داده بودم توی همین انجمن ولی شما جواب نداده بودید گفته بودید که عنوان با متن تاپیک فرق میکنه ولی من دو تا مثل هم دیگه ندادم یکیش مال یکی دو روز قبل بود یکی دیگشم مال بعدش فقط عنوان ها یکی بود چون تو تاپیک اوالی گفته بودید یه عکس بزارم و من تو دومی گذاشتم
    در مورد یکی بودن عنوان ها هم من دیگه چی باید میزاشتم براش چونکه چند تا سوال با هم بود
    در مورد قوانین انجمن من اصلا اونا رو ندیدم اگه میشه آدرس بدید بخونم
    خواهش میکنم منو حذف نکنید من خیلی مشکل دارم بهم جواب بدید خواهش :'(

جهت مشاهده لینک ها باید ثبت نام کنید یا لاگین کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در جوملا فارسی

Admin
    تشکر شده 1,338 بار در 652 ارسال

Re: قوانین انجمن

سلام

قوانین انجمن ==> [مهمان/کاربر گرامی برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو سایت شوید و لاگین کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید]

) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.
    از انتخاب عناويني از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوري ، يك برنامه ، چطوري ميتونم ، كرك برنامه و جملاتي شبيه به اين پيغامها جدا خودداري نماييد .
    راهنمايي در اين زمينه : ‌براي انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات كليدي سوال خود استفاده كنيد.
    6) لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید ، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید .
    9) از نوشتن يك سوال و يا يك نامه در انجمنهاي مختلف خودداري كنيد. طبق قانون شماره 5 انجمن مناسب و مرتبط به نامه خود را انتخاب كنيد و فقط در آن انجمن نامه خود را ارسال كنيد.
    با تشکر از شما که با مطالعه قوانین انجمن به قوانین احترام میذارید.

برای حل مشکلتون تاپیک جدیدی باز کنید و مشکلتون رو با توجه به قوانین انجمن در آن مطرح کنید .

یا علی

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

هدف اصلی رفع مشکل کاربران هست. قوانین هم به این کار کمک میکنه.
    ضمنا ما کسی رو حذف نمیکنیم مگر اینکه کاری بر خلاف اصول کاری و ادب انجام بده.
    امیدوارم هم از انجمن استفاده کنید و هم ما رو در خدمات بهتر کمک کنید.

تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

دوست عزيز حالا به سوالتون جواب داده شده يا نه؟ اگر نه، سوالتون رو با رعايت قوانين دوباره مطرح کنيد تا جواب بديم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)